Італійська сієста
Паломницьтво в Рим + 4 дні відпочинку на морі в Італії

з 18 по 26 липня
з 1 по 9 серпня
з 22 по 30 серпня

вартість: 335 € + 200 грн


Маршрут: Львів – Будапешт – Венеція – Падуя – Рим – Ватикан –
Адріатичне узбережжя – Верона – Егер – Львів


Перший день
 

Будапешт
7:00 виїзд групи зі Львова (залізничний вокзал). Переїзд в Угорщину.
Ми відвідаємо Будапешт – столицю Угорщини. Нас чекає захоплива мандрівка з бокалом шампанського на кораблику хвилями нічного Дунаю. Неймовірні панорамні краєвиди, освітлені мости, Парламент… для приємного відпочинку у перший день мандрівки. (квиток на кораблик оплачується додатково – €15).
Збір групи, переїзд до Венеції.


buda

Другий день 

Венеція, Падуя
Прибуття на автобусну стоянку в передмістя Венеції. Переїзд до Венеції на гром. транспорті.
Венеція. Наше дослідження Венеції розпочнеться захопливим катанням по Гранд каналі на річному трамвайчику, що зветься тут вапоретто. Ви помиляєтесь, якщо вважаєте символом міста карнавальну маску. Візитна картка Венеції – Piazza di San Marco із одним з найгарніших соборів Італії – базилікою Сан Марко, що будувалась протягом чотирьох століть. Всередині є три музеї. Також тут зберігаються мощі Святого Марка, образ Богородиці та мощі мученика Ісидора до котрих невпинно йдуть паломники з усього світу.
Палац правителів Венеціанської республіки, Дожів, демонструє усю розкіш впливових родів Венеції. Оповитий таємничістю та загадковістю палац вабить туристів. Оглядова екскурсія.
У вільний час скористайтесь унікальною нагодою покататись вузенькими каналами Венеції на гондолі. Ця захоплива мандрівка у «місті на воді» – дозволена розкіш у Венеції.
Переїзд в місто Падуя. Святий Антоній Падуанський, покровитель паломників та помічник у віднайдені загублених речей став для Падуї своєрідним патроном. На його честь у місті споруджено собор, де й зберігають мощі Антонія. Тут також зберігається прах мешканця Падуї Еразм ода Нарні. Котрий відомий у мистецьких колах під прізвищем Гаттамелат. З отцем-духівником нашої групи помолимось д святого Антоніо за спокій та здоров’я у наших родинах. А у вільний час прогуляємось споглядаючи визначні пам’ятки Падуї.
Збір групи, переїзд на ночівлю в передмістя Риму. Пізнє поселення в готель, ночівля.

92865478 04 Venetian 8

Третій день 

Рим
Сніданок в ресторані готелю. (Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!).
Паломництво до Прокатедрального Собору Святої Софії в Римі на літургію в українському обряді. Храм збудований Патріархом Йосифом Сліпим зі словами до українців: " А коли дивитиметеся на Собор Святої Софії і будете здійснювати паломництво до нього як до рідної Святині, і молитву приноситимете в ньому, пам'ятайте, що цей Собор залишаю вам як знак і символ знищених і збезчещених українських храмів Божих, між ними наших найважливіших свідків – соборів, свідків нашого прадідівського християнства, Святої Софії в Києві і Святого Юра у Львові! Нехай же цей отут Собор Святої Софії буде для вас знаком відродження й побудови нових храмів на Рідній Землі і заохотою до зведення храмів Божих в місцях вашого перебування! А над усе нехай Собор Святої Софії буде для вас провідним знаком і свідком Собору Живих Українських Душ, святим місцем молитви й літургійної Жертви за померлих, живих і ненароджених! Благаю Бога, щоб Він охороняв Собор Душ Прийдешніх Українських Поколінь!"
Вирушаємо до Ватиканських музеїв та Сікстинської капели. Тут представлено об’ємну колекцію творів мистецтва зібрану Папами починаючи з XVI століття. (Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – €25).
Рим – місто романтиків, що із кожної вулички дихає історією вдало поєднаною із сучасністю. Розпочнемо знайомство з античної частини міста, що вражає історією про Римську імперію. Тут Колізей, Римський форум, Капітолій, Імператорський форум, Вівтар Вітчизни… Вуличками дійдемо до помпезного фонтану Треві щоб за доброю традицією кинути у нього монетку. Площі Ротонда, Навона, Венеції, Замок Святого Ангела у вечірній красі назавжди закохають вас у Рим.
Вільний час. Переїзд до готелю, ночівля.

rym

Четвертий день 

Рим, Ватикан 
Сніданок в ресторані готелю. Вільний день у Римі.
О 12:00 усі присутні на площі св. Петра у Ватикані слухають привітання і благословення Папи Римського Франциска і разом моляться традиційну католицьку молитву «Ангел господній», що прославляє Благовіщеня Діви Марії і втілення Ісуса Христа.
Екскурсія цього дня буде присвячена паломництву святинями Риму: Basilica di Santa Maria Maggiore, де зберігаються ясла Ісуса і чудотворна ікона Пречистої Діви, церкву святого Альфонса, де зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, котру ми величаємо у своїх молитвах. Окрім цього підемо до каплиці Сан Лоренцо, де зберігаються Святі сходи привезені царицею Оленою з Єрусалиму.
Після екскурсії – вільний час. Збір групи о 16:00, переїзд на Адріатичне узбережжя Італії в курортне місто Розоліна Маре (Rosolina Mare), пізнє поселення в готель (Hotel Olympia ***). Ночівля.

Basilica di San Pietro Ватикан

П'ятий день 

Відпочинок на морі
Відпочинок на морі. Сніданок в ресторані готелю. Вільний день. Відпочинок на морі, ночівля в готелі.
Щовечора матимемо гарну нагоду зібратися разом із отцем, котрий супроводжує у подорожі, аби разом розважати під час духовних бесід та єднатись у спільній вечірній молитві та приємному спілкуванні.

adriat

Шостий день 

Відпочинок на морі
Сніданок в ресторані готелю. Вільний день. Відпочинок на морі, ночівля в готелі.

adr

Сьомий день 

Відпочинок на морі
Сніданок в ресторані готелю. Вільний день. Відпочинок на морі, ночівля в готелі.

DSC 0174

Восьмий день 

Відпочинок на морі
Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі. О другій половині дня збір групи та виїзд в Україну. 

itali sea

Дев'ятий день 

Егер
Дорогою додому ми відвідаємо відоме угорське місто Егер, яке славиться на весь світ своїми виноградниками. Матимемо змогу продегустувати п’ять сортів ексклюзивного угорського вина плюс до того нас чекає смачний угорський гуляш (вартість факультативу €15).
Прибуття до Львова в другій половині дня.

*поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту; 
 • проживання в готелях 3* (6 ночей);
 • харчування - сніданки (після ночівлі в готелях)
 • медичне страхування;
 • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій. 
 • екскурсії - 35 Є (обов'язкова оплата);
 • проїзд в громадському транспорті в Римі;
 • доїзд до Венеції потягом - 4 Є;
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
 • факультативні екскурсії (за бажанням);
 • особисті витрати.

 

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.