Проща до Ченстохова, Лагевніки

з 10 по 13 жовтня

вартість: 65 євро + 200 грн

Маршрут:  Львів - Ченстохова - Легевнікі - Львів


Перший день

Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Польща.
Переїзд в Ченстохову (Польща).

poland 

Другий день

Ченстохова
Зранку приїзд.
Ченстохову називають духовною столицею Польщі, при цьому вона збирає паломників і туристів з усього світу, які прямують до монастиря ордену Паулінів на Ясній Горі, центрі релігійного культу Діви Марії. У храмі монастиря зберігається знаменита чудотворна ікона Божої Матері з немовлям, до якої щорічно прибувають мільйони прочан.
Молитва біля Чудотворної ікони Матері Божої. 
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

ikona

Третій день

Лагевнікі
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Лагевнікі – це місце де знаходиться Базиліка Божого Милосердя, костел, в якому знаходяться мощі Св. Фаустини.
Приїзд у Львів.

lagevniki

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • переїзд автобусом єврокласу;
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування: сніданок;
 • супровід духівника та керівника групи;
 • медичне страхування.
 • приватні витрати.

Щасливі дні. Прага, Ченстохова та Краків

з 18 по 21 жовтня

вартість: 90 євро + 200 грн

Маршрут:  Львів - Прага - Ченстохова - Краків - Львів


Перший день

Виїзд зі Львова о 19:00.
Переїзд в Прагу.

 753a82091bdf93df272697e1f26229c2 M

Другий день

ПРАГА
Прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія містом (5 євро).
У Праги існує безліч назв: «стовежевою» звуть її через багато десятків високих веж і церков, «зеленою» - тому що міські сади і парки ваблять своєю незвичайною красою і вишуканістю, «золотою» - через те, що місто завжди славилось особливою пристрастю до золота. У жодній іншій європейській столиці Ви не зустрінете такої кількості позолочених дахів, куполів і веж, що виблискують в променях заходу сонця.
Пропонуємо оглядову екскурсію «Старе місто» (5 євро). Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський астрономічний годинник, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Дух міста заворожує, а його краса закарбується в пам'яті назавжди.
Факультатисно прогулянка на кораблику (орієнтовно 10-12 євро)
Поселення та ночівля в готелі.

shutterstock 648833449 1496053338 8170

Третій день

ЧЕНСТОХОВА, КРАКІВ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Ченстохови, екскурсія Ясною Горою — духовною столицею Польщі. Літургія. Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію. На Ясну Гору чудотворна ікона Діви Марії була перенесена з міста Белз (суч.Україна) Владиславом Опольським. Інформація про цю подію міститься в старовинному манускрипті «Translatio Tabulae», екземпляр якого, датований 1474 роком, зберігається в монастирському архіві. Паломництва до ікони почалися вже в XV столітті. В 1717 році після отримання згоди від папи Климента XI ікона була коронована в присутності 200 000 паломників.
Апостольською Столицею 2017 рік було проголошено Ювілейним, який пов’язаний з 300-річчя коронації Ченстоховської ікони.
Переїзд у Краків.
Пропонуємо оглядову екскурсію Краковом (5 євро). Краків – культурний осередок Польщі і її колишня офіційна столиця. Саме тут коронували польських королів та заснували Ягеллонський університет – найстаріший у країні. Це місто-побратим Києва і місто-партнер Львова. Справжня перлина Кракова - замковий комплекс Вавель – серце середньовічної Польщі. Тут розташований собор святих Станіслава і Вацлава – місце поховання польських монархів, святих і інших видатних осіб (у тому числі Костюшко та Міцкевича). Також ми відвідаємо краківську площу Ринок з оригінальною будівлею Ратуші, величний Маріацький костел, з вищої вежі якого щогодини грає сурмач.
Факультативно пропонуємо:
Замок Вавеля (10 євро + вхідний квиток). Ми відвідаємо Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів та епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном "Зігмунт", який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а в наш час тут зберігаються цінні пам'ятники Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

 

 krakuv

Четвертий день

Повернення до Львова.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • супровід священика і керівника групи;
 • проживання в готелі/пансіон 3*;
 • сніданок, згідно програми;
 • медичне страхування.
 • харчування, не передбачене готелем;

 • факультативні екскурсії;

 • приватні витрати.

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.