BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Паломництво до святого Афону

 • Країни: Греція, Румунія
 • Вартість: 290 € + 200 грн.
 • 16 - 24 жовтень 2019
 • Тривалість: 8 днів / 7 ночей
 • Автобусом зі Львова
 • Маршрут: Львів – Нямецька лавра (Румунія) – Салоніки – Уранополі – Афон – о. Корфу – Метеори – джерело св. Параскеви – Львів

Перший день - Нямц (Румунія)

Збір групи у Львові на залізничному вокзалі, переїзд до Румунії. Можливе приєднання до групи в Івано-Франківську та Чернівцях. Дорогою до Греції ми відвідаємо Нямецький монастир – духовну столицю Румунії. Окрім цікавої архітектури, він вражає безцінною колекцією давніх рукописів. Об’єктом паломництва у ньому є келія  одного з найшанованіших у Румунії святих українця Паїсія Величковського – вихідця з Полтавщини, настоятеля цього монастиря з 1779 по 1794 р. Саме Паїсій заснував великий український скит св. Іллі на Афоні. Переїзд до Греції

Другий день - Солоніки

Прибуття в Салоніки, поселення в готель, відпочинок, ночівля.

Третій день - Афон

Сніданок в ресторані готелю. Для чоловічої частини групи: переїзд в Уранополі, посадка на катер на Афон. Афон (грецькою «АгіосОрос», тобто Свята Гора). Це єдина в світі республіка монахів. Вона розташована на півострові довжиною 60 км. і шириною 8-12 км. Монастирі – справжні музеї візантійських часів. Це величні фортеці, побудовані прямо на кам’янистих гірських схилах з міцними широкими стінами, для захисту від ворогів. Афон знаходиться у володінні православного монашого об’єднання. Управління республікою здійснюють представники 20 монастирів, а вищою церковною владою є не афінський патріарх, а константинопольський, як і в візантійську епоху. На Афоні живуть ще за візантійськими статутами (Золота булла) імператора Констянтина Монаха (1060 р.). Молитва, трапеза та ночівля в одному з монастирів священичої республіки Афон.

Для жіочої частини групи: пропонуємо прогулянку на кораблі навколо Афону з вшануванням реліквій, які спеціально доставляють на корабель монахи з афонських монастирів (квиток на кораблик оплачується додатково – €15). Переїзд в Салоніки. Вільний час для прогулянки містом.

Четвертий день - Афон

Для чоловічої частини групи: Перебування на Афоні під духовною опікою священика та місцевого провідника-гіда. Ввечері переїзд на паромі на материкову частину Греції, переїзд в Салоніки, ночівля в готелі.

Для жіочої частини групи: сніданок в ресторані готелю. Вільний день в Салоніках. Численні храми і монастирі, безліч колоритних кафе та ресторанчиків, та можливість шопінгу в оному з безлічі торгівельних центрів…. Ночівля в готелі.

П'ятий день - Афон

Сніданок в ресторані готелю. Салоніки – столиця грецької Македонії, місто, якому 2500(!) років. Екскурсія містом, відвідування собору св. Дмитрія Солунського, в якому зберігаються мощі святого великомученика. «Канон Димитрія Солунського» був першим твором на слов’янській мові святих рівноапостольних Кирила і Мефодія після створення ними слов’янської азбуки. Переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля.

Шостий день - Болгарія

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.
А після обіду у нас вільний час  відпочиваємо та насолоджуємось неймовірною красою природи Греції. Вільний час. Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€25). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.

Сьомий день - Метеори

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в центральну частину Греції.
Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.
Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» — ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.
Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П’ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б’є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.
Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці. Переїзд в Салоніки, ночівля в готелі.

Восьмий день

 

Сніданок в ресторані готелю. Виїзд в Україну.

 • *Наша подорож відбувається під духовною опікою священика

У вартість входить

 • проїзд автобусом по маршруту
 • проживання в готелях 3*
 • харчування – сніданки згідно програми
 • медичне страхування
 • екскурсії згідно програми

У вартість не входить

 • турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом €35 (обов'язкова оплата);
 • квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;
 • бронювання візи-діамонітиріону, сніданки та вечері в монастирях, супровід гіда-провідникіа, квитки на рейсові пароми Урануполі-Афон-свята Анна-Урануполі, пересування автомобілями-позашляховиками та автобусом по Афону €125;
 • роздруківка для тих хто відправляється на Афон візи-діамонітиріону (податок Афона) - €25 для мирян та €10 для священиків.

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам