До Святинь Грузії

з 18 по 25 вересня

вартість: 495 Є + 200 грн


Маршрут: Батумі – Зугдіді – Кутаїсі – Тбілісі – Сігнахі - Батумі

Перший день 

Збір групи в аеропорту «Львів». Виліт зі Львова о 16:30. Прибуття в Батумі о 20:20. Зустріч в аеропорту. Розміщення в гестхаузі.
Вечеря. Ночівля в Батумі.


batumi3

Другий день

Зугдіді

9:00 Сніданок. Звільнення номерів.
9:30 Храм Святого Духу Батумі.
Переїзд до регіону Самегрело.
Хопський (Хобський) монастир на честь Успіння Пресвятої Богородиці, один з найстаріших монастирів Самегрело, колишня резиденція та усипальня католікосів західної Грузії.
У Зугдіді в родовому палаці мегрельських князів Дадіані зберігається Риза Богородиці (її копія виставлена в музеї палацу), зберігаються мощі Святого Георгія, частина пояса Богородиці. Один раз на рік 15 липня (на свято Положення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні) усі ці святині виносяться із сховищ Музею.
Собор Влахернської ікони Божої Матері.
Переїзд в регіон Імереті. Розміщення в гестзаузі в Кутаісі.
20:00 Вечеря. Ночівля. За бажанням вечірня прогулянка Кутаїсі: будинок Парламенту Грузії, Колхидський фонтан, царська резиденція.


sugrelo

Третій день

Кутаїсі
8:00 Сніданок. Звільнення номерів.
8:30 Відвідування святих місць Кутаісі
Храм Баграті (Х - ХІ ст.) - храм Успіння Богородиці. Один з найбільших храмів в Грузії і один з найважливіших по своїй історичній ролі.
Монастир Гелаті (XII - XIII ст.) - видатна пам'ятка грузинської архітектури, центр духовного та наукового життя Середньовічної Грузії, усипальниця грузинських царів, пам'ятник всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, церква Успіння Пресвятої Богородиці, мозаїки і фрески XII-XVIII ст., церква Святого Миколи Чудотворця і храм Георгія Побідоносця (XIII ст.).
Монастир Моцамета (XI ст.) - монастир Святих Давида і Костянтина, побудований на місці, де мусульманські загарбники стратили грузинських князів Давида і Костянтина Мхеідзе, які відмовилися прийняти іслам. Ковчег з мощами святих знаходиться в храмі монастиря.
Регіон Шида Картли, монастир Самтавісі - храм Спаса Нерукотворного (XI ст.), під спудом храму упокоєні мощі одного з 13-ти ассірійських отців Ісидора Самтавіського. На території монастиря знаходяться залишки базиліки VI ст., побудованої Ісидором.
Переїзд до Тбілісі. Розміщення в гестхаузі.
20:00 Вечеря. Ночівля.


kutaisi 1Четвертий день

Тбілісі

9:00 Сніданок.
10:00 Оглядова екскурсія по Тбілісі:
Кафедральний католицький собор Петра та Павла.
Кафедральний собор Святої Трійці - Цмінда Самеба – символ сучасної Грузії і найбільший храм країни, Авлабар, один з найдавніших районів Тбілісі;
Церква Анчісхаті (VI ст.) - храм Різдва Богородиці - є однією з найдавніших будівель і найстарішим зі збережених храмів Тбілісі. Храм отримав назву Анчісхати після 1664 року на честь чудотворної ікони Спасителя (Анчійський Спас), яку перенесли сюди з Південної Грузії, рятуючи від турків. У церкві Анчісхаті ікона зберігалася приблизно 200 років. Потім вона була перенесена в Музей мистецтв Грузії;
Собор Сіоні (XII ст.) - до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий на честь Успенського храму на Сіонській горі в Ієрусалимі, тут зберігається хрест Святої Ніно;
Метехі, історичний район Тбілісі, де зараз знаходиться пам'ятник Вахтангу Горгасалу та храм Успіння Богородиці (XIII-XVI ст.). Під склепінням храму похована перша грузинська мучениця - цариця Шушанік Ранська, убита чоловіком-вогнепоклонником в V ст.
19:00 Вечеря. Можливість відвідування сірчаних лазень (самостійно).
Вечірня прогулянка по старому Тбілісі.
Ночівля.


tbilisi2

П'ятий день

Кахетія
8:00 Сніданок.
8:30 Виїзд на екскурсію до Кахетії, Алазанська долина
Ніноцмінда (VI століття) - монастирський комплекс був одним з найважливіших духовно-просвітницьких центрів Кахетії, церква Святої Ніно.
Монастир Бодбе (IX - XIX ст.) – тут покоїться свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії, чудодійне джерело св. Ніни.
Сігнахі - місто-фортеця, розташований на високому пагорбі в центрі Алазанської долини. Сьогодні Сігніхі називають містом закоханих – у міському Будинку одружень можна одружитися в будь-який час доби.
Дегустація вин у Кварелі.
Повернення до Тбілісі
21:00 Вечеря. Ночівля в Тбілісі.


kakheti signaghi

Шостий день

Мцхета
9:00 Сніданок.
9:30 Екскурсія до давньої столиці Грузії Мцхета
Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) – в храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімского, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе і ін.
Собор Светіцховелі (XI ст.) - Побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., який було споруджено над могилою св. Сидоні. Сидонія померла з Хітоном Господнім в руках і була з ним похована. Над могилою Сидоні виріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали "Светіцховелі", що в перекладі з грузинського означає «Животворящий стовп».
Джварі - монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII століття. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна, випросити у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном на честь тріумфа Православ'я був споруджений дерев'яний хрест, шанований як чудотворний і дав назву цьому місцю.
Монастир Шіо Мгвімо.
Повернення до Тбілісі
20:00 Вечеря. Ночівля в Тбілісі.


svetichoveli

Сьомий день

Батумі
8:00 Сніданок. Звільнення номерів.
8:30 Переїзд до регіону Самцхе-Джванеті
Місто –курорт Боржомі, відвідування джерела всесвітньо відомої мінеральної води.
Монастир Убіса (XI – XII вв.) – храм Святого Георгія, розписи XIV в. Один з найулюбленіших храмів цариці Тамари, культурний центр західної Грузії.
Переїзд до Аджарії. Прогулянка Батумі.
Кафедральний собор Пресвятої Богородиці, площа Пьяцца, церква Святого Миколая, вірменська церква Святого Христа Всеспасітеля, площа Аргонавтів (Європейська площа) і пам'ятник колхидській царівні Медеї, вежа Алфавіт, Набережний бульвар, скульптура «Алі і Ніно», присвячена закоханим.
Розміщення в гестхаузі в Батумі.
На бажання може бути організовано вечерю в ресторані національної грузинської кухні з фольклорною програмою ( факультативно – 25 $.).


adjaria

Восьмий день

8:00 – 10:00 Сніданок. Звільнення номерів.
10:45 Трансфер в аеропорт. Виліт до Львова о 13:45. Прибуття о 15:30.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • авіапереліт;
 • транспортне обслуговування згідно програми;
 • проживання в готелях
  в двох-, трьохмісних номерах;
 • харчування сніданок + вечеря за програмою;
 • екскурсійне обслуговування згідно програми;
 • медичне страхування;
 • супровід дипломованого гіда.
 • вхідні квитки згідно програми та чайові
  гідові і водієві (30 $/особа) - обов'язкова оплата;
 • факультативні програми та обіди за бажанням.
м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.