Опубліковано в Європа екскурсійна

Паломництво на край світу

з 12 по 20 жовтня

вартість: 730 € + 200 грн

Маршрут: Львів - Мадрид - Толедо - Лісабон - Сінтра - Фатіма - Порту - Сантьяго-де-Компостела - Мадрид - Львів


Перший день 

Прямий переліт Львів – Мадрид. Переїзд на ночівлю в готель в околицях Мадриду.

madrid

Другий день 

Толедо
Сніданок. Екскурсія містом Толедо. У минулому Толедо – це столиця Іспанії, тому тут знаходиться безліч пам’яток архітектури, чудові собори, виконані в стилях різних епох, вузькі вулички і безліч магазинчиків, парків і кафе. За довгий час свого існування, місто увібрало в себе і переплело кілька історій: християнську, іудейську та мусульманську, створивши, таким чином, унікальну і неповторну культуру всього народу. Зараз місто внесене до Світової спадщини ЮНЕСКО.
Переїзд до Лісабону. Ночівля.

toledo 1

Третій день 

Лісабон
Сніданок. Переїзд до Лісабону. Екскурсія в Лісабоні (центр). Лісабон – одна з найкрасивіших та найтепліших столиць Європи. Місто перших географічних відкриттів та неймовірно смачних тістечок Паштел-де-ната.

Довідка: Наприкінці ХVIII ст. місто було повністю зруйноване землетрусом, і його довелося відбудовувати з самого початку. Але й зараз, прогулюючись заплутаними вуличками міста, можна побачити безліч нагадувань про те, що тут колись була одна з найбільших морських імперій світу. Тут навіть звичайні житлові будинки привести в захват не менше, ніж який-небудь історичний архітектурний пам’ятник.

Літургія. Вежа Белем.

Довідка: Вежа Белем – одна з найбільш значних пам’яток Лісабона. Розташована на правому березі річки Тежу, в місті Белем (Вифлеєм), де був колись пляж. Це ікона архітектури Мануела І. Згодом вежа втратила свою захисну функцію для берегів річки Тежу і від Філіппінської окупації старі комори поступилися в’язницям. У п’ятьох поверхах вежі, як і раніше, залишилися Кімната Губернатора (Сала ду Губирнадор), Зал Королів (Сала-душ-Рейш), Зал Суду (Сала ди Аудіенсіаш), Каплиця зі своїми особливостями склепіння XVI ст., і, нарешті, тераса на п’ятому поверсі.

Вільний час в Лісабоні або найбільший в Європі Океанаріум.

Довідка: Найцікавішою експозицією океанаріуму є велетенський резервуар-акваріум, площею у 1000 м2 та об’ємом у 5000 м3, із чотирма великими (49 м2) акриловими вітринами по боках, а також багатьма меншими вікнами, розташованими по всьому периметру акваріуму спеціально для того, аби привертати до нього якнайбільше уваги відвідувачів та зробити його постійною складовою виставкового простору. Його глибина становить 7 метрів, що дозволяє мешканцям пелагіалю плавати вище за тих, хто проживає й плаває ближче до дна, тим самим створюючи ілюзію відкритого океану. У цьому акваріумі зібрані морські тварини близько 100 видів з усього світу, зокрема — акули, скати, баракуди, групери та муренові.

Ввечері пропонуємо піднятись на оглядовий майданчик, з якого відкривається неймовірна панорама міста – ліфт Санта Жушта.

Довідка: Ліфт Санта Жушта ​​знаходиться в самому центрі Лісабона і пов’язує нижню вулицю Руа-ду-Кричу з площею Ларгу-ду-Карму нагорі. Офіційне відкриття Санта Жушта ​​відбулося в 1902 році, а в рік сторіччя підйомника в 2002 році ліфт Санта Жушта ​​був визнаний пам’яткою національного значення. Металева мереживна вежа ліфта в неоготичному стилі побудована за проектом Рауля Месньера дю Понсар, учня відомого вісм Ейфеля. Кабінки ліфта з дерева і латуні, з дзеркальними вставками, зберегли свій первісний вигляд. Кожна з двох кабін має 10 сидячих і 19 стоячих місць. Висота вежі 45 метрів, ліфт піднімається до оглядового майданчика на висоті 30 метрів, звідки можна вийти на площу Ларгу-ду-Карму по містку. На верхній майданчик ведуть гвинтові сходи. З цього майданчика відкривається панорама району Байша, з видом на площу Россиу, замок Св.Георгія, собор Се і річку Тежу.

Ночівля в готелі.

 

09078f36413c1cd9b688391d7c36f8e6 a35e476430a84803626295f61ce73df01 800 c2x

Четвертий день 

Сінтра
Сніданок. Переїзд до міста Сінтра. Екскурсія містом.

Довідка: Сінтра – це одне з найкращих міст в Португалії, не дарма вона здавна була улюбленим місцем відпочинку португальських королів. У 1995 році місто оголосили спадщиною ЮНЕСКО, і щороку сюди приїжджають тисячі туристів. Сінтра входить в топ-3 найбільш людних місць в Португалії, нарівні з Лісабоном і Порту.

Літургія. Переїзд до Монастиря Капуцинів.

Довідка: Монастир капуцинів (порт. Convento dos Capuchos) – католицький монастир в околицях португальського міста Сінтри. Заснований Алвару ді Каштру, сином ідальго Жуана ді Каштру в 1560 році. Згідно з легендою, Жуан ді Каштру, заблукавши під час полювання на оленя, зупинився на нічліг біля скель, де йому з’явився сон про необхідність побудувати християнський храм в цьому місці. Пізніше його син за останньою волею батька наказав заснувати монастир. Перша громада складалася з 8 ченців-францисканців, найвідоміший – брат Оноріо – прожив згідно з легендою майже 100 років, останні 30 років років провівши в монастирі і займаючись самобичуванням.

Переїзд до найзахіднішої точки Євразії – Мису Рока.

Довідка: Мис Рока (Cabo da Roka) – це частина суші, яка сильно врізається в воду, наче вдивляючись у безмежнысть Атлантичного океану. У народі це місце називають Мис Долі. Маяк, який височить на вершині скелі, служить дороговказом для кораблів, що борознять океани. Маяк Кабо да Рока повідомляє про те, що тут закінчується земля і починається океан, що це не лише найзахідніша точка Португалії, а й усього європейського континенту. Тут – тільки сильний вітер, що збиває з ніг, високі скелі, об які розбиваються хвилі і безмежний простір океану. Кінець світу, далі одна вода.

Вільний час на Мисі. Переїзд до Фатіми на нічліг.

 palacio da pena teaser

П'ятий день 

Фатіма
Сніданок. Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі.

Довідка: 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Луції, Гіацинті і Франциску, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні найсолодша Діва наполягала на щоденній молитві на розарії.

Літургія. Екскурсія. Вільний час. Участь у процесії.
Переїзд на нічліг у Порту.

 

fatima71

Шостий день 

Порту
Сніданок. Екскурсія містом Порту.

Довідка: Порту - одне з найдавніших міст Європи, колишня столиця країни і нинішня столиця портвейну. Це жвавий промисловий центр, історична частина якого, постійно населена як мінімум з IV ст., отримала від ЮНЕСКО статус об’єкту Всесвітньої спадщини в 1996 р. Порту – це не лише вузькі вулички, що то піднімаються вгору, то стрімко опускаються донизу. Це місто стареньких трамваїв, що довозять прямісінько до океану. Місто червоних дахів, які складають враження, що це картина, а не реальне місто.

Факультативно старий трамвайчик до океану. Вільний час.
Переїзд на нічліг в Сантьяго-де-Компостела.

Dostoprimechatelnosti Portu e1531345329488

Сьомий день 

Сантьяго-де-Компостела
Сніданок. Екскурсія містом. Літургія. Вільний час.
З часів раннього середньовіччя місто є третьою католицькою святинею після Рима та Єрусалима. Цінність і важливість цьому місту надають в першу чергу поховані тут останки святого Якова. Серед міських споруд особливий інтерес представляє Сантьягський собор та два монастирі: Сан Мартін та Сан Пелайо. Відоме Сантьяго-де-Компостела шляхом св. Якова. Тисячі паломників з усього світу, з різних континентів здійснюють пішки цю паломницьку дорогу.
Переїзд на ночівлю в околицях Мадриду.

1523541173 6

Восьмий день 

Мадрид
Сніданок. Переїзд до Мадриду. Екскурсія містом.

Довідка: Мадрид – столиця та одне з найгарніших міст Іспанії. В місті багато храмів: Торре-де-Сан-Ніколас, Францисканський монастир Дескальсас-Реалес. Довгий час серед пам’яток Мадрида не було кафедрального собору, поки, нарешті, в 1993 році папа римський Іванн Павло II не освятив собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена. Кафедральний собор Мадрида побудований на тому самому місці, де раніше стояла мавританська фортеця Маджіріт, від якої і пішла назва іспанської столиці.

Переїзд в аеропорт. Прямий переліт Мадрид – Львів.

1527528668 madrid

Дев'ятий день 

Повернення до Львова вночі.

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
*Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя РКЦ. 

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • авіапереліт Львів-Мадрид-Львів;
 • переїзд автобусом єврокласу по маршруту;
 • медичне страхування;
 • проживання в готелях зі сніданками (7 ночівель);
 • супровід керівника групи за маршрутом.
 • витрати на міський транспорт та
  оглядові екскурсії 40 євро;

 • вхідні квитки в океанаріум,
  монастир капуцинів, оглядовий
  майданчик ліфту Санта Жушта,
  трамвай в Порту;

 • можливе поселення в одномісному
  номері за додаткову оплату.

Автор
Опубліковано в Європа екскурсійна

Термальні води Угорщини – 5 днів релаксу

з 17 по 22 вересня
з 1 по 6 жовтня
з 15 по 20 жовтня

вартість: 130 € + 200 грн

Маршрут:  Львів – Марія Повч – Хайдусобосло – Егерсалок – Егер – Мішкольц – Токай – Львів 


Перший день 

23:00 год. - збір групи у Львові на залізничному вокзалі. Виїзд на кордон.

ugorshyna

Другий день 

Марія Повч, Хайдусобосло
Прибуття в Угорщину, місто Марія Повч. Молитва у церкві св. Михаїла, біля чудотворної ікони Матері Божої. Ікона славиться у Європі як «плачуча». Розповідь про історію цього відпустового місця зворушить вас.
Переїзд в термальне курортне місто Хайдусобосло. Шукали блакитне золото – знайшли гаряче. Вгадайте-но, що то за диво? Підказка: так угорське місто з хитромудрою назвою Хайдусобосло (Hajdúszoboszló) перетворилося у процвітаючий термальний курорт. На початку минулого століття тут бурили газову свердловину, однак на поверхню вирвався не метан, а води термального джерела.
Термальна вода – це «гаряче золото» Хайдусобосло. У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30 га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.
Поселення в готель, відпочинок в термальних басейнах.

 

termy

Третій день 

Хайдусобосло
Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок в термальних басейнах бальнеологічного курорту.
Термальні води Хайдусобосло – це комплекс з 3 закритих і 4 відкритих басейнів з термальною водою. У басейнах вода температурою 75°С охолоджується до 32 – 38°С. Дослідження виявили, що термальна вода Хайдусобосло містить бітум, хлорид натрію, хлорид амонію, бром, йод, калій, та інші хімічні елементи, серед яких літій, магній, залізо – і далі за таблицею Мендєлєєва.


EGER 7 

Четвертий день 

Егерсалок, Егер
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в термальні купальні м. Егерсалок. Чисте повітря, гарний ландшафт, сосновий ліс і великий комплекс з лікувальною водою. Егерсалок – це невелике курортне селище в 140 км від Будапешта. Купальні знаходяться біля гарячого джерела, що б'є на поверхню з глибини 410 м. Температура води + 68°С. Стікаючи вниз, вона створила соляні пагорби через що термальні купальні Егерссалока називають «Угорським Памуккале».
Далі їдемо до угорського містечка Егер. Тут нас чекає смачнючий угорський гуляш та дегустація п’яти сортів ексклюзивних угорських вин в одному із винних льохів. Усе вино вироблене із винограду, що росте на місцевих плантаціях (вартість €15).
Повернення в готель, ночівля.

a0fc0f5e 7a02 444c a1d8 552e93067dbe

П'ятий день 

Хайдусобосло
Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок в термальних басейнах бальнеологічного курорту. За бажанням, відвідування аутлет центру, шопінг.

0c34b75edee9e4a8d0fde86426f38b90

Шостий день 

Мішкольц, Токай
Термальні купальні в печерах Мішкольце-Топольце. Тут сама атмосфера створює чудовий настрій для водних процедур, тут ви отримаєте неймовірний заряд бадьорості та енергії на цілий день! Релаксація в печерній купальні з різними світловими ефектами та розвагами!
Далі наша подорож продовжується в Токаї - знаменитому виноробному регіоні Угорщини. А ви знали, що тут при храмі прислуговував у свій час Григорій Сковорода? Зараз Токай належить до Угорщини, а колись це було древньоруське місто. Ми побуваємо в одному з безлічі винних погребів, де скуштуємо знамениті токайські вина та справжній угорський гуляш (вартість €20).
Токайське вино є дуже відомим у світі. Це десертні солодкі вина з насиченим золотистим забарвленням, які так полюбляли пити королі ще у давні часи. Виноград збирають восени, коли він влітку під сонцем дозрів, а восени під час дощів та туманів покрився унікальною «благородною» цвіллю, а потім ще під сонцем виноград не гниє. а перетворюється на родзинки одразу ж на лозі. Вже на цьому етапі сонячно-медово-пліснявілий виноград збирають і роблять смачне вино.
Виїзд на кордон. Прибуття до Львова пізно ввечері.

50


*ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
**Подорож відбувається під духовною опікою священослужителя.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелі;
 • харчування – сніданки (після ночівлі в готелі);
 • медичне страхування.
 • вхідні квитки в купальні та інші екскурсійні об'єкти;

 • дегустації вин та гуляшу (за бажанням).

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.