2017 09 21 Італія

Всі дороги ведуть до Риму

21 - 26 вересня 2017 р. Б.
26 - 31 жовтня 2017 р. Б.

Маршрут: Львів – Падуя – Венеція – Рим (Ватикан) 2 дні – оз. Хевіз – Будапешт – Львів

вартість: 199 + 200₴

Перший день Львів

Збір групи у Львові на залізничному вокзалі, виїзд на кордон. Переїзд до Італії.

Другий день  Падуя, Венеція 

Прибуття до Падуї.

Падуя. Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Разом з отцем-духівником нашої групи ми помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях.

Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом.

Збір групи, виїзд в Венецію.

Прибуття в Венецію.

Венеція – це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути життя цього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом... І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найбільш романтичного міста в Італії. Оглядова екскурсія(11€).

Увільний часдля тих, в кого в душі ще жевріє вогник романтизму, є нагода покататись вузенькими каналами міста на гондолі – справжньому символі Венеції. Таку прогулянку, гарантуємо, ви пам’ятатимете усе життя.

Переїзд до готелю.  Пізнє поселення в готель,  ночівля.

Третій день Рим, Ватикан

Сніданокв ресторані готелю. Переїзд до Риму.

Рим. (Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!)

Ватикан. В програмі нашої подорожівідвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме буде в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби, хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі. (Вхідний квиток та екскурсія  – 38 € з особи, при попередньому бронюванні – 25 € з особи).

Рим. На нас чекає неймовірнаекскурсія«Вічним містом» (11€), бруківка якого, ще пам’ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом ми розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам’яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Ми відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві, прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в’язницю, мабуть, найвідомішу на європейському континенті…

Вільний час. Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із затишних римських кафе, або ж самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста», відчути подих його тисячолітніх вулиць, які ще пам’ятають сандалі імператорів, легіонерів, гладіаторів…

Поселення в готель,ночівля.

Четвертий день Рим, Ватикан

Сніданокв ресторані готелю.

Ватикан. Наше паломництво Римом продовжується. Ми знову будемо на площі св. Петра.

Вербна Неділя! 6-а неділя Великого посту – свято Входу Господнього в Єрусалим.  Християни згадують про те, як за тиждень до своїх святих страждань, Спаситель наш Ісус Христос урочисто в’їзджає у місто, щоб там постраждати за гріхи всього світу. Цей день сумний та радісний водночас. З одного боку ми радіємо, що в Христі багато хто вперше побачив Бога, а Церква вперше торжествувала, бачачи свого Спасителя Царем, а з іншого – нас не може не вражати лицемірство безумного натовпу, який вже незадовго, всього за чотири дні, з такою ж ревністю кричатиме Пилату: “Розіпни Його!”.

Рим. Вільний час. По можливості ми відвідаємо святині Риму: церкву св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, та базиліку Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського". Великою святинею, до якої ми матимемо змогу приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи преторії – палацу Понтія Пілата. Цих 28 східців торкалися стопи Господа, на них капала його кров. Сходи зверху покриті дерев'яними східцями, але в них зроблено скляні отвори, через які можна побачити сліди крові Спасителя. По святих сходах люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок. Святі сходи знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі.

Збір групи, виїзд з Риму.

Переїзд до Угорщини.

П'ятий день  Хевіз, Будапешт

Прибуття в Хевіз.
Озеро Хевіз. Невелике угорське містечко Хевіз відоме у всьому світі як місто-купальня. І взимку, і літом їдуть сюди туристи з багатьох країн світу. Їдуть, щоб зануритися у води найбільшого в світі термального водоймища - озера Хевіз з цілющою радоновою водою, відомого своїми лікувальними властивостями ще з середини XVII сторіччя.
Переїзд в Будапешт.
Пропонуємо здійснити незабутню прогулянку на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (вартість прогулянки - 15). Вечірній Будапешт в ілюмінації та розповіді гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці неповторні враження.

Шостий день Львів

Сніданок.
Будапешт. Оглядова екскурсія. Ми побачимо легендарні пам'ятники історії Буди і Пешту - Площу Героїв і славетний пам'ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, церкву Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.

Збір групи, виїзд на кордон, перетин кордону. Повернення до Львова пізно ввечері (після 23.00).

 Поїздка відбувається під духовною опікою священика УГКЦ
ВКАЗАНА ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧАЄ:

 • оформлення документів для візи;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3* зі сніданками;
 • медичне страхування;
 • сучасна аудіо-система з навушниками для екскурсій.

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

 • екскурсії - 35Є;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;
 • факультативні програми;
 • особисті витрати;
 • консульський збір – 35€ (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар, бюджет), діти до 18 років);
 • доїзд в консульство Угорської Республіки в Берегово для здачі біометричних даних.

УВАГА! КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСТВА У ВИДАЧІ ВІЗИ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!!

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland @ palomnyk.info
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 13, оф. 22(097) 470-93-59 lviv @ palomnyk.info

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Enter your email to join our mailing list

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.