BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Меджугор’є з відпочинком на морі в Чорногорії

1 день, понеділок (22.08)

06:00 — збір групи Івано-Франківськ

08:00 — виїзд групи з Львова.
Підсадка по маршруту: Стрий, Мукачево, Берегово.
Проходження кордону.

Нічний переїзд до Боснії і Герцеговини (Меджугор’є)

2 день, вівторок (23.08): МЕДЖУГОР'Є - гора Подбрдо

Прибуття в Меджугор’є. Поселення в готель/пансіон.
Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.
Обід. Вільний час.
Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо.

17.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:  Молитва Вервиці;
18:00 – Свята Меса;
19:00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитвизазцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.

Ночівля в готелі.

3 день, середа (24.08): МЕДЖУГОР'Є - "Ченаколо"

Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Сніданок.  Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» — заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

17.00 –Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є

Ночівля в готелі.

4 день, четвер (25.08): МЕДЖУГОР'Є - гора Кріжевац

Хресна Дорога на горі Кріжевац
Сніданок. Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) — заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування «Майчиного села» викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території «Майчиного села» діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми.
Зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.
Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

17:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є

Ночівля в готелі.

5 день, п'ятниця (26.08): ЧОРНОГОРІЯ - Ульцинь

Сніданок в готелі. Переїзд до Чорногорії. Поселення в готель Hotel Albatros *** м.Ульцинь з 14:00.
Ульцинь – найпівденніше місто Чорногорії та одне з найстаріших міст Адріатики, що було побудоване приблизно в V столітті до нашої ери. В ході своєї історії перебувало під владою греків, римлян, візантійців, сербів, венеціанців і турків, а також довгий час було справжнім центром работоргівлі і піратським пристанищем. Історія міста оповита легендами і переказами, де важко відрізнити правду від вигадки, а мовчазним свідком минулих епох є стара частина міста, що ніби перенесе нас в середньовіччя.
Вільний час на морі.
Вечеря. Ночівля.

6 день, субота (27.08): ЧОРНОГОРІЯ - Будва

Сніданок в готелі. Св. Літургія.
Вільний день на морі.
У вільний час пропонуємо екскурсію старим містом Будви (30 € при групі від 30 осіб). Старе місто Будви – це неймовірно чарівний куточок історії на відомому курорті. Розташоване на маленькому півострові, що помітно врізається в море, та оточене могутніми фортифікаційними стінами. Колись оборонне місто Будва сьогодні відкриває свої ворота для всіх бажаючих познайомитись з його таємницями. І хоч історія міста налічує понад 2500 років, маленькі звивисті вулички, затишні площі, камяні сходи що ведуть до домівок, занурюють в атмосферу середземноморського середньовіччя.
Вечеря. Ночівля.

7 день, неділя (28.08): ЧОРНОГОРІЯ - Боко-Которська затока

Сніданок в готелі.
Вільний день на морі.
У вільний час пропонуємо відвідати найпопулярнішу в Чорногорії екскурсію Боко-Которською затокою (35 € при групі від 30 осіб) одна з найкрасивіших бухт у світі, єдиний фіорд на півдні Європи. У його складі чотири протоки, які прикрашають сім островів, а вздовж берегів розтягнувся ланцюжок найкрасивіших старовинних міст, серед яких Котор – перлина Адріатичного узбережжя. З 1979 року місто внесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Ще відвідаємо міста Пераст, Рісан, а також унікальну церкву на воді – Богородиця на Рифі. Названа вона так не випадково, адже ще в 1453 році, прямо на рифі, моряками була знайдена чудотворна ікона Богородиці, що вилікувала одного з них від хвороби. Протягом наступних двох століть, жителі Пераста, своїми руками “побудували” цілий острів поверх невеликої кручі. Вони затоплювали свої старі і піратські кораблі, привозили камені і згідно з традицією, скидали у воду навколо рифа. На створеному острові, в 1630 році була побудована церква Божої Матері. Головною святинею церкви вважається ікона Мадонни, виконана на кедровій дошці которським художником – Ловро Добрічевіч у 1452 році, що розташована у центрі вівтаря. Ікона славиться багатьма чудами. Як стверджують місцеві жителі «Не побувати в Боко-Которській затоці — значить не побачити Чорногорію».
Вечеря. Ночівля.

8 день, понеділок (29.08): ЧОРНОГОРІЯ - Острог

Сніданок в готелі.
Вільний день на морі.
Пропонуємо екскурсію в Острог (25 € при групі від 30 осіб) — діючий сербський православний монастир в Чорногорії, розташований в горах в 15 км від міста Даниловграда, на висоті близько 900 м над рівнем моря, найбільша святиня Чорногорії. Заснований в XVII столітті. В монастирі зберігаються мощі його засновника — святого Василя Острозького, чудотворця, який помер 29 квітня 1671 року. Він народився 28 грудня 1610 у дуже побожній сім’ї, з дитинства виконував заповіді Божі, чим заслужив повагу і шану. Завдяки, зокрема, його старанням, печери були розширені і перетворилися на те, що ми знаємо зараз як монастир Острог, оскільки до того це була одна невелика печера, яку облюбували монахи-відлюдники. Після смерті Василь кілька разів приходив уві сні до одного з ченців з проханням відкрити його могилу. Коли ченці, нарешті, розкопали місце поховання, то знайшли тіло без будь-яких слідів розкладання, яке виділяло запах базиліка, а кольором було схоже на бджолиний віск. Це було перше свідчення того, що Василь Острозький був дійсно святим. А трохи пізніше, на місці його смерті, прямо серед каменів проросла виноградна лоза, яка і сьогодні радує ченців солодкими плодами, незважаючи на повну відсутність природних і кліматичних умов. Монастир Острог вважається чи не єдиним в світі храмом, куди масово їдуть не тільки християни, але й паломники інших релігій. Вважається, що святі мощі Василя Острозького зцілюють всіх, хто приходить до нього з вірою.
Вечеря. Ночівля.

9 день, вівторок (30.08): ЧОРНОГОРІЯ

Сніданок в готелі. Виселення з готелю до 10:00
Вільний день на морі.
Виїзд до України.

10 день, середа (31.08)

Приїзд на Україну (орієнтовний час прибуття, залежить від проходження кордону).

 • ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду
 • *Рекомендуємо взяти з собою: невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо); Вервицю; ліхтарик; панаму чи капелюх для захисту від сонця, купальник.
 • **При оформлені страхового медичного полісу самостійно, всі процедурні питання при захворюванні турист вирішує особисто.

У вартість входить

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • супровід керівника групи та духівника;
 • проживання у готелях;
 • харчуваня: сніданок та вечеря згідно програми.

У вартість не входить

 • медичне страхування (за бажанням можете оформити страховий поліс самостійно**);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії;
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • City tax – 1.5 Є /за добу/з особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи);
 • вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми у Меджугор'є (2 € - обов’язкова плата)

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності,
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам