Тезе 01-17.08

Taize у Франції

з 1 по 17 серпня

вартість: 350 €* + 200 грн

Маршрут: Львів - Прага - Париж (2 дні) - Діжон, Тезе (8 днів) - Ліон - Монако -Венеція - Відень


Перший день

Виїзд зі Львова ввечері. Перетин польського кордону. Нічний переїзд до Праги.

Другий день

ПРАГА
Прибуття до Праги. Час у Празі – 9 год. з моменту прибуття на Головний вокзал (місце висадки, Главні Надражі). Літургія. Можливість оглядової пішої екскурсії з російськомовним гідом.
Протягом екскурсії ми побачимо собор св. Віта, Празький град, пройдемося Карловим мостом, подивимося не легендарний годинник та інше. Після прогулянки – можливість відвідати кафе та магазини міста (торговий центр Теско або Палладіум). Ввечері – зустріч на стоянці автобуса.
Нічний переїзд до Парижа.


praga12

Третій день

ПАРИЖ
Зранку – прибуття до Парижа. Оглядова екскурсія по місту. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями французької столиці: Єлисейські поля, Лувр, площа Згоди, Вандомська площа, собор Паризької Богоматері, Тріумфальна Арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Палац Інвалідів тощо. Факультативно – вечірня прогулянка корабликом по річці Сені. Поселення у готелі. Нічліг.

paris12

Четвертий день

ПАРИЖ
Сніданок. Літургія (церква Св.Володимира та Ольги). Вільний день в Парижі. Можливість відвідати Версальський палац, Діснейленд та інше. Нічний переїзд до м. Діжон.

disneylan1

П'ятий день

ДІЖОН. ТЕЗЕ
Вранці прибуття до м. Діжон. Літургія. Вільний час. Близько 13.00 виїзд до Тезе.
О 15.00 – прибуття до Тезе. Реєстрація, поселення. Початок програми ТЕЗЕ.

taize1

П'ятий-дванадцятий дні

ПРОГРАМА ТЕЗЕ
Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr.

taize

Дванадцятий день

ЛІОН
Вранці – виїзд з Тезе, переїзд до Ліону (100 км). 9 годин в гурманській столиці Франції – м.Ліоні.
Автобус зупиниться на площі Белькур, де після відвідин туристично – інформаційного центру можна буде відвідати Базиліку Нотр -Дам – Де – Фурвєр, античний театр, Ліонський музей образотворчого мистецтва, Фонтан Бартольді, Музей Гало-Римоської цивілізації, побродити старовинними вуличками, оглянути Ліонський собор, покататися на фунікулері та інш. Ввечері – переїзд до Монако.

lion 01

Тринадцятий день

МОНАКО
Орієнтовно в 11 ранку – прибуття в Монако. Факультативно – піша екскурсія по місту і набережній, відвідини замку Принца Монако, японського саду. Відпочинок на пляжі. Вечірній виїзд з Монако, переїзд до Венеції.

monaco

Чотирнадцятий день

ВЕНЕЦІЯ
Прибуття до порту Пунта Сабіоні, переїзд на катері до Венеції (катер оплачується додатково, вартість квитка в два боки – 10Є). Літургія в соборі Св.Марка. За бажанням – прогулянка з російськомовним гідом вулицями та мостами Венеції. Площа Св.Марка, палац Дожів, мостів Зітхань та Ріальто, галерея Академія, рибний ринок, церква Санта Марія делла Салюте (1631 р.) та інше. Венецію щороку відвідує до 15 млн. туристів. Ввечері – поверення на кораблику до автобуса, переїзд до готелю, нічліг.

venecija12

П'ятнадцятий день

ЛІДО ДІ ЄЗОЛО
Сніданок в готелі, виселення, переїзд до Лідо ді Єзоло. Відпочинок на пляжі. Ввечері – виїзд на Відень.

lido di ezolo

Шістнадцятий день

ВІДЕНЬ
Завершиться паломництво у столиці Австрії, Відні. Прибуття вранці. Для бажаючих пропонується піша екскурсія центром міста. Відвідини центрального собору Св. Стефана, поруч – музей Моцарта, укр. церква Святої Варвари, де відбудеться літургія. Протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Одна з найцікавіших вулиць міста – Марієнгільфе штрасе (з безліччю магазинчиків та кафе, працюють з понеділка по суботу). Можна відвідати Шонбрунський замок, інші замки міста. Після екскурсії можна буде відвідати Віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель. Нічний переїзд до Львова.

vena12

Сімнадцятий день

У першій половині дня прибуття до Львова.

* оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
**Цього року можуть приїхати молоді люди віком від 17 до 29 років (кілька осіб старших ніж 30 років також можуть приїхати – уточніть за телефоном (067) 672 19 33). Доплата для старших – 35 євро.
***Молодь віком 15-16 років приїжджає за згодою батьків, оформляючи нотаріальне доручення на виїзд дитини, уточніть у організаторів за телефоном (067) 672 19 33.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • переїзд автобусом єврокласу;

 • супровід керівника групи та духівника,

 • медичне страхування;

 • відкриття шенгенської візи (завдяки старанням
  братів з Тезе віза безкоштовна для прочан);

 • проживання 2 ночі у готелях зі сніданками;

 • внесок Тезе (який включає 7 ночей проживання у
  таборі Тезе та 3-разове харчування протягом 7 днів у Тезе)

 • Громадський транспорт у містах відвідання;
 • факультативні екскурсії згідно маршруту;
 • особисті витрати.


Для реєстрації телефонуйте: (067) 672 19 33,   (063) 848 41 08,

                                                  (050) 233 99 02,   (032) 445 01 10  

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland @ palomnyk.info
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 13, оф. 22(097) 470-93-59 lviv @ palomnyk.info

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.