Паломництво до святинь Грузії + відпочинок на морі

з 6 по 13 серпня
вартість: 599 $* + 200 грн. 


Маршрут: Київ – Тбілісі – Кахетія – Сігнагі – Тбілісі – Мцхета – Сурамі – Боржомі - 
Кутаїсі – Гоніо – Батумі – Київ


Перший день
 

Кахетія
Зустріч групи з керівником в аеропорту Бориспіль о 03:00. Виліт до Тбілісі о 05:20. Прибуття в Тбілісі о 09:20. Проходження митного та паспортного контролю. Зустріч з гідом, посадка в автобус.

Переїзд в Кахетію.Алазаньска долина.
Ікалто (VI - XII ст.) – монастирський комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.). Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття - Шота Руставелі.
Монастир Алаверді (VI - XI ст.) - чоловічий монастир було засновано в VI ст., Йосипом Алавердським, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був споруджений на місці маленької однойменної церкви в XI ст.
Гремі - архітектурна пам'ятка XVI століття, стародавня столиця Кахетинського царства, церква Архангелів Михаїла та Гавриїла.
Розміщення в гестхаузі. Вечеря.

borjomi1

Другий день

Кахетія, Тбілісі

Сніданок 9:00. Виселення з готелю.
Продовження знайомства з духовними святинями Кахетії.
Оглядова екскурсія по Сігнахі -місту-фортеці, розташованому на високому пагорбі в центрі Алазанської долини.
Ніноцмінда (VI століття) - монастирський комплекс був одним з найважливіших духовно-просвітницьких центрів Кахетії, церква Святої Ніно.
Монастир Бодбе (IX - XIX ст.) – тут покоїться свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії, чудодійне джерело св. Ніни.
Переїзд в Тбілісі.
Поселення в готель. Вечеря.


69543f3933cd71d6df681df9f08471ea

Третій день

Тбілісі
Сніданок 8:00.
Оглядова екскурсія по Тбілісі:
Кафедральний собор Святої Трійці - ЦміндаСамеба – символ сучасної Грузії і найвищий храм країни.
Авлабар, один з прадавніх районів міста; проспект Шота Руставелі - головна артерія міста і його парадна вітрина, площа Свободи; історичний район Метехи, пам’ятник засновнику міста ВахтангуГоргасалу; храм Успіння Богородиці (XIII - XVI вв.), під зведеннями якого похована перша грузинська мучениця - цариця Шушаник Ранський, вбита чоловіком-вогнепоклонником в V ст.
Пантеон на горі Мтацмінда - V столітті в цьому місці була печера, в якій оселився Давид Гареджійський - один з ассірійських Отців. Він жив в цій печері практично весь час. Печера довгий час була просто святим місцем, а в XIX столітті тут побудували храм Святого Отця Давида - найбільший храм з апсидою в сторону міста. Трохи південніше - Преображенський храм, схожий на дзвіницю. Близько храмів можна знайти три святих джерела.
Церква Анчисхаті (VI ст.) - храм Різдва Богородиці - одна з прадавніх будівель і старим з храмів, що збереглися в Тбілісі; собор Сіоні (XII ст.) - до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий на честь Успенського храму на горі Сіоне в Єрусалимі тут знаходиться хрест Святої Ніно; каплиця Ста тисяч тбіліських мучеників-в 1226 року шах хорезмських загарбників наказав тбілісцям відмовитися від своєї віри, 100 000 жителів міста відмовилися це зробити і були обезголовлені.
Абанотубані - район сірчаних лазень; вулички Старого міста; площа Мейдан - прадавній центр старого міста; вулиця Шардені - бутіки, кафе і ресторанчики, галереї сучасного мистецтва; міст Світу - скляний пішохідний міст через річку Куру (Мткварі); парк Ріке.
Храм Олександра Невського (можлива участь у вечірньому Богослужінні).
Повернення в готель. Вечеря.
Факультативно (за бажанням) - прогулянка з гідом по старому Тбілісі, підйом на Нарікала (вартість 10$ - квиток на канатну дорогу в вартості).

sion

Четвертий день

Мцхета, Боржомі

Сніданок 8:00. Виселення з готелю. Виїзд 9:00.
Переїзд до Мцхети.
Екскурсіядо давньої столиціГрузії Мцхета.
Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) – в храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімского, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе і ін.
Собор Светіцховелі (XI ст.) - Побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., яка буласпоруджена над могилою св. Сидоні. Сидонія померла з ХітономГосподнім в руках і була з ним похована. Над могилою Сидонівиріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали "Светіцховелі", що в перекладі з грузинського означає «Животворящий стовп».
Джварі - монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII століття. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна, випросивши у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном в знак величності Православ'я був споруджений дерев'яний хрест, шанований як чудотворний і дав назву цьому місцю.
Переїзд в курортне містечко Сурамі. Відвідування музею Л.Українки.
Переїзд до Боржомі, бальнеологічного і кліматичного курорту. Оглядова прогулянка містом.
Переїзд в Імеретію (Кутаїсі).
Поселення в готель. Вечеря.


bagrata

П'ятий день

Кутаїсі
Сніданок 9:00. Виселення з готелю.
Знайомство з християнськими пам’ятками міста та околиць Кутаїсі.
Гелатський монастир Богородиці поблизу Кутаїсі — Монастир Моцамета.
Переїзд в Аджарію на море.
Поселення в готель (Батумі або Гоніо/Кваріаті).
Відпочинок на морі, вільний час.
Вечеря.

alazan

Шостий день

Батумі, відпочинок на морі
Сніданок 9:00.
Вільний час. Відпочинок на морі. Можливість проведення факультативних екскурсій.
Вечеря.
Виїзд до Батумі, відвідини лазерного шоу фонтанів, вечірня прогулянка.
Повернення в готель.


Mtskheta

Сьомий день

Відпочинок на морі
Сніданок 9:00.
Вільний час. Відпочинок на морі.
Вечеря.
Факультативно за бажанням може бути організована прощальня вечеряв ресторані з грузинськими танцями та кулінарний майстер-клас (вартість 25 $).

Sovremennyy Batumi 3

Восьмий день

Відпочинок на морі
Сніданок 9:00.
Вільний час на морі. Виселення з готелю 12:00.
Переїзд до аеропорту Батумі. Реєстрація на рейс. Виліт до Києва о 15:20. Прибуття в Київ о 16:50.

* Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено.
**Програма може змінюватися в залежності від авіаперельоту, і буде уточнена за 5-7 днів до початку.
              

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • авіапереліт в обидві сторони;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в готелях 3* у 2-х, 3-х
  місних
  номерах зі сніданками та вечерями;
 • екскурсії згідно програми;
 • послуги дипломованого гіда та супроводжуючого;
 • супровід священика.
 • вхідні квитки згідно програми та чайові
  гідові і водієві (30 $/особа) - обов'язкова оплата;
 • медичне страхування (200 грн до 60 років);
 • факультативні програми та обіди за бажанням.
м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.