BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

ГАМАРДЖОБА, ГРУЗІЯ!

 • Країна: Грузія
 • Вартість: 399 $
 • Дата: з 20 по 27 липня; з 18 по 25 вересня; з 16 по 23 жовтня
 • Керівник групи: уточнюється
 • Тривалість: 8 днів / 7 ночей
 • Літаком з Києва / Львову
 • Маршрут: Київ / Львів -Тбілісі-Мцхета-Казбегі-Кахетія-Батумі-Київ / Львів
 • ПЛР-тестування централізовано!

1 день: Тбілісі

Зустріч групи в аеропорту м. Львів. Виліт о 15:30 за розкладом. Прибуття в Тбілісі о 19:25. Зустріч з гідом в аеропорту. Переїзд до готелю. Розміщення в готелі. Ночівля в Тбілісі.

2 день: Ананурі, Гудаурі, Хрестовий перевал, Казбегі, Тбілісі

Сніданок. Виїзд  на екскурсію.
Фортеця Ананурі (ХIII — XVII ст.), яка грала значну роль в численних війнах між місцевими феодальними князями — ериставами і за свою історію жодного разу не була взята штурмом. Успенський храм (XVII ст.) — одна з перлин грузинської архітектури. Жинвальське Водосховище, що забезпечує грузинську столицю водою. Гірськолижний курорт Гудаурі (2200м). Хрестовий перевал — перевал на Військово-грузинській дорозі на висоті 2379 м. через Головний Кавказький хребет.
Троїцька церква Гергеті (XIV ст.) — сама високогірна кам’яна будова, знаходиться на висоті 2170 м над рівнем моря. Тут в сонячну погоду можна навіть побачити покриту снігом і льодом гору Казбек (5033,8 м.)
Факультативно: обід в національному ресторані з дегустацією блюд грузинської кухні: харчо, шашлика та грузинських хінкалі (за бажанням та при наявності часу– вартість 20-25 $ з особи).
Повернення в Тбілісі.
Вечеря.
Автобусно-пішохідна екскурсія  з гідом по вечірньому Тбілісі: проспект Шота Руставелі — головна артерія міста, площа Свободи; міст Світу — скляний пішохідний міст через річку Куру (Мткварі); парк Ріке, підйом на Нарікала.
Ночівля в Тбілісі.

3 день: Тбілісі, Мцхета

Сніданок.
Виїзд на екскурсію до Мцхети.
Монастир Джварі – один з найдавніших християнських храмів Грузії. Розташований за 20 км від Тбілісі над містечком Мцхета. За переказами тут у IV ст. свята Ніно з тодішнім царем Грузії встановили перший хрест.
Монастир Самтавро – комплекс із Самтавро-Преображенської церкви та жіночого монастиря святої Ніни, розташований на злитті річок Кури (Мткварі) та Арагві. Свята Ніна – рівноапостольна свята, просвітителька Грузії, яка і запровадила християнство у Грузії.
Патріарший собор Свєтіцховелі – один із найпрославленіших і шанованих храмів Грузії. Походження назви «Свєті-Цховелі» – «Животворящий Стовп» пов’язане з прийняттям Грузією християнства.
Монастир Шіо Мгвімі – діючий чоловічий монастир, заснований в другій половині YI ст. ченцем Шіо Мгвімським, одним із тринадцяти ассирійських Отців, що прибули до Грузії як християнські місіонери.
Факультативно: обід в національному ресторані (за бажанням – вартість 15-20 $ з особи).
Повернення в Тбілісі.
Тбілісі. Оглядова екскурсія містом:
Церква Анчісхаті — церква Різдва Діви Марії, найстаріша зі збережених до наших днів церков у Тбілісі, де протягом багатьох років зберігалася “Анчійська ікона”.
Собор Сіоні (VI-VII ст.) так називали на честь Сіонської гори головний храм Тбілісі, освячений в ім’я Успіння Пресвятої Богородиці. Стоїть на березі річки Кури в історичному центрі міста. До будівництва собору Цмінда Самеба (2004 р.) тут знаходилася кафедра грузинського католікоса.
Церква Метехі (XIII ст. – згідно з переказами, це було місцем, де в V ст. була віддана мукам і похована Свята мучениця Шушанік.
Кафедральний Собор Самеба – Собор Святої Трійці, будівництво якого було закінчено в 2004 році, є головним кафедральним собором Грузинської православної церкви.
Повернення до готелю.
Вечеря. Вільний час. Ночівля в Тбілісі.

