Різдво в Меджугор'є

З ночівлями у Будапешті та Відні


з 20 по 27 грудня

вартість: 180 € + 300 грн

Маршрут: Івано-Франківськ/Стрий/Мукачево – Марія Повч - Будапешт - Меджугор'є - Відень -
Мукачево/Стрий/Івано-Франківськ


Перший день 

МАРІЯ ПОВЧ
7:30 збір групи в Івано-Франківську (собор Преображення Господнього, біля автостанції №2, мікрорайон Пасічна). Благословення в дорогу, 7:45 виїзд. Паломники з інших міст можуть приєднатися до групи в Стрию (заправка ОККО 9:30), або в Мукачеві (13:30).
Проходження україно-угорського кордону. Прибуття в Марія Повч.

Довідка: Марія Повч – це місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться відомий на всю Європу чудотворний образ Божої Матері. Ця ікона належить до так званих «плачучих» ікон. Її історія така: У 1676 р. замовив собі один селянин ікону Божої Матері. Вона мала бути намальована на дошці. Але вартість ікони виявилася для нього завелика, і він її не викупив. Незабаром ікону купив інший селянин, Лаврентій Гурта, який подарував її греко-католицькій церкві в селі Повч. Ікону поставилиу храмі, але двадцять років вона була в тій церкві без особливого вшанування, поки сама Пресвята Богородиця не привернула до себе увагу. 4 листопада 1696 р., люди, що були в церкві на Богослужінні, побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на іконі, і цей «плач» ікони тривав з перервами до 8 грудня 1696 р. Єпископ вислав комісію, яка ґрунтовно перевірила ці численні чуда, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам «плач» ікони. Комісія ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила, що всі ті чуда справді є чудесною допомогою Пречистої Богородиці через цю ікону. Після того змінено назву села було замінено з Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною. І так місцевість Марія Повч стала осередком побожних паломництв багатьох народів.

18:00 Свята Літурґія в церкві в св.Михаїла біля чудотворної ікони.
Переїзд до Будапешта. Поселення в готель. Ночівля.


mari povch

Другий день 

БУДАПЕШТ
Сніданок в готелі. Виселення.
Переїзд до центру Будапешта автобусом. Надалі рух по місту громадським транспортом (місто великих масштабів, але дуже гарна транспортна інфраструктура).

Довідка: Будапешт — місто на Дунаї, столиця Угорщини. 1873 р. міста Пешт, яке лежало на східному боці річки Дунай, Буда і Обуда (обидва — на західному боці річки) було об’єднано в одне місто під назвою Будапешт. Будапешт — головний культурний осередок Угорщини, тут знаходяться головні національні театри, музеї, мистецькі заклади освіти, інші культурні заклади тощо.

10:00 Свята Літурґія в базиліці св.Стефана (Іштвана).
Також в передріздвяному Будапешті нас чекають: відвідання каплиці з нетлінною десницею христителя мадярів святого князя Стефана, екскурсія містом з максимальним використанням міського транспорту для меншої втоми, в часі якої ми побачимо урочисту зміну почесного караулу біля адміністрації президента на Будайській горі, відвідаємо т.зв. «Рибальський бастіон», з висоти Будайської гори побачимо панораму рівнинного Пешта, Дунаю з його мостами, а також гористого Буди. Далі, рухаючись маленькими міськими автобусами через вузькі вулиці старовинного Буди, а потім найстаршого на континенті метро, відвідаємо Площу Героїв та величезну зону відпочинку: парк Варошліґет. А тут, крім різдвяних ярмарків, що присутні також по всьому місту, маємо достатньо часу для відпочинку в цілющих термальних купальнях «Сечені» (бл.18€), чи відвіданні найбільшого в Європі зоопарку (бл.10€), чи на кораблику по Дунаї (10-20€), чи просто прогулятися центральними вулицями.
Ввечері ми також маємо можливість не лише зігріти тільки смачним глінтвейном, але й душу чудовим і грандіозним лазерним шоу на фасаді базиліки св.Стефана.
19:00 збір групи на Площі героїв, виїзд до Меджуґор’я. Нічний переїзд (вся дорога лише по автомагістралі, через Хорватію, без боснійських серпантинів!).

 budap mejug

Третій день 

МЕДЖУГОР'Є. Свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.
Зранку прибуття в Меджугор’є, поселення в готель в центрі села, дуже близько до церви і гори Об’явлень.

Довідка: Меджуґор’є – село в місцевості Чітлук на заході Герцеговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковичі, Віоніца та Шурманці) складає велику парафію. Парафія знаходиться на висоті 200 метрів над рівнем моря та має м’який середземноморський клімат. За останні тридцять років Меджуґор’є стало одним з найбільш відвідуваних і відомих паломницьких місць всього католицького світу. 21 червня 1981 року Богородиця об’явилась шістьом дітям і ці з’яви тривають по цей час. 25 червня 1981 року Пречиста Діва (Цариця Миру) звернулась до дітей з посланням, через які і до сьогодні кожного місяця говорить до нас зі словами «Дорогі діти», покірно навчаючи людей жити згідно Євангелія, йдучи за Христом у вірності та любові. Це прості поради Матері, яка бажає, щоб її діти не заблукали і не забули чиї вони. Послання Богородиці дуже схожі на Її слова, сказані в Кані Галілейській: «Що Він скаже вам – зробіть!» (Йо.2,5). Саме тому Меджуґор’є щодня переповнене паломниками, які їдуть з цілого світу, щоб молитись на цьому благодатному місці.

Святкова Свята Літурґія в «Материнському селі» – спільноті, заснованій о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. через необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території «Материнського села» діє багато різних спільнот та фундацій.
Відвідання водоспаду Кравіца.
Обід. вільний час для відпочинку.
17:00 – 19:30 – Вечірня молитовна програма і сповідь (є центральною подією щодня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї): радісні і страсні таїнства вервиці, Свята Меса, освячення куплених речей, молитва перед хрестом, славні таїнства вервиця
Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.
21:00 – 22:00 Поклоніння Святим Тайнам (адорація).
Ночівля в готелі.


 matir

Четвертий день 

МЕДЖУГОР’Є
8:00 Свята Літургія українською мовою в каплиці адорації. 9:00 сніданок.
10:00 Сходження на гору Кріжевац з молитвою хресної дороги і духовними науками. 15:30 обід.
17:00 – 19:30 – Вечірня молитовна програма і сповідь (є центральною подією щодня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї): радісні і страсні таїнства вервиці, Свята Меса, освячення куплених речей, молитва за зцілення душі і тіла, славні таїнства вервиця.
Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.
Ночівля в готелі.

 

megugorije 2

П'ятий день 

МЕДЖУГОР’Є. Навечір’я Різдва Христового.
8:00 Свята Літургія українською мовою в каплиці адорації.
9:00 Сніданок.
10:00 Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об’явлень Подбрдо.
14:00 Обід.
Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків та богопосвячених осіб, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.
17:00 – 19:00 – Вечірня молитовна програма і сповідь (є центральною подією щодня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї): радісні і страсні таїнства вервиці, Свята Меса, освячення куплених речей.
19:00 різдвяна вистава спільноти «Ченаколо» (заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві) «Живі ясла» (відбувається в Меджуґор’ї лише двічі на рік: 24 і 31 грудня).
22:00 молитовне чування в церкві (поклоніння Святим Тайнам), 23:30 Урочиста різдвяна Свята Меса в церкві (також буде аудіо- і відео трансляція в залі св.Івана Павла ІІ, куди також священики прийдуть причащати паломників).
Різдвяна коляда, вінчування і частування солодощами від господарів. Ночівля в готелі.

 

Kryóżowiec

Шостий день 

МЕДЖУГОР’Є. РІЗДВО ХРИСТОВЕ!
Наш святковий день розпочинається ще напередодні. Опівночі беремо участь в основній урочистій Службі. Після богослужіння, коляди і частування відпочиваємо.
8:00 сніданок. 9:00 виїзд до Відня (протягом дороги маємо можливість бачити і море і гори, можемо відчути як і тепле повітря Адріатичного моря в Хорватії, так і зустрітися з зимовою казкою в Угорщині та Австрії). Ночівля в готелі в Відні.

Medzhugorye

Сьомий день 

ВІДЕНЬ
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до центру Відня.

Довідка: Відень – місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вулиць і численних скверів. Це стародавнє місто з гучним ім’ям, що будить мрії. Столиця на Дунаї є сумішшю старовини та сучасності, високого мистецтва і кічу. Це місто художників і цінителів мистецтва. Відень справедливо вважається одним з найчарівніших міст Європи. Колишня столиця Австрійсько-угорської імперії вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівливістю і теплотою… Це незвичайно багатолике місто. Відень називають серцем Європи. У цьому прекрасному місті Вас не покидатиме відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, влітку або взимку.

10:00 Урочиста Свята Меса в віденській катедрі, очолювана кардиналом Крістофом Шенборном.

Довідка: Собор Святого Стефана (Stephansdom) – національний символ Відня та Австрії, одна з видатних катедральних споруд в світі, його історія йде своїм корінням в глибину століть. Собор будувався, перебудовувався, реставрувався в перебігу багатьох сторіч, його історія невіддільна від історії Відня і Австрії. Художнє багатство Штефансдома величезне: усередині собору знаходиться немало пам’ятників мистецтва і реліквій – середньовічні скульптури і вітражі, що частково збереглися, похоронні плити і надгробні пам’ятники.

Після молитви пропонуємо Вам екскурсію святковим містом з його численними королівськими палацами (Хофбурґ). Все найцікавіше в Відні можна побачити не долаючи великих відстаней: музейно-парковий комплекс Бельведер, неготична ратуша, будинок парламенту в грецькому стилі, і, звичайно, всесвітньо відома віденська опера! Пішохідна екскурсія центральною частиною триватиме близько 2 годин.
В вільний час можна використати чи для прогулянки святковим містом з його різдвяними ярмарками, а також за бажанням відвідати літню резиденцію Габсбурґів: Шонбрунн, яка взимку виглядає не так ефектно, як весною чи літом, але це зовсім не позбавляє відвідувачів почуття величі цього місця.
Також можна отримати окреме благословення кардинала на святковій вечірній молитві о 16:00 в катедрі.
19:00 збір групи і виїзд до України.

vena12

Восьмий день 

Прибуття до України вдосвіта. Повернення до м.Івано-Франківська в першій половині дня. Подячна Свята Літурґія в церкві.

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
*Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ. 

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • переїзд комфортабельним автобусом
  єврокласу по всьому маршруту;
 • супровід священика групи;
 • проживання в готелях/пансіонах 3*;
 • сніданки, обіди (в Меджугор'ї) згідно програми;
 • медичне страхування.
 • туристичний збір 20 євро;

 • харчування, не передбачене готелями;

 • екскурсія в Будапешті
  (включно з проїздом громадським траспортом)
  та Відні (включно з паркуванням автобуса
  в центрі Відня біля Штефансдому),
  відвідання водоспаду Кравіца;

 • приватні витрати.

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.