До Грузії з відпочинком на морі

з 20 по 27 вересня

вартість: 550 $ 


Маршрут: Тбілісі-Сігнахі-Батумі-Тбілісі


Перший день
 

Виліт з Києва. Прибуття в Тбілісі. Зустріч з гідом в аеропорту.
Розміщення в готелі. Ночівля.

tbilisi1

Другий день

Тбілісі

Сніданок.
Оглядова екскурсія по Тбілісі:
Кафедральний собор Святої Трійці - Цмінда Самеба – символ сучасної Грузії і найвищий храм країни.
Авлабар, один з найдавніших районів Тбілісі;
Пантеон на горі Мтацмінда, церква Святого Давида (ХІХ ст.), де в проживав Святий Давид
Гареджийський;
Церква Анчісхаті (VI ст.) - храм Різдва Богородиці, є однією з найдавніших будівель і найстарішим зі збережених храмів Тбілісі. Храм отримав назву Анчісхати після 1664 року в честь чудотворної ікони Спасителя (Анчійскій Спас), яку перенесли сюди з Південної Грузії, рятуючи від турків. У церкві Анчісхаті ікона зберігалася приблизно 200 років. Потім вона була перенесена в Музей мистецтв Грузії.
Собор Сіоні (XII ст.) - до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий на честь Успенського храму на Сіонській горі в Єрусалимі, тут зберігається хрест Святої Ніно;
Парк Ріке розбитий в місці, де, згідно з переказами, легендарний цар Вахтанг Горгасал (Волкоголовий), що правив в V столітті, під час полювання збив стрілою фазана. Птах впав в гаряче джерело. Цар здивувався, що з землі тече гаряча вода, назвав містечко «Тбілісі» (від слова «тбілі» - теплий).
Метехі, історичний район Тбілісі, де зараз знаходиться пам'ятник Вахтангу Горгасалу і храм Успіння Богородиці (XIII-XVI ст.). Під склепінням храму похована перша грузинська мучениця - цариця Шушанік Ранська, убита чоловіком-вогнепоклонником в V ст.;
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

sobor sioni

Третій день

Кахетія
Сніданок. Виїзл на екскурсію по Кахетії, Алазанська долина.
Ікалто (VI - XII ст.) – монастирський комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.). Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття - Шота Руставелі.
Монастир Алаверді (VI - XI ст.) - чоловічий монастир було засновано в VI ст., Йосипом Алавердським, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був споруджений на місці маленької однойменної церкви в XI ст.
Монастир Некресі (IV- IX ст.), заснований одним з ассірійських отців Або Некреський, найраніша споруда - невелика церква кінця IV ст., споруджена незабаром після проголошення християнства офіційною релігією держави. У VI-VII ст. зведений головний храм Пресвятої Діви, що зберіг фрагменти настінних написів і фресок XVI століття. В комплекс входять церква (IX ст.) і єпископський палац (XVI ст.)
Дегустація грузинських вин.
Переїзд в Сігнахі.
Розміщення в готелі. 
Вечеря. Ночівля.

kahetiЧетвертий день

Кахетія

Сніданок. Продовження екскурсії по Кахетії.
Місто Сігнахі - місто-фортеця, розташований на високому пагорбі в центрі Алазанської долини, храм Святого Стефана (XVIII в);
Монастир Бодбе (IX - XIX ст.) – тут покоїться свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії, чудодійне джерело св. Ніни.
Ніноцмінда (YI ст.) – монастирський комплекс, був один із найвайжливіших духовно-освітних центрів Кахетії, церква Святої Ніно.
Повернення в Тбілісі.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

bodbe

П'ятий день

Мцхета
Сніданок.
Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) – в храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімского, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе і ін.
Вільний час на обід.
Собор Светіцховелі (XI ст.) - Побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., яка була споруджена над могилою св. Сидоні. Сидонія померла з Хітоном Господнім в руках і була з ним похована. Над могилою Сидоні виріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали "Светіцховелі", що в перекладі з грузинського означає «Животворящий стовп».
Джварі - монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII століття. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна, випросити у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном в знак торжества Православ'я був споруджений дерев'яний хрест, шанований як чудотворний і дав назву цьому місцю.
Переїзд в Аджарію.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

ajara

Шостий день

Відпочинок на морі
Сніданок.
Вільний час. Відпочинок на морі. Можливість проведення факультативних екскурсій.
Вечеря. Ночівля.

more

Сьомий день

Відпочинок на морі
Сніданок.
Вільний час. Відпочинок на морі. Можливість проведення факультативних екскурсій.
Вечеря.
Прогулянка по вечірньому Батумі, відвідування лазерного шоу фонтанів.
Повернення в готель. Ночівля.

batumi1

Восьмий день

Відпочинок на морі
Сніданок.
Вільний час. Відпочинок на морі.
Звільнення номерів.
Трансфер в аеропорт Тбілісі.
Виліт до України.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • авіапереліт;
 • транспортне обслуговування згідно програми;
 • проживання в готелях
  в двох-, трьохмісних номерах;
 • харчування сніданок + вечеря за програмою;
 • екскурсійне обслуговування згідно програми;
 • медичне страхування;
 • супровід дипломованого гіда.
 • вхідні квитки згідно програми та чайові
  гідові і водієві (25 $/особа) - обов'язкова оплата;
 • факультативні програми та обіди за бажанням.
м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland @ palomnyk.info
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 13, оф. 22(097) 470-93-59 lviv @ palomnyk.info

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.