Паломництво до Єгипту

з 5 по 12 грудня


вартість: 335 $

Маршрут: Хургада - Луксор - Каїр - Александрія

 

Перший день

Хургада
Виліт з Борисполя. Прибуття в Хургаду.
Поселення в готель. Відпочинок на морі.
Вечеря.

sharm

Другий день 

Хургада 
Сніданок. Виїзд на екскурісію в пустельні монастирі (25 $).
Монастир святого Антонія Великого — найдавніший у світі монастир, розташований в єгипетській провінції Червоне Море, в Східній пустелі, приблизно за 300 кілометрів від Каїра і в декількох десятках кілометрах від моря. 

Довідка: Святий Антоній був відлюдником, він став їм у віці 18 років. Приїхавши в Східну пустелю, він оселився в гірській печері, де і провів своє життя до 105 років. Після того, як святий заборонив своїм послідовникам проводити час у печери, вони заснували маленьке поселення поруч з пагорбом, з часом воно перетворилося в монастир. 

Другий монастир носить ім'я Святого Павла, він був зведений біля печери, де прожив близько 90 років Павло Пустельник.

Довідка: Св. Павло народився в Олександрії, в багатій родині, в 16 років покинув її, щоб врятуватися від переслідувань римлян. У печері Святого Павла знаходиться церква Святого Павла, вівтарі, канделябри і ікони, а також саркофаг, де, за переказами, зберігаються мощі святого. Тут же зберігаються страусині яйця, вони є символом воскресіння Ісуса Христа. Згідно з іншою версією, вони прикріплені на ланцюгах олійних ламп, що звисають зі стелі каплиці, щоб перешкоджати проникненню щурів.

Повернення в готель. Вечеря.

1b5f482806f9197d901d668f7949fe6b

Третій  день 

Луксор
Сніданок. Виїзд.
Луксор - древня столиця Єгипта, місто безлічі палаців, однин з найдавніших міст у світі (30 $).

Довідка: Річка Ніл ділить Луксор на дві частини: Східний Луксор — місто живих, де фараони мешкали і будували свої молитовні храми, присвячені богу Амону, і Західний Луксор — місто мертвих, де розташовані похоронні храми і гробниці, висічені в горі.

Повернення в готель. Вечеря.

58eb2189cceff7dc1cb2d1b27277376b

Четвертий день  

Хургада
Сніданок. Виїзд.
Коптська церква - це діючий храм православних єгиптян - коптів, одна з головних релігійних пам'яток Хургади, історичний і архітектурний пам'ятник. Він розташований в Старому місті Хургади (2 $).
Повернення в готель. Відпочинок на морі.
Вечеря.


84520245

П'ятий день  

Каїр, Александрія
Виїзд на екскурсію (100 $).
Каїр - столиця Єгипту. Музей. Гіза - відвідування пірамід.
Факультативно - човник по Нілу (10 дол.).
Переїзд до Александрії - головного порту і другого за величиною та економічним значенням міста Єгипту. Назване місто на честь свого засновника — Александра Македонського. В ньому збереглись залишки стародавніх споруд: храм Серапіса, палаци, музей, Александрійська бібліотека та іподром, так звана колона Помпея (висотою до 22 м), еллінські некрополі та катакомби Ком-еш-Шукафа.
Переїзд до Хургади. 

egypt cairo pyramids of giza and camels 2

Шостий день  

Відпочинок на морі
Сніданок.
Відпочинок на морі. Обід.
Готель. Вечеря.


hurghada v iyune 01

Сьомий день

Відпочинок на морі
Сніданок.
Відпочинок на морі. Обід.
Готель. Вечеря.

sharm2

Восьмий день

Сніданок. Виліт до України.

*програма у супроводі священика;
**організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • авіапереліт Київ-Хургада-Київ;
 • проживання в готелях 4*;
 • харчування: сніданки, обіди та вечері; 
 • супровід священика;
 • медичне страхування;
 • віза.
 • екскурсії згідно програми (за бажанням) -
  загалом 157 $;
 • факультативні програми: човник по Нілу - 10 $;
 • особисті витрати. 
м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.