04:00 годині збір групи на з/д вокзалі м. Львова. О 04:30 годині виїзд паломницької групи. Перетин кордонів. Транзитний проїзд через Угорщину, Сербію. Прибуття у транзитний готель. Поселення у готель м.Белград (Сербія). Нічліг.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Греції. Поселення у готель м.Аспровальте. Вечеря. Нічліг.
Ранній сніданок. Виїзд до м.Урануполі. (Жінки відправляються на круїз-екскурсію кораблем навколо гори Афону та відпочивають на морі). (Чоловіки з 17 жовтня по 19 жовтня відправляються на Афон. Перебування на Афоні під духовною опікою священика та гіда-провідника. Молитви, трапези та ночівлі в монастирях священичої республіки Афон).
Довідка: Гора Афон (грец. Αυτόνομη Μοναστική Πολιτεία Αγίου Όρους , тобто Свята Гора). Це єдина в світі автономна монастирська держава в Греції, на східному виступі Халкідонського півострова – Айон-Орос – в Егейському морі, найвища точка рельєфу якої – гора Афон висотою 1935 м. над рівнем моря. Адміністративний центр автономії – місто Кар’єс. Вона розташована на півострові довжиною 60 км. і шириною 8-12 км. Монастирі – справжні музеї візантійських часів. Це величні фортеці, побудовані прямо на кам’янистих гірських схилах з міцними широкими стінами, для захисту від ворогів. Афон знаходиться у володінні православного монашого об’єднання. Управління республікою здійснюють представники 20 монастирів. Монастирі на Афоні живуть ще за візантійськими статутами (Золота булла) імператора Констянтина Монаха (1060 р.).
О 07:30 годині збір паломницької групи в м.Уранополі. Отримання в адміністративному представництві Святої гори Афону діамонітиріону (візи). О 09:45 годині відправлення на рейсовому катері на Афон. Прибуття в порт Дафні. Переїзд на машинах та автобусі в адміністративний центр автономії Афону, місто Кар’єс, де знаходиться Чудотворна ікона Божої Матері «Достойно є» (Милуюча). В цей день ми відвідаємо також, Келію Хіландарського монастиря, де зберігається Чудотворна ікона Божої Матері «Млекопітатєльниця» (Годувальниця) та пещеру-келію в якій молився святий преподобний Савва Сербський. Іллінський скит (козацький), який був заснований українським монахом святим преподобним Паїсієм Величковським – в скиті зберігається «Тихвинська сльозоточива» Чудотворна ікона Божої Матері. Монастир Кутлумуш – Чудотворна ікона Божої Матері «Всемилостива заступниця». Відвідування отця-старця Гавриїла. Монастир Вотопед – зберігається пояс, який носила Пресвята Богородиця і який пізніше подарувала апостолу Фомі під час свого Успіння. Глава святого Іоана Золотоустого та Чудотворні ікони Божої Матері «Всецариця» та «Утішення». Скит святого Андрія – де знаходиться глава святого апостола Андрія Первозваного. Вечірнє Богослужіння. Вечеря-трапеза. Нічліг в скиту апостола Андрія.
Сніданок. Відпочинок на морі, для тих хто не їде на гору Афон. Вечеря. Нічліг.
На Афоні: Після ранкової Служби Божої та монастирської трапези переїзд на машинах та автобусі по монастирях Афону, а саме: Монастир Пантократор, в якому знаходиться древня монастирська бібліотека. Чернеча бібліотека зберігає 350 стародавніх рукописів, літургійних сувоїв та близько 3500 друкованих книг. Монастир також зберігає унікальну ікону Божої Матері «Геронтіси» (Стариця). Монастир Ставронікіта – в обителі зберігається чудотворна ікона Святого Миколая Чудотворця мозаїчної роботи, знайдена в морі, а також частиця Животворящого Хреста Господнього, святі мощі руки святої праматері Анни, святого Василія Великого, святого Григорія Богослова, святого Іоана Хрестителя. Монастир Івірон (Іверський) – грузинський чоловічий монастир зберігає Чудотворну ікону Божої Матері «Іверська» (Вратарниця). Неподалік від монастиря на морському березі – Климентова пристань, знаходиться джерело Богородиці. Монастир Філофей – грецький чоловічий монастир зберігає Чудотворну ікону Божої Матері «Умеління» та мощі святих Димитрія Солунського та святої мучениці Параскеви. Монастир святого Павла – обитель зберігає Чудотворну ікону Божої Матері «Складня», частка золота, ладану і мира, принесених волхвами Богонемовляті Ісусу Христу до Вифлеєму. Піший перехід в скит святої Анни. Вечірнє Богослужіння. Вечеря-трапеза. Нічліг в скиту святої Анни.
