Святинями Грузії

з 26 березня по 1 квітня

вартість: 499 $* + 200 грн. 


Маршрут: Тбілісі - Самцхе-Джванеті - Шида-Картлі - Мцхета-Мтіанеті - Кахетія - Мцхета


Перший день
 

Виліт з Києва. Прибуття в Тбілісі. Зустріч з гідом в аеропорту.
Відвідування вечірньої служби в кафедральному соборі Святої Трійці - Цмінда Самеба.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.


borjomi1

Другий день

Тбілісі

9:00 Сніданок.
10:00 Оглядова екскурсія по Тбілісі:
Авлабар - один з найдавніших районів міста; проспект Шота Руставелі - головна артерія міста і його парадна вітрина, площа Свободи; церква Анчісхаті (VI ст.) - храм Різдва Богородиці - одна з найдавніших будівель і найстаріших зі збережених храмів Тбілісі; собор Сіоні (XII ст.) - до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий на честь Успенського храму на горі Сіон в Єрусалимі, тут знаходиться хрест Святої Ніно.
Шардені - бутики, кафе і ресторанчики, галереї сучасного мистецтва; Абанотубані - район сірчаних лазень; площа Мейдан - найдавніший центр старого міста; історичний район Метехі, пам’ятник засновнику міста Вахтангу Горгасалу; храм Успіння Богородиці (XIII-XVI ст.), під склепіннями якого похована перша грузинська мучениця - цариця Шушанік Ранскій, убита чоловіком-вогнепоклонником в V ст.
20:00 Вечеря.
Факультативно: прогулянка по вечірньому старому місту, підйом на канатній дорозі на Нарікала. Панорама вечірнього Тбілісі (вартість 12 $ з чол.).
Ночівля.


69543f3933cd71d6df681df9f08471ea

Третій день

Самцхе-Джванеті, Шида-Картлі
8:00 Сніданок.
8: 30 Виїзд в регіон Самцхе-Джванеті і Шида-Картлі:
Зелений монастир (IX - XVI ст.) - монастир Святого Георгія, тут в XVI в. за наказом персидського шаха Тамаза були замучені 300 ченців, кров яких ввібрали камені річки Чітахеві; місто-курорт Боржомі, відвідання джерела всесвітньо відомої мінеральної води; монастир Самтавісі - храм Спаса Нерукотворного (XI ст.), під спудом храму упокоєні мощі одного з 13-ти ассірійських батьків Ісидора Самтавіського. На території монастиря знаходяться залишки базиліки VI ст., побудованої Ісидором.
Повернення в Тбілісі.
21:00 Вечеря. Ночівля.

sion

Четвертий день

Мцхета-Мтіанеті, Тбілісі

9:00 Сніданок.
Вільний день в Тбілісі.
Факультативно: виїзд в регіон Мцхета-Мтіанеті:
фортеця Ананурі (ХIII-XVII ст), відігравала значну роль в численних війнах між місцевими феодальними князями - Еріставі і за свою історію жодного разу не була взята штурмом, Успенський храм (XVII ст.); Жінвальське Водосховище, що забезпечує грузинську столицю водою і електрикою, річка Арагві перекрита греблею заввишки більше 100 метрів; гірськолижний курорт Гудаурі (2200 м) - наймолодший і найперспективніший гірськолижний курорт Грузії; Хрестовий перевал - перевал на військово-грузинській дорозі через Головний Кавказький хребет (на висоті 2379 м над рівнем моря); Степанцмінда (Казбегі), церква Пресвятої Трійці Гергети (XIV ст.) (на висоті 2170 м над рівнем моря), в XVIII ст. тут зберігали головні грузинські реліквії під час навали персів на Тбілісі (підйом до Гергетської церкви), вид на одну з найвищих вершин Грузії - гору Казбек (5033,8 м).
Обід в ресторані грузинської кухні. Повернення в Тбілісі. (вартість 65 $).
21:00 Вечеря. Ночівля.


bagrata

П'ятий день

Кахетія
8:00 Сніданок.
8:30 Поїздка до Кахетії, Алазанська долина:
Ікалто (VI - XII ст.) - монастирський комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), Храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.), Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття - Шота Руставелі; монастир Алаверди (VI - XI ст.) - чоловічий монастир був заснований в VI ст., Йосипом Алавердським, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був побудований на місці маленької однойменної церкви в XI ст.; монастир Бодбе (IX - XIX ст.) - де покоїться свята рівноапостольна Ніна, чудодійне джерело св. Ніно.
Повернення в Тбілісі.
21:00 Вечеря. Ночівля.

alazan

Шостий день

Мцхета
9:00 Сніданок.
9:30 Екскурсія в древню столицю Грузії Мцхету:
Джварі - монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII ст. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна. Після Хрещення Грузії тут Ніною і царем Міріаном в честь тріумфу Православ'я був споруджений дерев'яний хрест, що дав назву цьому місцю; Самтавро (IV- XI ст.) - монастир святої Ніно, в Преображенському храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, частка мощей Шио-Мгвімського, частина каменю з могили святої Ніни в Бодбе і ін; Собор Светіцховелі (XI ст.) - побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., який був побудований над могилою св. Сидоні, яка померла з Хітоном Господнім в руках. Над могилою Сидоні виріс кедр, з якого був вирубаний стовп, чудесним чином усталений на місці майбутнього храму і почав мироточити. Храм назвали «Светіцховелі», що в перекладі з грузинського означає «Животворящий стовп».
Повернення в Тбілісі.
Факультативно: монастир Шио-Мгвіме заснований преподобним Шио - одним з тринадцяти ассірійських святих отців, храм Святого Іоанна Хрестителя (VI ст.), Церква Богородиці (XII ст.), Мощі 6000 преподобних мучеників Гареджійських. (вартість 10 $ з чол.).
20:00 Вечеря. Ночівля.


Mtskheta

Сьомий день

9:00 Сніданок
Відвідування літургії.
Вільний час.
12:00 Виселення з готелю. Купівля сувенірів.
16:00 Трансфер в аеропорт Тбілісі. Виліт до Києва о 19:00. Прибуття о 20:40.


*У разі несприятливих погодних умов або сильних дощів екскурсії можуть бути замінені на рівноцінні на розсуд гіда.
** Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено.
***Програма може змінюватися в залежності від авіаперельоту, і буде уточнена за 5-7 днів до початку.
              

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:   У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 • авіапереліт в обидві сторони;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в готелях у 2-х, 3-х або 4-х
  місних
  номерах зі сніданками та вечерями;
 • екскурсії згідно програми;
 • послуги дипломованого гіда та супроводжуючого;
 • супровід священика.
 • вхідні квитки згідно програми та чайові
  гідові і водієві (30 $/особа) - обов'язкова оплата;
 • медичне страхування (згідно тарифного плану);
 • факультативні програми та обіди за бажанням.
м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.