10 + Ви безкоштовно!

Щоб поїхати безкоштовно в нашу поїздку, Вам необхідно зібрати міні-групку з 10 людей, вони платять повну вартість, Ви – їдете безкоштовно!

 

5 + Ви за половину вартості!

Щоб отримати знижку 50% від вартості туру, Вам необхідно зібрати міні-групку з 5 людей, вони платять повну вартість, Ви – половину.

 

Гарантована знижка!

Якщо Ви є нашим постійним клієнтом – нагадайте про Ваші подорожі з нами, ми гарантовано надамо Вам знижку 5% від вартості туру.

 

Раннє бронювання!

Щоб отримати знижку 50 $ на паломницький тур до Ізраїлю,  внесіть оплату за нього в розмірі 50% за 60 днів до вильоту. При відмові раніше ніж за 15 днів до початку подорожі, кошти повертаються в повному обсязі.

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.