Сніданок. Виселення з готелю. (Повернення паломницької групи-чоловіків з Афону: після ранкової Служби Божої та монастирської трапези, піший перехід до причалу «Скит святої Анни» та відправлення на рейсовому паромі до м.Уранополі).
Переїзд до м.Каламбаки. Поселення у готель «FAMISSI EDEN» м.Каламбака. Нічліг.
О 07:00 годині Служба Божа Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія на Метеори-8 чудо світу. Це комплекс монастирів, розташованих на високих горах, які парять над землею. Ми відправимося з Вами до рибацького портового містечка Ігуменіци, ми з Вами переправляємось кораблем на острів Корфу. Прибуття на острів Корфу. В цей день ми відвідаєм Кафедральну церкву святої Богородиці Спіліотіссиа, а також багато інших храмів і монастирів острова Корфу. Поселення у готель. Нічліг.
Сніданок. Служба Божа у храмі Корфутаун, де знаходяться мощі св.Спиридона Тримифунтського.
Довідка: Святитель Спиридон Тримифунтский чудотворець, народився наприкінці ІІІ століття на острові Кіпр. З дитячих років Спиридон пас овець, чистим і богоугодним життям наслідував старозавітних праведників. За повсякчасну пам’ять про Бога й добрі справи Господь наділив майбутнього святителя благодатними дарами: прозорливості, зцілення невиліковних хворих і вигнання бісів. Під час царювання Костянтина Великого (324-337) і його сина Констанція (337-361), Спиридон був обраний єпископом міста Тримифунта. Приблизно 348 року під час молитви святитель Спиридон відійшов до Господа. Похоронили його в храмі на честь святих апостолів у місті Тримифунті. У середині VII століття нетлінні мощі святителя були перенесені в Константинополь, а в 1453 році — на острів Корфу. Тут, в однойменному місті Керкира і донині зберігаються святі мощі святителя Спиридона в храмі його імені. П’ять раз на рік на острові відбувається урочисте святкування пам’яті святого Спиридона. Тіло святого Спиридона має постійну температуру: +36,6 градусів. У нього росте волосся і нігті. І що найдивовижніше — одяг, який на нього вдягнутий, міняють раз на півроку, тому що він зношується, ніби Святий не лежить в ракі, а ходить. У християнському світі він шанується як «святий, який ходить» — оксамитові черевички, одягнені на його ступні, зношуються, і кілька разів на рік їх замінюють новими. А зношені черевички розрізають на частини і як велику святиню передають віруючим та паломникам. Феномен нетлінних мощів святого Спиридона намагалися дослідити науковці з усього світу, і церква їм не перешкоджала. Однак біофізики та біохіміки, вивчивши мощі святого, лише розвели руками. Немає іншого пояснення, окрім чуда, тому, що може бачити будь-який відвідувач храму на острові Корфу. Незважаючи на те, що всі чудеса святого Спиридона офіційно визнані церквою і мають документальне підтвердження в хроніках острова Кіпр, сучасній людині дуже складно в них повірити.
Вільний час та відпочинок на морі. Повернення у готель. Нічліг.
Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переправа на паромі до знайомого нам містечка Ігуменіца та переїзд до Сербії в м.Белград. Поселення у транзитний готель. Нічліг.
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Україну. 24/10 Прибуття до Львова.