BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Звернення ТОВ Холі Ленд Тревел до туристів і паломників

Шановні туристи і паломники — клієнти компанії!

Сьогодні світ переживає непрості часи. Вперше ми стали свідками пандемії такого масштабу, коли уряди держав пішли на вимушені заходи, закривши кордони, а найбільші авіакомпанії світу скасували рейси.

Для нас на першому місці завжди були безпека і задоволення потреб наших клієнтів.

За розпорядженням Державного агентства розвитку туризму України, всі туроператори зобов’язані призупинити відправку туристів за кордон до 24.04.2020 р. У зв’язку з цим всі тури, що потрапляють на період 16.03-30.04.2020 р., пропонуємо перебронювати на інші дати.

Наше завдання при цьому звести до мінімуму незручності туристів і фінансові втрати, надавши можливість вирушити в обрану подорож у інший зручний для Вас час.

Для тих, хто не може сьогодні визначити дату вильоту, ми пропонуємо можливість зафіксувати оплачену суму (привя’завши до долара) як авансовий платіж, іншими словами «заморозити кошти» для наступної поїздки, або отримати повернення коштів після відновлення роботи туристичного ринку.

Ми сподіваємося на розуміння з Вашого боку і просимо не наполягати на ануляції туру, рекомендуємо по можливості перенести поїздку на інші дати. При ануляції можливі втрати у вигляді фактично понесених оператором витрат, розмір яких може скласти від 25% до 100% від вартості туру. При цьому визначення суми, належні до повернення, займе тривалий час — не менше півтора місяці, в зв’язку з тим, що партнери компанії (постачальники туристичних послуг) знаходяться за кордоном. Крім того, втрати можуть бути і через курсові коливання, оскільки повернення коштів здійснюється в гривні.

Віримо, що ситуація нормалізується вже найближчим часом, кордони відкриють, авіакомпанії запустять рейси, і ми зможемо як і раніше подорожувати.

З повагою і побажанням міцного здоров’я Ваш «Холі Ленд Тревел»

Курс валют:

EUR

30.10 UAH

USD

27.00 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам