Графік турів до Прибалтики

Дата Назва туру Тривалість Місто виїзду Вартість
9 - 15 
серпня
Польща, Прибалтика + Гельсінки 6 ночей Львів 199 €

Прибалтійська прогулянка
(+ Гельсінкі)

 УВАГА: тур  відбувається без нічних переїздів!!!!!

вартість: 250 євро + 200 грн


Маршрут: Київ - Гомель - Ошмяни - Вільнюс - Рига - Таллінн - Гельсінкі - Ошмяни - Мінськ - Київ


Перший день 

Гомель, Ошмяни

7:00 збір групи (метро Лісова).
7:30 Виїзд з Києва. Переїзд територією Білорусії до м.Гомель.
13:00 зупинка в м.Гомель на Центральній площі міста, відвідування парка та обід.
14:00 виїзд з м.Гомель до м.Ошмяни.
21:00 прибуття до м.Ошмяни, розселення в готелі.


gomel

Другий день 

Вільнюс 

8:00 Виїзд з м.Ошмяни до м.Вільнюс.
12:00 прибуття в м.Вільнюс.
12:00 до 15:00 оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!». Сотню років про Вільнюс говорили так: в якому напрямку на нього не подивишся, завжди побачиш щонайменше чотири храми. На тлі неба – фантастичне поєднання гострих шпилів, куполів та хрестів. Костел св. Анни - шедевр готики, костел св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів - викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. У Вільнюсі є Синагога і протестантський храм для лютеран в Сторому Місті, а також багато православних храмів, перлиною яких вважають церкву св. Миколая, яка втілює в собі поєднання готичного і візантійського стилів, а також бароко. Ви будете здивовані багатством Єзуїтського Ордену, який реконструює собори і храми, відкриває при них школи та інвестує в культурно-освітній фонд Литовської столиці. Ми відвідаємо Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква Параскеви Пятниці 1345 р., Собор Пресвятої Богородиці.
З 15:00 до 16:00 вільний час.
16:30 виїзд з м.Вильнюса.
22:00 прибуття в м.Рига, поселення в готель.


 Vilnius

Третій день

Рига, Юрмала

8:00 Сніданок.
9:00 оглядово екскурсія Старою Ригою. «Місто черепичних дахів». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кав'ярень і ресторанчиків – це і є Рига, частинка «старої доброї» Європи. В історичному центрі Риги помістилась майже вся історія архітектури з часів середньовіччя до початку ХХ ст. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками з церквами і монастирями: Церква св. Петра і Домський Собор, велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота та інші історичні пам’ятки Старої Риги. Відвідаємо Спасо-Преображенську пустинь, Свято-Троїцький монастир, Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського. Ввечері пропонуємо пройтись «Давнім Бурштиновим Шляхом» – дегустація пива в національній латвійській таверні в Старому місті! Традиційна жива музика, народні костюми, латвійська національна кухня і, звичайно ж, 100% Латвійське пиво з чотирьох провінцій.
16:00 виїзд до м.Таллінн.
20:00 прибуття до м.Таллінн, поселення.


riga1234

Четвертий день 

Таллінн

8:00 Сніданок.
9:00 екскурсія Старим містом. Екскурсія починається в Верхньому місті від башти Довгий Герман, символу Старого міста. Далі – споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, зразок московської архітектури XVII ст., Домська церква; оглядова тераса з видом на Нижнє місто. Прогулянка вздовж стіни замку, саду даньського короля і вулицею Коротка Нога. Нижнє місто – церква Нігулісте, в які проводяться концерти органної музики. Ратушна площа, де знаходиться найстаріша аптека Європи. «Нульовий» пункт Нижнього міста, де можна загадати бажання, найромантичніша вулиця, на якій знаходяться майстерні народних умільців. Спасо-Преображенський Собор, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича.
Після екскурсії відвідання українського культурного центру і музею.
З 14:00 – вільний час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.


193773

П'ятий день

Гельсінкі  

8:00 Сніданок. 
Для всіх, хто має бажання мандрувати, екскурсія до Гельсінкі (факультативно, вартість 40 Євро).
7:00 Ви отримаєте ланч-пакет, виїзд на автобусі в порт Таллінна.
8:00 посадка і відправлення лайнера в Гельсінки. Подорож займає 2,5 години. Під час подорожі Ви зможете милуватися унікальною природою Скандинавії. На судні можна влаштувати святковий обід в ресторані, а також відвідати піцерію, кафе або бар. Прибуття в Гельсинки о 10:30.
10:30 - 13:00 Пішохідна екскурсія по місту Гельсінкі.
Дивовижне і яскраве місто Гельсінкі, мереживні дерев'яні будиночки, парки і набережні, елегантна Сенатська площа, Дипломатичний квартал і історичний центр, Президентський Палац, Міська Ратуша, будівля Парламенту, Оперний театр, Палац Фінляндія, і абсолютно унікальний проект – церква в скелі – скарби незвичайної країни Фінляндії!!!
Вільний час до 21:00 год.
21:00 - 23:30 паром Гельсінкі – Таллінн. Повернення в готель. Ночівля в готелі.


 helsingi

Шостий день

Ошмяни

7:00 Сніданок.
8:00 Переїзд до м. Ошмяни. О 21:00 прибуття до м.Ошмяни, поселення в готелі.
Вільний час.


oshmjany

Сьомий день

Мінськ

7:00 Сніданок.
7:30 виїзд до Києва. Зупинка в м.Мінськ - відпочинок та екскурсія протягом 2-х годин.
Прибуття в Київ о 23:00 (станція метро Лісова).


Minsk


*У програмі можливі незначні зміни, зі збереженням всіх місць відвідування. О
статочний варіант прохання уточнювати за місцем бронювання туру
**Тур відбувається під духовною опікою священослужителя

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
 • супровід керівника групи.
 • турпакет 4 екскурсії в Вільнюсі, Ризі, Талліні і Мінську (обовязкова оплата 20 євро);
 • медичне страхування (200 грн до 60 років);
 • факультативні програми: одноденна ексурсія паромом
  Вікінг Лайн (з дьюті фрі на борту) до міста Гельсинки -
  40 євро (група від 20 чол.); 
 • особисті витрати. 

Польща, Прибалтика + Гельсінкі

 УВАГА: тур  відбувається без нічних переїздів!!!!!
з 9 по 15 серпня

вартість: 250 євро + 200 грн


Маршрут: Львів - Білосток - Вільнюс - Рига - Юрмала - Таллінн - Гельсінкі - Вільнюс - Люблін - Львів


Перший день 

Білосток

Збір групи 6:30 залізничний вокзал Львова.
6:45 посадка в автобус. 7:00 виїзд. Проходження кордону Україна/Польща
12:00-14:00 зупинка на обід на території Польщі.
19:00 прибуття в м.Білосток, поселення в транзитний готель.
Вільний час.

bilostok

Другий день 

Вільнюс 

7:30 Сніданок. 8:00 Виїзд до Вільнюсу.
12:30 прибуття в м.Вільнюс.
13:00-15:00 оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!».
Сотню років про Вільнюс говорили так: в якому напрямку на нього не подивишся, завжди побачиш щонайменше чотири храми. На тлі неба – фантастичне поєднання гострих шпилів, куполів та хрестів. Костел св. Анни - шедевр готики, костел св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів - викликають захоплення своєю красою та неповторністю і звичайно Остробрамська чудотворна ікона Божої Матері. Маленькі старовинні будиночки надають місту аромат середньовічної давнини, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. У Вільнюсі є Синагога і протестантський храм для лютеран в Сторому Місті, а також багато православних храмів, перлиною яких вважають церкву св. Миколая, яка втілює в собі поєднання готичного і візантійського стилів, а також бароко. Ви будете здивовані багатством Єзуїтського Ордену, який реконструює собори і храми, відкриває при них школи та інвестує в культурно-освітній фонд Литовської столиці. Ми відвідаємо Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква Параскеви Пятниці 1345 р., Собор Пресвятої Богородиці.
15:00-17:00 Вільний час.
17:00 виїзд з м.Вільнюс.
21:00 прибуття в м.Рига, поселення в готель.


 Vilnius

Третій день

Рига, Юрмала

7:00 Сніданок. 8:30 Виїзд. 
9:00 оглядова екскурсія Стародавньою Ригою - «Місто черепичних дахів».
Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кав'ярень і ресторанчиків – це і є Рига, частинка «старої доброї» Європи. В історичному центрі Риги помістилась майже вся історія архітектури з часів середньовіччя до початку ХХ ст. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками з церквами і монастирями: Церква св. Петра і Домський Собор, велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота та інші історичні пам’ятки Старої Риги. Відвідаємо Спасо-Преображенську пустинь, Свято-Троїцький монастир, Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського. Ввечері пропонуємо пройтись «Давнім Бурштиновим Шляхом» – дегустація пива в національній латвійській таверні в Старому місті! Традиційна жива музика, народні костюми, латвійська національна кухня і, звичайно ж, 100% Латвійське пиво з чотирьох провінцій.
12:00-16:00 Юрмала (або вільний час)
16:00 виїзд до м.Таллінн.
20:00 прибуття до м.Таллінн, поселення в готель.


riga1234

Четвертий день 

Таллінн

8:00 Сніданок. 8:30 Виїзд.
9:00 Центр Української культури.
11:00 екскурсія Старим містом.
Екскурсія починається в Верхньому місті від башти Довгий Герман, символу Старого міста. Далі – споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, зразок московської архітектури XVII ст., Домська церква; оглядова тераса з видом на Нижнє місто. Прогулянка вздовж стіни замку, саду даньського короля і вулицею Коротка Нога. Нижнє місто – церква Нігулісте, в які проводяться концерти органної музики. Ратушна площа, де знаходиться найстаріша аптека Європи. «Нульовий» пункт Нижнього міста, де можна загадати бажання, найромантичніша вулиця, на якій знаходяться майстерні народних умільців. Спасо-Преображенський Собор, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича.
Вільний час. Ночівля в готелі.


193773

П'ятий день

Гельсінкі  

8:00 Сніданок.
Для всіх, хто має бажання мандрувати, екскурсія до Гельсінкі (факультативно, вартість 40 Євро).
7:00 Ви отримаєте ланч-пакет, виїзд на автобусі в порт Таллінна.
8:00 посадка і відправлення лайнера в Гельсінки. Подорож займає 2,5 години. Під час подорожі Ви зможете милуватися унікальною природою Скандинавії. На судні можна влаштувати святковий обід в ресторані, а також відвідати піцерію, кафе або бар. Прибуття в Гельсинки о 10:30.
10:30-13:00 Пішохідна екскурсія по місту Гельсінкі.
Дивовижне і яскраве місто Гельсінкі, мереживні дерев'яні будиночки, парки і набережні, елегантна Сенатська площа, Дипломатичний квартал і історичний центр, Президентський Палац, Міська Ратуша, будівля Парламенту, Оперний театр, Палац Фінляндія, і абсолютно унікальний проект – церква в скелі – скарби незвичайної країни Фінляндії!!!
Вільний час до 21:00 год.
21:00-23:30 паром Гельсінкі – Таллінн. Повернення в готель. Ночівля в готелі.


 helsingi

Шостий день

Вільнюс

8:30 Сніданок. 9:00 Виїзд до м.Вільнюс.
16:00-19:00 вільний час в місті Вільнюс (можливість відвідання торгового центру).
19:00 виїзд до м.Білосток (Польща).
23:00 прибуття до м.Білосток, поселення в готелі.

vilnus

Сьомий день

Люблін

7:30 Сніданок. 8:00 Виїзд.
7:30-11:00 переїзд до м.Люблін.
11:00-14:00 Екскурсія по місту Люблін.
Люблін - це одне з найстаріших і найкрасивіших міст Польщі, яке вражає своєю майже 700-літньою історією. В ньому дуже добре збереглася стара частина міста, з неповторною атмосферою, де наклали свій відбиток багато культур і релігій. У Любліні також мали місце багато важливих подій, які вплинули на хід історії Польщі та Європи. Ми піднімемося на замковий пагорб, де перед нами постануть живописні вулиці та добре збережені стіни старого замку. Під час екскурсії побачимо також: міські ворота, палац, костел та монастир домініканців, прихідську площу, королівський суд, Краківські ворота, Тринітарну башту, кафедральний собор, ратушу.
14:00 виїзд додому.
Прибуття до Львова 22:00.

lublin


*У програмі можливі незначні зміни, зі збереженням всіх місць відвідування. О
статочний варіант прохання уточнювати за місцем бронювання туру
**Тур відбувається під духовною опікою священослужителя

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування – сніданки;
 • супровід керівника групи.
 • турпакет 4 екскурсії в Вільнюсі, Ризі, Таллінні і Любліні (обовязкова оплата 20 євро);
 • медичне страхування (200 грн до 60 років);
 • факультативні програми: одноденна ексурсія паромом
  Вікінг Лайн (з дьюті фрі на борту) до міста Гельсинки -
  40 євро (група від 20 чол.); екскурсія до м.Юрмала та купання в морі – 15 євро (група від 20 чол.); 
 • особисті витрати. 
м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.