BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Відпочинок на Адріатичному морі в Хорватії

 • Країни: Угорщина, Хорватія, Боснія та Герцоговина
 • Вартість: 315 € + 100 грн.
 • Дати: з 30 серпня по 8 вересня
 • Дати: з 13 по 22 вересня
 • Дати: з 21 по 29 вересня
 • Тривалість: 10 днів / 9 ночей
 • Автобусом з Тернополя
 • Маршрут: Тернопіль/Золочів/Львів/Мукачево - Макарська рів’єра – Спліт – Дубровнік – Плітвіцькі озера – Меджугор’є – о.Хвар – о. Корчула - Мукачево/Львів/Золочів/Тернопіль

Перший день

Виїзд з України. Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії.

Другий день - Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Прибуття зранку в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель (о 12:00).
Відпочинок на морі. Вечеря та ночівля в готелі.

Третій день - Спліт. Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо. Ескурсія в місто Спліт (24 €, трансфер 18 € / 16 €, трансфер 12 €).

Довідка: Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.

*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (13 € / 7 €).
Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя. Незабутня прогулянка, яка супроводжується ритмами народної хорватської музики.
В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком.

Четвертий день - Пелешац та о. Хвар. Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (20 € /10 €).

Довідка: Пельєшац — півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з’єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац туристів. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.

*Рекомендуємо екскурсію до містечка Макарська (10 € /7 €).

Довідка: Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто «Макарської рів’єри», вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі. Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м. Перший готель у Макарській відкрився в 1914 році, але справжній розквіт Макарскої рів’єри почався в 70-х роках.

Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона.
Історичний центр Макарської — типовий для Далмації — старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам’ятки — церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році.
Клімат в Макарській дуже м’який, кількість сонячних днів найбільша в Хорватії, а пляжі вважаються одними з найкращих в Хорватії. З міста Макарська зручно відвідати Спліт (60 км) і Дубровнік (140 км).
Вечеря та ночівля в готелі.

П'ятий день - Дубровник. Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію до Дубровника (30 €, трансфер 25 € / 20 €, трансфер 17 €).

Довідка: Дубровнік – стародавнне місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають «Перлиною Адріатики». При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти — чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.

Вечеря та ночівля в готелі.

Шостий день - Плітвіцькі озера. Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 45 € + вх. квиток 20 € / трансфер 30 € + вх. квиток 12 €).

Довідка: Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар’єри травертину і таким чином з’явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер. Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.

*Рекомендуємо Екскурсію до Національного парку Крка (25 €+16 € вхідний квиток / 20 €+12 € вхідний квиток).

Довідка: Національний парк Крка Хорватії вважається одним з дивних райських куточків природи.
Парк розкинувся в північно-східній області від Шибеника на узбережжі однойменної річки. Протяжність паркової території становить 72 кілометри. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Срадінскій вир з 17 щаблів висотою більше 45 метрів відрізняється своєю фантастичною красою.

Вечеря та ночівля в готелі.

Сьомий день - о. Корчула. Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію до острова Корчула (32 € /16 €).

Довідка: Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих, спокійних бухтах.
Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип».
Центральну частину міста Корчула утворює старий град, основу якого складає Кафедральний собор Святого Марка.

Сніданок, вечеря та ночівля в готелі. Вечеря та ночівля в готелі.

Восьмий день - Меджугор’є. Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо поїздку до Меджугор’є (17 € /11€ ).

Довідка: Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 33 роки (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі. «Дорогі діти! Ви всі для мене дуже дорогі. Без вас Бог не може здійснити свій план на землі…», — сказала Богородиця в одному зі своїх послань.

Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.
Вечеря та ночівля в готелі.

Дев’ятий день - Макарська Рів’єра (Дрвенік)

Сніданок в готелі. Виселення з готелю о 10:00.
Відправлення з Хорватії 0 10:00.

Десятий день

Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 12:00).

 • ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду
 • *Рекомендуємо взяти з собою: каримат (туристичний килимок); купальник/плавки, рушник, в’єтнамки; панаму чи капелюх для захисту від сонця

У вартість входить

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту
 • супровід керівника групи
 • проживання в готелі у готелі 3*
 • сніданки, вечері згідно програми

У вартість не входить

 • медичне страхування (за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
 • харчування, не передбачене готелями
 • проїзд громадським транспортом
 • користування кондиціонером - 5 € за добу з номеру (за бажанням, просимо замовляти наперед при бронюванні туру)
 • факультативні екскурсії

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

34.20 UAH

USD

28.30 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам