Відпочинок

Компанія "Нoly Land travel" пропонує Вам здійснити індивідуальний паломницький тур до Ізраїлю з відпочинком на Середземному морі за груповою вартістю!

Нетанья-перлина Середземного моря

вартість: від 270 $*

8 днів/7 ночей

заїзди в будь-який день тижня!

Перший день 

Авіаепереліт Київ-Тель-Авів. Зустріч з представником приймаючої сторони в аеропорту ім. Бен Гуріона. Трансфер до готелю в м. Нетанія. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

Netania

Другий день 

Сніданок у готелі. Вільний день. Самостійний огляд міста або відпочинок на пляжі. Ночівля.

Третій день 

Сніданок у готелі. Збір та виїзд на оглядову екскурсію "Тель-Авів-Яффо" з відвідуванням давнього біблейчького міста-порту Яффо, "Музею Діамантів" та виставкової зали Ізраїльського центру діамантів. Повернення до Нетаньї. Вільний час. Ночівля. 

Четвертий день

Сніданок у готелі. Збір та виїзд на оглядову екскурсію "Єрусалим-місто трьох релігій" з відвідуванням гори Сіон (усипальня царя Давида, кімната Тайної Вечері), Храмової гори (Via Dolorosa - Хресна дорога Спасителя, Храм Гробу Господнього, Стіна Плачу). Фото панорами Єрусалиму на згадку з оглядового майданчику на Оливній горі. Повернення до Нетаньї. Ночівля.

П'ятий день

Сніданок у готелі. Збір та виїзд на оглядову екскурсію "Галилея Християнська" з відвідуванням Назарету (Храм Благовіщення), Кани Галілейської (Храм першого чуда Ісуса Христа), р. Йорйдан (місце хрещення Спасителя), Тверії (Галілейське озеро), гори Блаженств (місце Нагірної проповіді), Табхи (Храм примноження хлібів і риб). Повернення до Нетаньї. Ночівля.

Шостий день

Сніданок у готелі. Вільний день. Самостійний огляд міста або відпочинок на пляжі. Ночівля.

Сьомий день

Сніданок у готелі. Збір та виїзд на екскурсію до Мертвого моря з відпочинком. Відвідування магазину косметики Мертвого моря. Іудейська пустеля. Повернення до Нетаньї. Ночівля.

spa tur na mertvoe more 13

Восьмий день

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до аеропорту ім. Бен-Гуріона. Авіапереліт Тель-Авів-Київ.

У вартість входить:

  • трансфер з аеропорту до готелю у перший та останній дні;
  • проживання у обраному готелі обраної категорії у м. Нетанья на базі харчування сніданки*;
  • 4 оглядові екскурсії з місцевим гідом, зазначені у програмі.

У вартість не входить:

  • авіапереліт Київ-Тель-Авів-Київ (від 250 $ в обидві сторони)**;
  • медичне страхування (100 грн особам до 60 р);
  • харчування не передбачене по програмі;
  • будь-які особисті витрати.

* вартість вказана на 1 особу при розміщенні у двомісному номері готелю 3* на базі харчування сніданки. при бажанні готель може бути змінений на вищої категорії зі зміною вартості. За бажанням харчування може бути змінене на сніданки та вечері зі зміною вартості;

** остаточа вартість авіаперельоту буде перерохавана під дати туру.

м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303(044) 360-93-09 holyland @ palomnyk.info
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 13, оф. 22(097) 470-93-59 lviv @ palomnyk.info

 Напишіть Вашу e-mail адресу та отримуйте розсилку наших пропозицій

Enter your email to join our mailing list

Компанія "Holy Land Travel" поширює свою діяльність на організацію й здійснення паломницьких поїздок до Святої Землі - Ізраїлю та Палестини. Туроператор вже 12 років надає таку послугу вірним з різних куточків України з метою допомогти вірянам відвідати місця, пов'язані з життям й діяннями Спасителя. В ритмі сучасного життя людина за одну годину літургії не може осягнути її духовну значимість та повноту. Проте за 7 днів перебування на Святій Землі, де паломники мають можливість відвідати Назарет, Вифлеєм, Кану Галилейську, Яффо, Єрусалим, Оливну гору, гору Тавор й Блаженств й проникаються енергетикою цих міст та духовно збагачуються. Крім даного напрямку "Holy Land Travel" пропонує прочанам поїздки до Святинь, що знаходяться в Євпропі: до Ватикану, Парижу, Междигір'я, країн Прибалтики. Вагома роль туроператора полягає у поширенні даного напрямку серед молодих прихожан церкви, співпрацюючи з міжнародною християнською спільнотою Teze. Досвід роботи компанії свідчить про високий професіоналізм, якість та надійність продукту, який він пропонує вірним усіх церков й релігійних громад України.