BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Сербія, Албанія і Македонія

 • Країни: Сербія, Албанія, Македонія
 • Вартість: 295 € +200 грн
 • Дата проведення туру уточнюється!
 • Тривалість: 8 днів / 7 ночей
 • Автобусом зі Львова
 • Маршрут: Львів/Стрий/Мукачево/Берегово – Вршац – Бєлград – Скоп'є – Струга – Поградец – Ельбасан – Ляч – Дуррес – Тірана – Берат – Поградец – Охрид – Берегово/Мукачево/Львів

Перший день - Вршац (СЕРБІЯ)

Збір групи об 06:30 біля автобусу на Залізничному вокзалі м. Львів. 07:00 виїзд групи. По дорозі можливе приєднання до групи у м. Стрий, Мукачево, Берегово. Перетин українсько-румунського кордону. Транзитний переїзд по території Румунії, Сербії. Прибуття у м. Вршац.
Поселення у готель. Ночівля.

Другий день - Бєлград (СЕРБІЯ)

Сніданок.
Оглядова екскурсія м. Белград. Собор свят. Сави Сербського, Соборна церква св. Архангела Михаїла (у якій знаходяться мощі св. князя Стефана Штільяновича 1515 р., частинки мощів свят. Царя Уроша 1355-1371 рр. і св. князя Лазаря 1371-1389 рр.), Церква Різдва Богородиці і каплиця св. Параскеви. Джерело і частинка мощів преп. Параскеви (Петка Сербська).
Вільний час для обіду (за додаткову плату).
Переїзд до столиці Македонії — Скоп’є.
Поселення у готель. Ночівля.

Третій день - Скоп'є, Струга (МАКЕДОНІЯ), Поградец (АЛБАНІЯ)

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Оглядова по м. Скоп’є. Відвідування музею Матері Терези у м. Скоп’є. Його місцерозташування вибране недаремно. Саме тут раніше знаходився католицький костел «Святішого Серца Ісуса», в якому охрестили Матір Терезу та де вона прийняла перше причастя. Наразі в цьому музеї зібрані її особисті речі, вервички, нагороди та рукописний молитовник. Щорічно музей приймає до десяти тисяч відвідувачів.
Огляд жіночого монастиря у м. Марков (10 км від Скоп’є). Комплекс монастиря складається з церкви св. Димитрія Солунського, трапезних та монаших келій. Церква св. Димитрія Солунського була побудована у 1345 р. Пізніше її було реконструйовано королем Марко (на честь якого названий монастир). У 1376 р. церква була розписана фресками, які збереглися до сьогодні, як і оригінальний церковний іконостас.
Переїзд у м. Струга, яке є другим найбільшим містом на узбережжі Охридського озера. Відвідування церкви Пресвятої Богородиці у с. Калишта, в якій зберігається образ Богородиці, відомий як Чорна Богоматір. Ікона володіє цілющою силою. У дворі церкви знаходиться чудодійне джерело св. Петра і Павла. Огляд печерних церков св. Афанасія та св. Архангела Михаїла у с. Радожда.
Виїзд до Албанії. Проходження македонсько-албанського кордону. Переїзд в м. Поградец, яке розташоване на березі Охридського озера.
Поселення у готель. Ночівля.

Четвертий день - Ельбасан, Ляч, Дуррес (АЛБАНІЯ)

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у м. Ельбасан. Відвідування церкви Пресвятої Діви Марії. Особливо цікавим є її внутрішнє оздоблення: іконостас виготовлений місцевими майстрами різьби по дереву, а ікони – роботи Миколи Онуфрі.
Переїзд у м. Ляч. Огляд чудотворного місця в горах, яке відоме з IV ст. н. е. й пов’язане з іменами святих Василія та Антонія. Гора, де зараз розташований монастир св. Антонія, є місцем паломництва як католиків, так і православних, а також, як не дивно, мусульман. Збереглася печера, в якій зупинявся для того, щоб помолитися св. Василій та де збереглися відбитки його голови та рук.
Переїзд у м. Дуррес.
Поселення у готель на березі моря. Ночівля.

П'ятий день - Дуррес, Тірана (АЛБАНІЯ)

Сніданок у готелі.
Переїзд до монастиря св. Власія (неподалік м. Дуррес). Ця давня святиня була зруйнована під час політичних подій у 1967 р. в повній таємниці від місцевого населення, яке намагалося врятувати монастир. Але і після цієї події віряни продовжували відвідувати це місце, яке відоме безліччю чудес та зцілень. Можлива літургія.
Переїзд до м. Тірана – столиці Албанії. Відвідування Кафедрального собору Воскресіння Христового (відкритий 24 червня 2012 р.)
Екскурсія в монастир Арденіца. Він був збудований у 1281 р. за наказом Візантійського імператора Андріоніка ІІ Палеолога. Монастир знаний й тим, що у 1452 р. тут вінчався Скандерберг – національний герой Албанії.
Повернення у готель. Ночівля.

Шостий день - Берат, Поградець (АЛБАНІЯ)

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд в м. Берат. Оглядова екскурсія містом з відвідуванням фортеці та музею Онуфрі. Берат — «2400-літнє місто-музей». У фортеці міста можна побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами та цінними іконами. У соборі Діви Марії розташований Національний Іконографічний музей, в якому зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія. Підйом на гору, де розташована церква св. Михайла. Поруч з нею збереглася печера, в якій молилися перші християни у I-II ст. н. е.
Переїзд в м. Поградець.
Поселення у готель. Ночівля.

Сьомий день - Охрид (МАКЕДОНІЯ)

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Македонію у м. Охрид, або, як його ще називають, «Балканський Єрусалим». Відвідування монастиря св. Наума,що був заснований самим святим у IX ст. В церкві при монастирі знаходиться могила св. Наума. Відвідування церкви св. Софії, де збереглися фрески 11 ст., храму св. Климента, церкви Богородиці Перівлептос та церкви св. Пантелеймона.
Вільний час на вечерю (за додаткову плату). Нічний переїзд.

Восьмий день

Прибуття на Україну.

У вартість входить

 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
 • проживання в готелях 3*
 • харчування - сніданок
 • екскурсійне обслуговування згідно програми
 • супровід священика та керівника групи

У вартість не входить

 • вхідні квитки, трансфер від м.Ляч до монастиря св.Антонія, чайові гідові (загалом 35 Є) - обов'язкова оплата
 • медичне страхування (200 грн особам до 60 років)
 • особисті витрати

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам