Графік турів до Італії

Дата Назва туру Тривалість Місто виїзду Вартість
22 - 27 березня Пальмова неділя з Папою Франциском 5 ночей Львів 199 €
26 квітня -
2 травня
Всі дороги ведуть до Риму  6 ночей Львів 199 €
5 - 12
травня
До святого Миколая в м.Барі 7 ночей Івано-Франківськ / Львів 345 €
18 - 25
травня
В гості до св.Миколая та о.Піо 7 ночей Львів 299 €
7 - 12
червня
Всі дороги ведуть до Риму 5 ночей Львів 199 €
21 - 28
червня
Італійська сієста 7 ночей Львів 299 €
5 - 12
липня
Італійська сієста 7 ночей Львів 299 €
19 - 26
липня
Італійська сієста 7 ночей Львів 299 €
9 - 16
серпня
Італійська сієста 7 ночей Львів 299 €
13 - 18 вересня Всі дороги ведуть до Риму 5 ночей Львів 199 €
5 - 12
жовтня
В гості до св.Миколая та о.Піо 7 ночей Львів 299 €
25 - 30 жовтня Всі дороги ведуть до Риму 5 ночей Львів 199 €

Рим - Вербна неділя
з Папою Франциском

з 22 по 27 березня

Маршрут: Львів – Марія Повч – Будапешт – Венеція – Рим – Ватикан – Верона – Падуя – Егер – Львів


вартість: 199 Є + 200 грн


Перший день 

Марія Повч
Збір групи у Львові на залізничному вокзалі. Виїзд на кордон.
Прибуття в Угорщину, місто Марія Повч. Молитва біля чудотворної ікони Матері Божої, розповідь про історію цього відпустового місця.
Далі ми відвідаємо Будапешт. Для тих, хто має бажання, прогулянка на кораблику по вечірньому Дунаю, неймовірні панорами міста, унікальне освітлення мостів та бокал шампанського кожному паломнику подарують вам гарний настрій в перший день подорожі (квиток на кораблик оплачується додатково – €15).
Переїзд в Італію.

marija povch

Другий день 

Венеція
Прибуття на автобусну стоянку в передмістя Венеції. Переїзд до Венеції на кораблику.
Венеція – це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути життя цього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом... І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найбільш романтичного міста в Італії. Оглядова екскурсія.
У вільний час для тих, в кого в душі ще жевріє вогник романтизму, є нагода покататись вузенькими каналами міста на гондолі – справжньому символі Венеції. Таку прогулянку, гарантуємо, ви пам’ятатимете усе життя.
Збір групи, переїзд на ночівлю в передмістя Риму. Пізнє поселення в готель, ночівля.

Венеція1

Третій день 

Рим
Сніданок в ресторані готелю. Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!
Ми відвідаємо український собор св. Софії в Римі, збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. На довгі роки цей собор був головним храмом Української Греко-Католицької Церкви. Це надзвичайно гарний храм, повністю вкритий позолоченою мозаїкою з образами українських святих. Літургія в українському обряді.
Рим. Нас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам'ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом ми розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам'яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Ми відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві, прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в'язницю, найвідомішу на європейському континенті…
Вільний час. Якщо буде можливість, ми відвідаємо святині Риму: церкву св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, та базиліку Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського". Великою святинею, до якої ми матимемо змогу приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата. Цих 28 східців торкалися стопи Господа, на них капала його кров. Сходи зверху покриті дерев'яними східцями, але в них зроблено скляні отвори, через які можна побачити сліди крові Спасителя. По святих сходах люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок. Святі сходи знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі.
Переїзд до готелю, ночівля.

10772

Четвертий день 

Рим, Ватикан 
Сніданок в ресторані готелю. Вербна неділя!
Ватикан. Ми візьмемо участь в урочистостях з нагоди святкування Вербної неділі в соборі св. Петра – головному католицькому храмі світу, станемо свідками традиційного щорічного дійства з пальмовими гілками, яке щороку відбувається у Ватикані за участю Папи Римського Франциска. 
Вільний час. Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із затишних римських кафе, або ж самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста», відчути подих його тисячолітніх вулиць, які ще пам’ятають сандалі імператорів, легіонерів, гладіаторів…
Збір групи, виїзд з Риму. Переїзд до готелю неподалік Верони. Ночівля.

verbna vatikan

П'ятий день 

Верона, Падуя
Верона – одне з найбільш чарівних та стародавніх італійських міст з неповторною атмосферою, яка захоплює з перших хвилин перебування у цьому місті. Верона – це місто-перлина, що приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову та багатогранну історію. "Не існує світу поза Вероною, а лише митарства, катування, ад... Хто вигнаний звідси, вигнаний зі світу, а хто вигнаний зі світу, той мертвий", – так говорив про це дивовижне місто, англійський драматург Вільям Шекспір. Отже запрошуємо Вас на оглядову екскурсію, щоб поринути в світ цього міста, побачити набережну р. Адідже, зі старинними мостами, античними руїнами, віллами та палаццо, а також визначні пам’ятки цього міста, що вражають з першого погляду: середньовічний замок CastelVecchio, грандіозну Арену – третій по величині амфітеатр в світі, найбільшу площу міста – PiazzaBra …
Переїзд до Падуї. Падуя – оглядова екскурсія містом. Великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Разом з отцем-духівником нашої групи ми помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях, а після цього ми відвідаємо українську церкву.
Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом, адже це наш останній вечір в Італії – треба насолодитись останніми хвилинами тут і кинути монетку в фонтан, щоби обов'язково сюди повернутися в майбутньому.
Збір групи, виїзд в Україну.

shutterstock 473295544

Шостий день 

Егер
Дорогою додому ми відвідаємо відоме угорське місто Егер, яке славиться на весь світ своїми виноградниками. Матимемо змогу продегустувати п’ять сортів ексклюзивного угорського вина плюс до того нас чекає смачний угорський гуляш (вартість факультативу €15).
Прибуття до Львова в другій половині дня.

eger


*Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту; 
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування - сніданки (після ночівлі в готелях)
 • медичне страхування;
 • супровід дипломованого гіда;
 • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій. 
 • екскурсії - 35 Є;
 • проїзд в громадському транспорті в Римі;
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
 • доїзд до Венеції на кораблику - 9 Є;
 • факультативні програми в Будапешті та Егері (за бажанням);
 • особисті витрати.

 

Всі дороги ведуть до Риму

з 26 квітня по 2 травня
з 7 по 12 червня
з 13 по 18 вересня
з 25 по 30 жовтня


вартість: 199 € + 200 грн


Маршрут: Львів – Марія Повч – Будапешт – Венеція – Падуя– Рим – Ватикан –
озеро Хевіз – Будапешт – Львів


Перший день
 

Марія Повч, Будапешт
7:00 год - збір групи у Львові на залізничному вокзалі. Виїзд на кордон.
Прибуття в Угорщину, місто Марія Повч. Молитва у церкві св. Михаїла, біля чудотворної ікони Матері Божої. Ікона славиться у Європі як «плачуча». Розповідь про історію цього відпустового місця зворушить вас.
Далі наш маршрут пролягає до величного Будапешту. Хто має бажання, пропонуємо здійснити прогулянку на кораблику по вечірньому Дунаю. Нам відкриються неймовірні панорами міста, ми побачимо унікальне освітлення мостів та пам'яток архітектури (панорама Будапешту занесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО), зможемо зробити чудові фото на фоні символу міста та країни – парламенту Угорщини.
Бокал шампанського під час мандрівки подарує вам гарний настрій (квиток на кораблик оплачується додатково – €15).
Переїзд в Італію.

