Албанія та Македонія


вартість: 275 Є


Маршрут:
 Львів - Стрий - Мукачево - Берегово – Орадя – Бєлград – Скоп'є – Струга – Поградець – Ельбасан – Ляч – Дуррес – Тірана – Арденіца – Берат – Поградець – Охрид – Берегово – Мукачево - Львів


Перший день

Вршац
Збір групи об 06:30 біля автобусу на Залізничному вокзалі м. Львів. 07:00 виїзд групи. По дорозі можливе приєднання до групи у м. Стрий, Мукачево, Берегово. Перетин українсько-румунського кордону. Транзитний переїзд по території Румунії, Сербії. Прибуття у м. Вршац.
Поселення у готель. Ночівля.

vrshac

Другий день

Белград
Сніданок.
Оглядова екскурсія м. Белград. Собор свят. Сави Сербського, Соборна церква св. Архангела Михаїла (у якій знаходяться мощі св. князя Стефана Штільяновича 1515 р., частинки мощів свят. Царя Уроша 1355-1371 рр. і св. князя Лазаря 1371-1389 рр.), Церква Різдва Богородиці і каплиця св. Параскеви. Джерело і частинка мощів преп. Параскеви (Петка Сербська).
Вільний час для обіду (за додаткову плату).
Переїзд до столиці Македонії - Скоп'є.
Поселення у готель. Ночівля.

belgrad1

Третій день

Скоп'є, Струга, Поградець
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Оглядова по м. Скоп'є. Відвідування музею Матері Терези у м. Скоп'є. Його місцерозташування вибране недаремно. Саме тут раніше знаходився католицький костел «Святішого Серца Ісуса», в якому охрестили Матір Терезу та де вона прийняла перше причастя. Наразі в цьому музеї зібрані її особисті речі, вервички, нагороди та рукописний молитовник. Щорічно музей приймає до десяти тисяч відвідувачів.
Огляд жіночого монастиря у м. Марков (10 км від Скоп'є). Комплекс монастиря складається з церкви св. Димитрія Солунського, трапезних та монаших келій. Церква св. Димитрія Солунського була побудована у 1345 р. Пізніше її було реконструйовано королем Марко (на честь якого названий монастир). У 1376 р. церква була розписана фресками, які збереглися до сьогодні, як і оригінальний церковний іконостас.
Переїзд у м. Струга, яке є другим найбільшим містом на узбережжі Охридського озера. Відвідування церкви Пресвятої Богородиці у с. Калишта, в якій зберігається образ Богородиці, відомий як Чорна Богоматір. Ікона володіє цілющою силою. У дворі церкви знаходиться чудодійне джерело св. Петра і Павла. Огляд печерних церков св. Афанасія та св. Архангела Михаїла у с. Радожда.
Виїзд до Албанії. Проходження македонсько-албанського кордону. Переїзд в м. Поградець, яке розташоване на березі Охридського озера.
Поселення у готель. Ночівля.

skopje 75

Четвертий день

Ельбасан, Ляч, Дуррес
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у м. Ельбасан. Відвідування церкви Пресвятої Діви Марії. Особливо цікавим є її внутрішнє оздоблення: іконостас виготовлений місцевими майстрами різьби по дереву, а ікони – роботи Миколи Онуфрі.
Переїзд у м. Ляч. Огляд чудотворного місця в горах, яке відоме з IV ст. н. е. й пов’язане з іменами святих Василія та Антонія. Гора, де зараз розташований монастир св. Антонія, є місцем паломництва як католиків, так і православних, а також, як не дивно, мусульман. Збереглася печера, в якій зупинявся для того, щоб помолитися св. Василій та де збереглися відбитки його голови та рук.
Переїзд у м. Дуррес.
Поселення у готель на березі моря. Ночівля.

durres

П'ятий день

Дуррес, Тірана, Арденіца
Сніданок у готелі.
Переїзд до монастиря св. Власія (неподалік м. Дуррес). Ця давня святиня була зруйнована під час політичних подій у 1967 р. в повній таємниці від місцевого населення, яке намагалося врятувати монастир. Але і після цієї події віряни продовжували відвідувати це місце, яке відоме безліччю чудес та зцілень. Можлива літургія.
Переїзд до м. Тірана – столиці Албанії. Відвідування Кафедрального собору Воскресіння Христового (відкритий 24 червня 2012 р.)
Екскурсія в монастир Арденіца. Він був збудований у 1281 р. за наказом Візантійського імператора Андріоніка ІІ Палеолога. Монастир знаний й тим, що у 1452 р. тут вінчався Скандерберг – національний герой Албанії.
Повернення у готель. Ночівля.

ardenica

Шостий день

Берат, Поградець
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд в м. Берат. Оглядова екскурсія містом з відвідуванням фортеці та музею Онуфрі. Берат - «2400-літнє місто-музей». У фортеці міста можна побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами та цінними іконами. У соборі Діви Марії розташований Національний Іконографічний музей, в якому зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрі. Підйом на гору, де розташована церква св. Михайла. Поруч з нею збереглася печера, в якій молилися перші християни у I-II ст. н. е.
Переїзд в м. Поградець.
Поселення у готель. Ночівля.

pogradec

Сьомий день

Охрид
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Македонію у м. Охрид, або, як його ще називають, «Балканський Єрусалим». Відвідування монастиря св. Наума,що був заснований самим святим у IX ст. В церкві при монастирі знаходиться могила св. Наума. Відвідування церкви св. Софії, де збереглися фрески 11 ст., храму св. Климента, церкви Богородиці Перівлептос та церкви св. Пантелеймона.
Вільний час на вечерю (за додаткову плату). Нічний переїзд.

ohryd

Восьмий день 

Мукачево/Львів
Прибуття на Україну.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування - сніданок;
 • екскурсійне обслуговування згідно програми;
 • супровід священика та керівника групи.
 • вхідні квитки, трансфер від м.Ляч
  до монастиря св.Антонія, чайові гідові
  (загалом 25 Є) - обов'язкова оплата;
 • медичне страхування (200 грн особам до 60 років);
 • особисті витрати.
м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.