Роздуми

Дорогою до Царства Небесного

20


Ізраїль… Свята Земля – це місце, куди впродовж віків і поколінь спрямовані погляди, думки і серця мільйонів людей. Місце, невід’ємно пов’язане з виникненням і подальшою місією трьох світових релігій: юдаїзму, християнства та ісламу. Для християн також це місце зустрічі з Живим Богом. Можливість ходити Його стопами, сповнитися внутрішньої трансформації і пережити містерію повноти часу, коли Бог Отець прийшов у Світ у вигляді Єдинородного Сина – і Слово стало Плоттю.

Земля Обітована… Земля, до якої в думках і помислах звертався, певно, кожен із нас, чи то читаючи Біблію, чи то слухаючи розповіді паломників, яким пощастило побувати там, чи то переглядаючи фільми на біблійну тематику. Земля, яка дала нам Спасителя, Новий Заповіт і надію на спасіння…

 

6


Без глибокого розуміння традицій, релігійного і політичного середовища Біблійної Іудеї, Самарії, Галілеї та інших культурно-етнічних груп важко, а під час і неможливо зрозуміти правдиво Євангеліє, яке проповідував Ісус Христос. П’ятим Євангелієм називають паломництво до Святої Землі – Ізраїля, тому що воно дає можливість внутрішньо пережити і ясніше усвідомити попередні чотири канонічні Євангелії. Намагання передати почуття, емоції та враження, які переживають паломники, буде тільки блідим відображенням того, що відчуває людина на цій Богом вибраній Землі. Не кажучи вже про чуда, які продовжують діятися до сьогодні, збурюючи наш внутрішній світ і стверджуючи Славу і Велич Божу.


Гарною традицією для українців став масовий виїзд в паломництво до Ізраїлю у вересні, в часі святкування іудейського нового року Рош ха-Шана. В цей період, за рахунок дешевих чартерних перельотів, відвідати Святу Землю вдається найдешевше в році і цим радо користуються всі, хто відчуває потребу і має можливість. Погода в тому часі вже не така спекотна, але дає можливість при бажанні поніжитися в Середземному, Галилейському, Мертвому або Червоному морях. В затінку тропічних дерев можна розважити над словами Біблії, віднаходячи явний зв’язок між прочитаним, побаченим, почутим і пережитим.

 

10


Ціна на паломництва у вересні складає від 500 до 750 доларів США в залежності від програми. Включає: переліт, проживання в готелях зі сніданками та вечерями (система шведський стіл), щоденні екскурсії та трансфери. Паломники відвідують всі значимі Біблійні місця у Вифлеємі, Назареті, Єрусалимі, Тверії, Галилеї, Канні Галилейській, Хайфі, Єрихоні, Ейн Каремі, Тель-Авіві-Яффо. Усі групи супроводжують священники чи пастирі і програмою передбачені щоденні Літургії, молебні або служіння.


Відпочивайте з користю для душі в паломницьких турах та реколекційних таборах від Паломницького Центру Матері Божої Неустанної Помочі >>>>


Ми практикуємо долучення до наших груп паломників, що прилітають в Тель-Авів самостійно, чи в складі невеликих груп з Португалії, Італії, Канади, Америки, Угорщини, Словаччини, Польщі, Сербії, Франції, Німеччини і навпаки.


Найбільш зручно, інформаційно і духовно наповнено та економічно вигідно здійснювати подорож до Ізраїлю у складі паломницької групи. В цьому пересвідчилися тисячі наших паломників. Ізраїль – країна досить дорога, і хоч площа її всього як Хмельницької області України, витрати на самостійні переїзди, проживання та харчування виллються в гарну копійчину, клопоти і час. Паломники ж в організованих групах цей час розумно витрачають на молитву, знайомство з минулим і сьогоденням країни та відпочинок.

 

19


Запрошуємо долучатися до наших паломницьких груп в Ізраїль, які відбуваються щомісяця. Якщо сьогодні Ви цього не можете дозволити собі матеріально, фізично чи ще з яких причин, то перед Вами свідок – щире бажання, молитва і віра зробить Вашу мрію здійсненною!


Автор: Володимир Клименко

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.