Золоті ворота

Золоті ворота знаходяться у Старому місті. Вони ведуть з ал-Харам аш-Шаріф («священного двору») в Долину Йосафата. Будівництво воріт датують початком нашої ери. Вважають, що свою назву вони отримали в 629 р., коли візантійський імператор Іраклій увійшов через них до міста, несучи з собою Святий Хрест, вивезений персами в 614 р. Початкова форма воріт, що збереглася, датується VI століттям. Ймовірно, що у своєму теперішньому вигляді ворота були збудовані омейядським халіфом Абд аль-Маліком під час відбудови на Храмовій горі.

 

Сучасна назва «Золоті ворота» вперше згадується в VII ст., але остаточно утверджується лише в Середньовіччі. Швидше за все, західні паломники, а потім і хрестоносці переплутали грецьке слово ὡραια («гарні») з латинським aurea («золоті»). Досі збереглись рельєфні колони, капітелі та інші архітектурні деталі IV ст. від Р.Х. Доступні для огляду сходи, що ведуть в зали вежі, однак самі зали замуровані.

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland@palomnyk.info
м. Львів, вул. Д.Данилишина, 6, оф. 309(097) 470-93-59 lviv@palomnyk.info
м. Мукачеве - Шенборн, вул. Нова 18(067) 888-47-31 info@palomnyk.org.ua

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.