Опубліковано в Європа екскурсійна

Паломництво до країн БеНіЛюксу

з 11 по 18 серпня

вартість: 335 € + 200 грн

Маршрут: Велічка, Краків, Лагевніки (1 день) – Берлін (1 день) – Люксембург (1 день) – Трір, Банно,
Левен (1 день) – Брюссель (1 день) – Амстердам (1 день) – Прага (1 день) – Ченстохово (1/3 дня)


Перший день 

ЛАГЕВНІКИ, КРАКІВ, ВЕЛІЧКА
Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Польського кордону. Переїзд до Велічки.
Прибуття у Велічку.
* Рекомендуємо оглядову екскурсію у соляні копальні "Велічка"* (22 €) - один із найцінніших туристичних об'єктів на польській землі. Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.
Переїзд у Лагевніки. Прибуття в Лагевніки. Свята літургія в українській капличці.
Довідка: Санктуарій Божого Милосердя в Лагевніках, який виник на місці монастиря, є одним із найбільших паломницький центрів Європи. В Санктуарії знаходиться ікона Ісуса Милосердного та гріб прекрасної Фаустини, до котрих прочани приїждають молитися з усього світу, починаючи з 40-х років ХХ ст.
Санктуаріум Божого Милосердя – це комплекс об’єктів, серед яких: Базиліка Божого Милосердя, оглядова вежа, Монастир Сестер Матері Божої Милосердя, каплиця Поклоніння Святим Дарам, Пасторський Будинок і Зала Яна Павла ІІ.
Збір групи, переїзд в Краків.
Прибуття в Краків. Вільний час у Кракові, можливість погуляти містом.
Довідка: Краків - вражаюче місто, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Ми побачимо костел св. Діви Марії, Ринкова площа з пассажемсуконних рядів Сукенніци, університетський квартал, монастир Францисканців, собор св. Петра і Павла та, нарешті, сам Вавельський пагорб з Кафедральним собором.
* Рекомендуємо екскурсію «Слідами польських королів» (10€).
Збір групи, переїзд у транзитний готель, поселення в готель, ночівля в готелі.


Krakov2

Другий день 

БЕРЛІН
Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Переїзд до Берліну.
Свята літургія в одному із храмів міста.
* Рекомендуємо екскурсію: "Велич могутнього Берліна" (11€).
Довідка: Берлін - величезний мегаполіс. Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, адже тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому. Після екскурсії - вільний час.
Рекомендуємо відвідати музей Пергамон, де виставлені архітектурні шедеври Стародавнього світу. Не забудьте скуштувати жарені сосиски та знамените німецьке пиво.
Вільний час до вечора. Нічний переїзд до Люксембургу.

BERLIN

Третій день 

ЛЮКСЕМБУРГ
Ранкове прибуття у Люксембург.
Оглядова екскурсія містом.
Довідка: Унікальне місто-фортеця Люксембург: звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен-Кірен, готичного собору Сен-Мішель, розкішної торгової вулиці Гранд Рю, герцогського палацу і кафедрального собору Нотр - Дам, в якому зберігається ікона Богоматері покровительки міста. А з оглядового майданчика на краю скелі, яку називають «Балкон Європи», перед нами відкриється захоплюючий дух пейзаж: вкриті лісом Арденські гори і пагорби, спрямовані вгору шпилі соборів і церков ...У вільний час рекомендуємо екскурсії: «Родзинки Старого міста». Під час екскурсії ми зможемо насолодитись красою скельної капели Сен-Кірен, відвідаємо церква св. Іоанна Хрестителя, де знаходяться орган XVIII століття і скульптура 'Чорна Мадонна', а також по звивистих середньовічних вуличках погуляємо по старому місту і дізнаємося багато цікавих історій про Велике герцогство Люксембург.
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (17 €).
Вільний час. Переїзд в готель. Поселення. Ночівля в готелі.

 

LUXEMBURG

Четвертий день 

ТРІР, БАННО, ЛЕВЕН
Сніданок в готелі, виселення з готелю, переїзд до міста Трір.
Свята літургія. Прогулянка містом. Вільний час.
Відвідання головно пам’ятки міста Трір – Трірського собору, де зберігається знаменитий хітон Господа нашого Ісуса Христа.
Довідка: Трірський собор є місцем збереження багатьох християнських святинь. У крипті, зокрема, знаходиться мощівик з головою Святої Олени, в захристі знаходяться частина ланцюга, яким був скутий Апостол Петро, сандалі і цвях Святого Андрія Первозванного, а також частки мощей Святих праведних богоотців Іоакима і Анни. Також в соборі поховані деякі єпископи Тріра.
Збір групи, переїзд у Банно.
Довідка: Банно — невелике селище франкомовної частини Бельгії. Відоме як місце об`явлення Богородиці з Банно, є шанованою марійною святинею цього краю. Взимку 1933 року Божа Матір з`явилася одинадцятирічній дівчинці Марієтті з бідної католицької родини. Було вісім об`явлень, під час яких Богородиця закликала до молитви, провадження вервиці та називала себе Дівою Бідних. Об`явлення в Банно були офіційно визнані католицькою церквою в 1949 році. На території знаходиться велика церква, джерело, каплиця Об`явлень, Хресна Дорога, кілька невеликих каплиць в лісі, лікарня для хворих, які приїжджають для зцілення.
Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Лавен.
Прибуття в Лавен.
Довідка: Лавен — місто в Бельгії, розташоване у землі Фландрія, на берегах річки Дейле
Місто досить широко відоме завдяки розташованій у ньому штаб-квартирі міжнародної корпорації Anheuser-Busch InBev, найбільшого у світі виробника пива.
У Левені знаходиться найстаріший у Бельгії Левенський католицький університет, заснований 1425 року. Протягом 1931—1962 років за сприяння Бельгійського комітету допомоги українським студентам університет закінчили понад 100 українців.
Прогулянка містом, вільний час.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.

 LEVEN 1

П'ятий день 

БРЮССЕЛЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Брюсселю.
Довідка: Спочатку вигляд Брюсселя склався з монументальних споруд, що оточують Будинок короля, зведених процвітаючими комерсантами і ремісниками. Сьогодні це архітектурний ансамбль площі Гранд-плас, старовинні вузькі вулички, шоколадні бутики в Королівських галереях Св. Юбера. Тут дивовижним чином поєднуються бароко, готика і модерн, відображаючи, мабуть, один з головних принципів сучасної Європи - невпинний прогрес з дбайливим збереженням історичної спадщиниНаше знайомство з містом почнеться з Ринкової площі. Гранд-Плас - не тільки найбільша і красива площа Брюсселя, а й одна з найкрасивіших в світі. У 13 столітті тут шуміли торгові ряди, влаштовувалися свята і лицарські турніри, працювали сукновальні, вершилася правосуддя. Будинки навколо площі були зруйновані в 1695 року під час французької облоги, але пізніше відновлені за ретельно продуманим планом і стали виглядати ще краще. Фасади будинків прикрашені майстерним різьбленням, гірляндами, статуетками і колонами. Кожна із старовинних будівель має свою власну назву, наприклад, «Вовчиця», «Візок», «Лисеня».
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (15 €).
Вільний час.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.

 

Gaston Batistini

Шостий день 

АМСТЕРДАМ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Амстердаму.
Довідка: Амстердам – найвеселіше місто, його величають Північною Венецією, інші "Діснейлендом для дорослих". Проте ніщо не може передати всю його красу і чудову привабливість. Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий залізничний вокзал, плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура та чудова пишність водних каналів Амстердама.
Місто Амстердам має багатолітню історію. Не дивно, що про це місто йдеться в багатьох легендах та оповідях. Одна з таких історій розказує нам про Амстердамське чудо.
В одну з холодних березневих ночей, на одній з вулиць Амстердаму помирав важкохворий чоловік. Священник, котрий прийшов до хворого дав йому оплатку, та він не зміг її проковтнути. Служниця кинула її в камін, та вона не тільки не згоріла, а чудом піднялась в повітрі над вогнем.
Вільний час у Амстердамі.
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (17 €).
* Рекомендуємо прогулянка на кораблику по Амстердаму (16 €). Що б там не говорили, але Амстердам треба дивитися з води. Можна довго гуляти містом, відвідувати музеї і сидіти в кофешопах, але якщо ви не прогуляєтесь хоча б раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття Амстердама у вас не вийде. Не дарма ж Амстердам прозвали "північною Венецією"!
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (15 €)
* Рекомендуємо екскурсію в Королівський парк Кокенхоф (28 €) — восьме чудо світу! Тут із квітів зроблені не клумби, а річки небаченої красоти. Тюльпани, бузок, незабутки, лілії, троянди...а яких кольорів! Червоні, жовті, сині, в полосочку, лілові, білі. Кокенхоф — це чарівне місце, де обов'язково необхідно побувати! Збір групи. Нічний переїзд в Краків.
Вільний час.
Збір групи, нічний переїзд у Прагу.

AMSTER

Сьомий день 

ПРАГА
Ранкове прибуття у Прагу.
Довідка: Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа не залишать Вас байдужими. Ви станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував!
Свята літургія у одному з храмів міста.
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (9 €)
Вільний час, можливість самостійно прогулятись старовинним містом, зробити фото та відчути неймовірну атмосферу столиці
* Рекомендуємо екскурсю в Празькому Граді (11 €) - постійній резиденції чеських князів, королів і президентів. Тут Ви побачите величний Кафедральний Собор святого Віта, побудований в епоху готики, Старий Королівський Палац, Базиліку святого Георгія, фонтани і скульптурні монументи, а також легендарна Золота Вуличка, на якій жили стародавні алхіміки, що шукали спосіб перетворення будь-якого металу в золото, філософський камінь і еліксир вічної молодості.
* Рекомендуємо здійснити двогодинну прогулянка на кораблику по річці Влтава (26 €). На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Переїзд в готель на ночівлю на території Польщі. Ночівля в готелі.

PRAGA1

Восьмий день 

ЧЕНСТОХОВА
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Ченстохови.
Довідка: Ченстохову називають духовною столицею Польщі, при цьому вона збирає паломників і туристів з усього світу, які прямують до монастиря ордену Паулінів на Ясній Горі, центрі релігійного культу Діви Марії.
У храмі монастиря зберігається знаменита чудотворна ікона Божої Матері з немовлям (її ще називають Чорною Мадонною), до якої щорічно прибувають мільйони прочан. Авторство знаменитої ікони приписують євангелістові Луці, який написав її в Назареті, на дошці від столу з дому святого сімейства. Біля цього столу молилася сама Марія. За стародавнім переказом, Лука написав три ікони Божої Матері. Подивившись на них, Богородиця сказала: "Благодать, що народилася від мене, та моя хай буде з цими святими іконами", після чого ікони отримали чудодійну силу.
Свята літургія.
Збір групи. Переїзд в Україну.
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 20.00).

CHENSTOHOVO

 

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • переїзд комфортабельним автобусом
  єврокласу по всьому маршруту;
 • супровід духівника і керівника групи;
 • проживання в готелях згідно маршруту;
 • сніданки, згідно програми;
 • медичне страхування.
 • консульський збір для отримання візи (35 €);

 • факультативні екскурсії;

 • вхідні квитки;

 • харчування, не передбачене готелями;

 • приватні витрати.

Опубліковано в Європа екскурсійна

Скандинавія - в гості до тролів!

з 1 по 12 липня

вартість: 499 € + 200 грн

Маршрут: Рига – Стокгольм – Флом – Кьосфоссен – Сьогнефйорд (Нерейфйорд та Аурландфйорд) –
Гудванген – Сталхейм – Твіндефоссен – Берген – Хардангерфйорд – Одда – Лотефоссен –
Осло – Стокгольм – Сігтуна – Упсала – Таллінн – Гельсінкі


Перший день 

Виїзд з України. Проходження Україно-Польського кордону. Переїзд до Литви.
По дорозі – паті на колесах! Нічний переїзд до Риги.

Kaunase

Другий день 

РИГА
Прибуття до Риги. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Рига - Маленький Париж Півночі». Так, так, саме так у 30-ті роки XX століття називали Ригу за її бурхливе нічне життя, що зберігає в собі безліч таємниць і загадок. З плином часу Рига стає все більш привабливою. Рига - місто хорошої кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе.
Після екскурсії – поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

RYGA

Третій день 

РИГА
Сніданок. Вільний день у Ризі. Орієнтовно о 15:00 переїзд в порт. 17:30 – відплиття на поромі до Стокгольму. Ночівля на поромі (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу без вікна). Тут Ви знайдете магазини, кафе, обмінник, розважальні програми, нічний клуб… незабутня ніч на величезному кораблі.

 

tallinn stokgolm riga

Четвертий день 

СТОКГОЛЬМ
Сніданок на поромі (оплачується додатково за бажанням). Прибуття до Стокгольму о 10:30. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія «Місто на воді - Стокгольм». Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом Скандинавії. Ми хотіли в казку... і ось ми тут. «Королівський Стокгольм» - архітектура національного романтизму та її найвідоміший силует - ратуша Стокгольма. У Золотому і Синьому залах проходить банкет на честь вручення Нобелівської премії. Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи, казкові будиночки, крихітні башточки, бруковані вулички, багато сувенірних мaгaзинчиків ...
Після екскурсії – вільний час. Орієнтовно о 22:00 – збір групи, нічний переїзд до Флому.

 STOK

П'ятий день 

ФЛОМ
Нас чекає край білосніжних гірських вершин на тлі ніжного синього неба ... Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія – це найкрасивіша країна у світі! Норвегія – це гори, фйорди, водоспади, вікінги і тролі, а також найсмачніший у світі лосось.... Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель – Лердальскій - 24,5 км, найбільш мальовнича залізниця – Фломська, найдовший фйорд Норвегії – знаменитий Сьогнефйорд…
Знайомство з Норвегією розпочнемо з містечка Флом. Прибуття до мальовничого поселення на березі фйорду близько 12:00. Пропонуємо Вам дві захоплюючі мандрівки:
* Рекомендуємо незабутню двох годинну поїздку Фломською залізницею (за бажанням - 60 €). Фломська залізниця вважається найбільш мальовничою у світі!!! Ми побачимо все най-най! Піднімемось на висоту 867 метрів над рівнем моря, побачимо неймовірну красу, сфотографуємось біля вражаючого водоспаду Кьосфоссен… Здається, що більшу красу годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.
* Рекомендуємо найдивовижніший двох годинний «Круїз на кораблику серед величних фйордів» (за бажанням - 60 €). Два мальовничих рукава Сьогнефйорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфйорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фйорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) і широкий і величний Аурландфйорд.
Туристи, які не підуть на факультативи, матимуть вільний час у Фломі.
Ввечері переїзд до готелю. Поселення. Ночівля.

 

flom1

Шостий день 

БЕРГЕН
Сніданок. По дорозі до Бергена ми відвідаємо один із найстаріших готелів країни, з оглядового майданчика якого, з висоти «пташиного польоту», відкриваються захоплюючі подих, казкові види на ущелину Сталхейм (вхід на оглядовий майданчик платний – 9 €), а також побачимо найбільший у Норвегії водоспад – Твіндефоссен і скуштуємо та наберемо воду з цього водоспаду, яка дає мужчинам неабияку чоловічу силу на довгі роки.
Довідка: Берген – друге за величиною місто Норвегії, ворота у світ фйордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам.
Оглядова екскурсія. Вільний час. Переїзд до готелю. Поселення в готель. Ночівля.

bergen

Сьомий день 

ОДДА
Сніданок. Запрошуємо Вас здійснити дивовижну мандрівку. Наша дорога пролягатиме вздовж Хардангерфйорда, спочатку ми відвідаємо містечко Одда на березі фйорду. Далі, по дорозі, після кожного повороту чи тунелю, нас чекають водоспади, круті гори, глибокі озера, ріки і фантастичні марсіанські пейзажі. Кожна людина хоча б один раз у житті хоче побувати у Норвегії, щоб побачити цю красу! Переїзд до готелю. Ночівля.

trol

Восьмий день 

ОСЛО
Сніданок. Вітаємо в «Столиці землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! У перебігу століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми. Оглядова екскурсія містом. Вільний час до вечора.
* Рекомендуємо відвідати трамплін Хольменколлен, якому більше ста років і унікальний «Парк людей Густава Вігеланна»...
22:00 – збір групи, нічний переїзд.

oslo

Дев'ятий день 

СТОКГОЛЬМ
Зранку прибуття в Стокгольм. Вільний час.
* Рекомендуємо відвідати екскурсію «Легендарні Сігтуна і Упсала» (за бажанням - 35 €).
Довідка: На березі озера Меларен розташувалась перша столиця Швеції - Сігтуна - «місто-колиска» могутніх воїнів вікінгів. Чарівне провінційне містечко дбайливо зберігає давню культуру і історію ... Далі нас чекає знайомство з красунею Упсалою.
Головна окраса міста - Упсальський кафедральний собор. Собор вважається одним з найстаріших храмів країни, а висота 118,7 м робить його найвищим в Скандинавії. Довгий час собор використовували для коронації правителів, а зараз тут проводить служби архієпископ Швеції. Грандіозний собор в готичному стилі вражає розкішшю інтер'єру і тонкістю ручних розписів, які покривають стіни і вівтар. І це ще не все ... адже нас чекає в гості ще й частина старої Упсали з великою кількістю старовинних будиночків, храмів і «шведських пірамід", які розкажуть нам свої історії.
Орієнтовно о 15:00 – збір групи, переїзд в порт. Відплиття на поромі до Риги. Ночівля на поромі (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу без вікна). Ще одна незабутня ніч на величезному кораблі.

stokgolm

Десятий день 

ТАЛЛІНН
Сніданок на поромі (оплачується додатково за бажанням). Прибуття в порт Риги об 11:00. Переїзд до Естонії. Запрошуємо на оглядову екскурсію столицею – «Таллінн – казкове місто на березі Балтійського моря». Древня архітектура, маленькі магазинчики, вузенькі вулички Старого міста, гамірні таверни і найголовніше - посмішки людей, які завжди раді гостям. Дух середньовіччя відчувається в цьому місті всюди - в вимощених бруківкою вуличках, черепичних дахах, шпилях церков, у полум'ї факелів, які кидають таємничі тіні на вкриту мохом кам'яну стіну замку Тоомпеа, в звуці прибою Балтійського моря ...
Після екскурсії – вільний час. Ввечері поселення в готель. Ночівля.

tallin

Одинадцятий день 

ТАЛЛІНН
Сніданок. Вільний день в Таллінні.
* Рекомендуємо самостійно відвідати столицю Фінляндії – Гельсінкі. Подорож на поромі займе 2 год (оплачується додатково).
О 22:00 – збір групи у Таллінні, нічний переїзд.

talin1

Дванадцятий день 

Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 10.00).

 

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
*Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ. 

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • оформлення документів для візи;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • медичне страхування;
 • проживання в готелях 3* зі сніданками (5 ночівель);
 • ночівля на поромі Рига - Стокгольм (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу без вікна. Сніданок оплачується додатково. В каютах: душ, туалет);
 • ночівля на поромі Стокгольм - Рига (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу без вікна. Сніданок оплачується додатково. В каютах: душ, туалет);
 • супровід керівника групи за маршрутом.
 • екскурсії – загалом 35 € - обов'язкова оплата;

 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;

 • факультативи;

 • особисті витрати;

 • консульський збір – 35 € (крім громадян, що звільнені від оплати – власники біометричних закордонних - паспортів, пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років).

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland @ palomnyk.info
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 13, оф. 22(097) 470-93-59 lviv @ palomnyk.info

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.