Будапешт

Другий день 

Падуя, Венеція
Прибуття на автобусну стоянку в передмістя Венеції. Переїзд в місто на громадському транспорті.
Венеція – острівне місто-музей просто неба з романтичним шармом. Тисячоліттями художники та поети возвеличували місто. Кожен куточок Венеції – унікальний експонат історії. Розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри виконують для туристів романтичну мелодії. Ви відчуєте вир життя цього міста, поміряєте карнавальну маску, помилуєтесь Гранд Каналом... І, головне, зануритесь в неповторну атмосферу найбільш романтичного міста Італії. Оглядова екскурсія та відвідування собору св. Марка.
Переїзд в Падую. Падуя ще у VI ст. до н. е. була центром цивілізації племен венето. У І ст. н. е місто увійшло до складу Римської імперії.
Прогулянка містом відкриє нам дивовижні історичні місця. Головною нашою метою у місті є відвідини храмового комплексу собору св. Антонія Падуанського. Разом з отцем-духівником, котрий супроводжує групу у подорожі, помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях.
Переїзд до готелю неподалік Риму, пізнє поселення, ночівля.

paduja

Третій день 

Рим, Ватикан
Сніданок в ресторані готелю. Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!
Ми відвідаємо греко-католицький собор св. Софії в Римі, збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. Собор є головним храмом Української Греко-Католицької Церкви і важливим духовним центром для українців Італії. Храм із п’ятьма золотавими банями надзвичайно гарний. Внутрішній затишок оповитий позолоченою мозаїкою з образами українських святих. Оздобив храм український маляр Святослав Гординський. Іконостас створено монахом-художником Ювеналієм Мокрицьким.
Далі у програмі нашої подорожі відвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі. (Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – 25 € з особи).
Рим. Вас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам'ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам'яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві і кинемо монетку аби знову сюди повернутись. Прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в'язницю, найвідомішу на європейському континенті…
​Переїзд до готелю, ночівля.

рим

Четвертий день 

Рим, Ватикан 
Сніданок в ресторані готелю. Недільна Літургія в українському обряді в соборі св. Софії.
Ми знову будемо в Ватикані на площі св. Петра. Ангел Господній (лат. Angelus Domini) – традиційна католицька молитва, що прославляє Благовіщення Діви Марії і втілення Ісуса Христа. За традицією Папа римський читає молитву Ангел Господній разом з тими, хто молиться на Площі Святого Петра у Ватикані щонеділі опівдні.
Вільний час. За бажанням, відвідування святинь Риму: церква св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, та базиліка Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського".
Великою святинею, до якої ми матимемо можливість приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата, що знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. 28 східців яких торкались стопи Господа, на які впала його кров. Поверх сходів дерев'яний настил в якому зроблено скляні отвори, через які видно сліди крові Спасителя. Святими сходами люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок.
Збір групи, переїзд в Угорщину.

vatikan 2

П'ятий день 

Озеро Хевіз
Прибуття в Хевіз. Невелике угорське містечко Хевіз відоме у всьому світі як місто-купальня. І взимку, і літом їдуть сюди туристи з багатьох країн світу. Їдуть, щоб зануритися у води найбільшого в світі термального водоймища – озера Хевіз з цілющою радоновою водою, відомого своїми лікувальними властивостями ще з середини XVII сторіччя.​
Озеро Хевіз унікальне і за своїми розмірами і за хімічним складом води. У Європі – єдине, а на планеті – друге. Площа озера 4,7 га. Джерела, що живлять озеро, знаходяться в печері діаметром 18 м. Звідси б’ють два термальні ключі з температурою води +42°С і +38°С, і один – мінеральний, з температурою води +17°С, тут же вони перемішуються. Озеро має форму воронки, глибина якої досягає 2 м. У літні місяці температура води складає +33 +34°С, а в найхолодніші зимові місяці не опускається нижче +26°С. Вода в озері повністю оновлюється за 28 годин. Гаряча вода, що поступає з джерела, розбиваючись на поверхні на радіальні струмені, поволі обертається за годинниковою стрілкою. Через таку постійну циркуляцію, в усіх точках озера температура води однакова. Незвичайними лікувальними властивостями володіє мул, що залягає багатометровим шаром на дні термального озера.
Переїзд до Будапешту, поселення в готель, відпочинок.

ozero heviz

Шостий день 

Будапешт
Сніданок в ресторані готелю. Будапешт. Оглядова екскурсія. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, церкву Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.
Переїзд в Україну. Прибуття до Львова пізно ввечері.

budapesht1


*поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту; 
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування - сніданки (після ночівлі в готелях)
 • медичне страхування;
 • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій. 
 • екскурсії - 35 Є (обов'язкова оплата);
 • проїзд в громадському транспорті в Римі та Венеції;
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
 • факультативні екскурсії (за бажанням);
 • особисті витрати.

 

До святого Миколая в м.Барі

з 5 по 12 травня


вартість: 345 € + 200 грн


Маршрут: Марія Повч - Будапешт - Лорето - Ланчано - Сан Джованні Ротондо -
Барі - Асиж - Падуя - Берегово


Перший день
 

Марія Повч
7:30 збір групи в Івано-Франківську (собор Преображення Господнього, біля автостанції №2, мікрорайон Пасічна ). Благословення в дорогу, 7:45 виїзд.
При кількості львівських паломників від 15 осіб, заїзд до Львова (Ашан, 9:00)
Паломники з інших міст можуть приєднатися до групи в Стрию (заправка ОККО 9:30), або в Мукачеві (13:30).
Проходження україно-угорського кордону. Прибуття в Марія Повч.

Довідка: Марія Повч – це місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться відомий на всю Європу чудотворний образ Божої Матері. Ця ікона належить до так званих «плачучих» ікон. Її історія така: У 1676 р. замовив собі один селянин ікону Божої Матері. Вона мала бути намальована на дошці. Але вартість ікони виявилася для нього завелика, і він її не викупив. Незабаром ікону купив інший селянин, Лаврентій Гурта, який подарував її греко-католицькій церкві в селі Повч. Ікону поставилиу храмі, але двадцять років вона була в тій церкві без особливого вшанування, поки сама Пресвята Богородиця не привернула до себе увагу. 4 листопада 1696 р., люди, що були в церкві на Богослужінні, побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на іконі, і цей «плач» ікони тривав з перервами до 8 грудня 1696 р. Єпископ вислав комісію, яка ґрунтовно перевірила ці численні чуда, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам «плач» ікони. Комісія ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила, що всі ті чуда справді є чудесною допомогою Пречистої Богородиці через цю ікону. Після того змінено назву села було замінено з Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною. І так місцевість Марія Повч стала осередком побожних паломництв багатьох народів.

18:00 Свята Літурґія в церкві в св.Михаїла біля чудотворної ікони.
Переїзд до Будапешта. Поселення в готель. Ночівля.

povch

Другий день 

Будапешт
Сніданок в готелі. Виселення.
Переїзд до центру Будапешта автобусом. Надалі рух по місту громадським транспортом (місто великих масштабів, але дуже гарна транспортна інфраструктура). Денний проїзний бл. 5,5 €.

Довідка: Будапешт — місто на Дунаї, столиця Угорщини. 1873 р. міста Пешт, яке лежало на східному боці річки Дунай, Буда і Обуда (обидва — на західному боці річки) було об'єднано в одне місто під назвою Будапешт. Будапешт — головний культурний осередок Угорщини, тут знаходяться головні національні театри, музеї, мистецькі заклади освіти, інші культурні заклади тощо.

Тут нас чекають: відвідання каплиці з нетлінною десницею христителя мадярів святого князя Стефана, екскурсія містом з максимальним використанням міського транспорту для меншої втоми, в часі якої ми побачимо урочисту зміну почесного караулу біля адміністрації президента на Будайській горі, відвідаємо т.зв. «Рибальський бастіон», з висоти Будайської гори побачимо панораму рівнинного Пешта, Дунаю з його мостами, а також гористого Буди. Далі, рухаючись маленькими міськими автобусами через вузькі вулиці старовинного Буди, а потім найстаршого на континенті метро, відвідаємо Площу Героїв та величезну зону відпочинку: парк Варошліґет. А тут маємо достатньо часу для відпочинку в цілющих термальних купальнях «Сечені» (бл.18€), чи відвіданні найбільшого в Європі зоопарку (бл.10€), чи на кораблику по Дунаї (10-20€), чи просто прогулятися центральними вулицями.
10:00 Свята Літурґія в базиліці св.Стефана (Іштвана). 
Екскурсія містом та вільний час.
19:00 збір групи на Площі героїв. Переїзд до Італії.

buda1

Третій день 

Лорето
Прибуття до Лорето, поселення в готель.

Довідка: Крихітне італійське містечко Лорето нагадує ластів’яче гніздо, яке височить над адріатичним узбережжям. Воно знамените на увесь світ тим, що у його величавому соборі вже 7 століть зберігається Святий Дім Пречистої Діви Марії. Святий папа Іван Павло ІІ 20 років тому визначив роль цієї святині такими словами: «Це – перше святилище всесвітнього значення, яке стало на багато століть істинним Марійським серцем всього християнського світу».

15:00 Свята Літурґія в каплиці святилища.
Відвідини санктуарію Пресвятої Богородиці, вільний час для молитви, сповіді, духовних розмов.
18:00 вечеря, час на приватну молитву, ночівля в готелі.

loreto1

Четвертий день 

Ланчано, Сан Джованні Ротондо
6:30 сніданок, виселення, 7:00 виїзд до містечка Ланчано, відвідання тисячолітнього храму Євхаристійного Чуда VIII століття.

Довідка: В VIII в церкві святого Леонтія в Ланчано здійснювалося Таїнство святої Євхаристії. Але в душі отця Василіана, що служив в той день святу Літургію, виник сумнів: чи справжнє Тіло і Кров Господні, приховані під виглядом хліба і вина? А тим часом, зі словами молитви він переломив Євхаристичний Хліб, і тут крик здивування наповнив невеличку церкву. Під пальцями ієромонаха переломлений Хліб враз перетворився в щось інше – він зразу не зрозумів, в що саме. Та і чаші було уже не вино – там була густа червона рідина, подібна до крові. Збентежений священик дивився на предмет, що був у нього в руках: це був зріз Тіла, що нагадував м’язову тканину людського тіла. З тих пір в місті Ланчано ось 12 століть зберігається чудесні Кров і Тіло, що матеріалізувалися під час Євхаристії в церкві святого Леонтія. Проводячи дослідження, вчені прийшли до висновку: Святі Дари, що зберігаються в Ланчано з VIII століття, являють собою справжні людські Тіло і Кров. Тіло являється фрагментом м’язової тканини серця, містить в розрізі міокард, ендокард і блукаючий нерв. І Тіло і Кров відносяться до єдиної групи крові: АВ. До неї ж і відноситься Кров, знайдена на Туринській Плащаниці. Крім того, Кров, будучи приведена в рідкий стан, придатна для переливання, володіючи всіма властивостями свіжої крові. Пізніше, Кров, що матеріалізувалася, зсілася в п’ять кульок різної форми, що затверділи. І що вражає: кожна із цих кульок, взята окремо, важить стільки, скільки всі п’ять разом. Це суперечить елементарним законам фізики, але це факт, пояснити, який вчені не можуть до сих пір.

11:00 Свята Літурґія в санктуарії в каплиці біля Євхаристійного чуда.
Переїзд до Сан Джованні Ротондо. Поселення в готель, відвідання санктуарію, музею о.Піо, молитва біля нетлінних мощей св.отця Піо, вільний час для молитви, сповіді, духовних розмов.

Довідка: До Сан Джованні Ротондо зїжджаються прочани з цілого світу, щоб на власні очі побачити нетлінне тіло Отця Піо. Ім'я цього монаха францисканина відоме тому, що вже за життя на його руках з'явились рани Ісуса Христа, ті самі які він отримав від цв'яхів на Голгофі. Після смерті тіло падре Піо підняли з могили і побачили, що воно зовсім не знищене часом. Це ще одне чудо, яке Бог появив людям через падре Піо. Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам Падре-стигматика Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати, та відвідати монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачити лікарню “ Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році.

18:00 вечеря, час на приватну молитву, ночівля в готелі.

sun djovani rotondo

П'ятий день 

Барі (торжества з нагоди храмового празника)
7:00 сніданок, виселення, 7:45 виїзд до Барі.
Відвідини старовинної базиліки св. Миколая, молитва біля мощів мирлікійського Чудотворця.

Довідка: В місто Барі прочани їдуть щоб доторкнутись до гробу Миколая Чудотворця. Бог прославив святого Миколая великими чудесами як за його життя, так і після смерті. Він увійшов в історію Церкви як великий чудотворець, чия дивовижна допомога рятувала людей від небезпеки. Таким згадується святий Миколай у богослужбових піснях, літаніях, акафістах, стихирах. Слава про святого Миколая була і є так великою, що навіть іновірці просили його заступництва та допомоги. Як свого особливого небесного заступника закликають святого Миколая на допомогу моряки та рибалки, мандрівники та паломники, в'язні й полонені, судді та нотаріуси, студенти та вчені, купці, пекарі, діти а також дівчата, які хочуть вийти заміж. Просять допомоги у святого Миколая також греки, росіяни, мешканці Москви, Берліна, Антверпії, та міста Барі в Італії. Улюблений святий усіх дітей постійно мироточить. З його тлінних останків постійно виходить пахуче миро. Лише один раз в рік монахи домініканці збирають з мощей та подають до вшанування вірним, і ми станемо учасниками цього торжества.

13:00 Свята Літурґія на гробі св.Миколая.
Вільний час в святковому місті (святкові ярмарки, відпочинок на узбережжі Адріатичного моря).
18:00 Свята Меса з нагоди празника (931 річниця), благословення святим миром. 22:00 урочистий салют,
22:30 виїзд до Асижу.

bari

Шостий день 

Асиж
Приїзд до Асижу.

Довідка: Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дам’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, та Базиліку Св. Клари.

9:00 Свята Літурґія в базиліці св.Франциска
Відвідання базилік міста, час для молитви, сповіді, духовних розмов, прогулянки цим чудовим містом.
18:00 Переїзд і поселення в готель,
19:00 вечеря, час на приватну молитву, ночівля в готелі.

asij

Сьомий день 

Падуя
6:30 сніданок, виселення, 7:00 виїзд до Падуї.
11:00 Свята Літурґія в базиліці св.Антонія.

Довідка: Падуя – це старе місто з найбільшою площею серед західноєвропейських міст – Прато делла Валле. Тут, на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашають 78 статуй. До Падуї в Собор святого Антонія щорічно приїжджають безліч паломників і віруючих з усього світу для вшанування мощей святого. Святий Антоній родом з Португалії, священик, чернець ордену францисканців. Мав незвичайний талант проповідництва; його слова завжди грунтувалися на Святому Письмі. Найбільше проповідував святий про покаяння. За його заслуги богослова Папа Пій ХІІ проголосив Антонія Учителем Церкви. Серед християнського люду святий більш відомий як чудотворець. Його гробниця є місцем численних зціленнь віруючих. Святий Антоній є покровителем бідних та подорожуючих, також до нього взивають по допомогу при втраті особистих цінностей. У Катедральному Соборі святої Юстини, зберігаються мощі євангелиста Луки. Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом, адже це наш останній вечір в Італії.

Оглядова екскурсія містом і вільний час в місті.
19:00 збір на центральній площі (Prato della vale), виїзд до України.

padova

Восьмий день 

Після перетину кордону Угорщини та України, Свята Літурґія в церкві в м. Берегово.
Ввечері повернення до Івано-Франківська.

*поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ;
**запис і прийом документів до 15 квітня!

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • супровід керівника і священика;
 • проїзд автобусом згідно маршруту;
 • 4 ночівлі зі сніданками та 3 вечері в готелях;
 • медичне страхування;
 • екскурсії.
 • вартість проїзду громадським транспортом
  в Будапешті (5 євро);
 • плата за в’їзд в Асиж (3-4 євро);
 • приватні витрати.

 

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland @ palomnyk.info
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 13, оф. 22(097) 470-93-59 lviv @ palomnyk.info

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.