Діагностика та лікування

Надання лікувальних послуг клініками Державі Ізраїль знане у всьому світі, як висококваліфіковане, надійне й сучасне. Працівники медичної галузі не просто гарно знають свою справу, а постійно вдосконалюють свої навички й індивідуально ставляться до кожного пацієнта, що приїздить, «від малого до старого».

Серед переваг ізральських медичних компаній, зокрема:

  • оснащення найсучаснішим обладнанням;
  • кожному пацієнту підбираються лікарі-фахівці міжнародного рівня відповідно до специфіки захворювання;
  • по кожному зверненню проводитися консиліум фахівців для визначення найбільш правильної тактики лікування;
  • пацієнти отримують повний супровід на весь період перебування в Ізраїлі.

Показники успішної діяльності ізральських лікарів й медицини загалом говорять самі за себе: набільше число вилікуваних й одужавших пацієнтів серед інших країн, що спеціалізуються у цій галузі.

Компанія «HolyLandTravel» здійснює консультування пацієнтів з питань безпліддя, гінекологія, ортопедія, онкологія, кардіологія, стоматологія та пластична хірургія.

Наша компанія має на меті допомогти Вам з документальним оформленням, перельотом до Ізраїлю та перебуванням у клініці на час діагностики та лікування.

Обираючи місцем лікування Ізраїль, Ви обираєте здоров'я!

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland @ palomnyk.info
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 13, оф. 22(097) 470-93-59 lviv @ palomnyk.info

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Enter your email to join our mailing list

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.