4 день: Бодбе, Сігнахі, Некресі

Сніданок.
Виїзд на екскурсію до Кахетії.
Монастир Бодбе, що знаходиться неподалік від міста Сігнахі (Сігнагі), над Алазанською долиною. Місце спочинку святої рівноапостольної Ніни, покровительки Грузії, яка у ранні віки проповідувала християнство в Грузії. Монастир був заснований в кінці VI століття, після смерті святої Ніни, і саме тут вона знайшла свій спочинок.
Сігнахі  –  одне з найменших міст Грузії, з населенням близько 2 тисяч осіб, належить до єпархії Бодбе, в місті розташовано резиденцію єпископа. Завдяки сприятливому розташуванню, Сігнахі формувалось в основному як місто-фортеця ремісників та торговців.
Факультативно: обід в домашньому ресторані (за бажанням 20-25 $ з особи).
Монастир Некресі знаходиться високо в горах над Алазанською долиною. Монастирський комплекс має кілька будівель різних часів. Найдавнішою з них є невеличка церква, побудована в кінці IV століття невдовзі після проголошення християнства офіційною релігією держави.
Знайомство з кахетинським традиційним виноробством, дегустація на кахетинському заводі вин з можливістю придбання грузинських вин та чачі у виробника.
Повернення до готелю в Тбілісі.
Вечеря. 

5 день: Уплісціхе, Батумі

Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд в Аджарію.
Уплісціхе –  це висічене у скелі місто, унікальний пам’ятник старовини, ненабагато молодший за легендарний арійський Аркаїм. Городище було засновано наприкінці II – на початку I тисячоліття до н. е.  Уплісціхе – фортеця владики; один з політичних центрів Східної Грузії античної епохи.
За бажанням зупинка на обід (вартість 15-20 $ з особи).
Прибуття в Батумі. Поселення до готелю в Кваріаті.
Вечеря.

6 день: Відпочинок на морі

Сніданок.
Вільний час для відпочинку на морі.
Вечеря.
Після вечері у готелі  екскурсія по вечірньому Батумі з відвідуванням лазерного шоу фонтанів.
Повернення в готель. Ночівля в Батумі.

7 день: Відпочинок на морі

Сніданок.
Вільний час, відпочинок на морі.
Вечеря. Ночівля в Батумі.
Можливість факультативної екскусрії по гірській Аджарії з відвідуванням винного дому та пікнік на природі.
За бажанням (при можливості) може бути організована прощальна вечеря в гірському національному ресторані з грузинськими танцями та кулінарний майстер-клас (25 $ з особи).

8 день: Відпочинок на морі

Сніданок.
Вільний час, відпочинок на морі.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Батумі. Виліт до Львова о 14:15. Прибуття до Львова о 16:00 за розкладом.

 • *Після прибуття до Грузії необхідною умовою є здача ПЛР-тесту на Covid-19 на 3-й день після прильоту. Вартість тестів 25-30 $, сплачується на місці. Після повернення в Україну тести повторно здавати не потрібно!
 • *При оформлені страхового медичного полісу самостійно, всі процедурні питання при захворюванні турист вирішує особисто.
 • *Програма може змінюватися в залежності від авіаперельоту, і буде уточнена за 5-7 днів до початку.
 • *У разі несприятливих погодних умов або сильних дощів екскурсії до Казбегі можуть бути замінені на рівноцінні на розсуд гіда та за узгодженням.
 • *При поїздці в Вардзія обов’язково мати зручне взуття і одяг відповідне відвідуванням монастиря.
 • *Екскурсійна програма по Сванетії може бути відкоригована в залежності від часу приїзду та погодних умов. Для Сванетії також необхідно обов’язково мати зручне взуття і відповідний одяг, враховуючи клімат в гірській місцевості.
 • *Проведення вечірніх заходів буде залежати від вимог і умов країни на період карантину.

У вартість входить

 • проживання в готелі 3* у 2-х, 3-х місних номерах зі сніданками та вечерями;
 • трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • екскурсії згідно програми;
 • підйом на джипах в Гергеті;
 • маршрутні переїзди згідно програми туру;
 • послуги дипломованого гіда та супроводжуючого;
 • супровід священника.

У вартість не входить

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

33.10 UAH

USD

31.90 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам