BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Древня Еллада — 7 днів на морі в Греції

 • Країна: Греція, Румунія, Болгарія
 • Вартість: від 319 € + 300 грн.
 • Дати: з 4 по 14 червня (319 €) / з 29 червня по 10 липня (379 €) / з 22 серпня по 1 вересня (355 €) / з 7 по 17 вересня (319 €)
 • Тривалість: 11 днів / 10 ночей
 • Готель: Hotel Great Alexander *** (Plaka Litohoro, Pieria), 2 лінія.
 • Автобусом з Тернополя
 • Маршрут: Тернопіль/Львів/Івано-Франківськ – Бухарест – Пієрія, Плака Літохоро (7 ночей) – гора Олімп – монастирі Метеори – Салоніки - Едесса – Афіни – Монастир Панагія Ксенія – Софія – Івано-Франківськ/Львів/Тернопіль

Перший день - Бухарест (РУМУНІЯ)

Збір групи в Тернополі, Львові та Івано-Франківську (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати в турагента). Виїзд з України.
Проходження кордону, переїзд до Румунії.
Прибуття в Бухарест, поселення в готель, ночівля.

Другий день - Бухарест

Сніданок в ресторані готелю.
Екскурсія Бухарестом. Бухарест — головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам’ятками — тут є своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту в світі. А головна дивина — це Старий Бухарест з його вузькими вуличками, церквами та історичними пам’ятками.
Вільний час. Якщо маєте бажання, можете відвідати Палац Парламенту, музеї чи інші цікаві місця румунської столиці.
Збір групи, переїзд в Грецію.

Третій день - Пієрія - Катеріні (ГРЕЦІЯ)

Прибуття в Пієрію (орієнтовно о 15.00). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря. Групові або індивідуальні прогулянки чарівними місцями регіону Греції; морські, автобусні, пішохідні мандрівки.
Курорт Пієрія зустрічає лагідним блакитним морем, теплим сонцем, золотими пляжами. Ваші фото завжди будуть бездоганними на мальовничому фоні природи. Недарма Боги обрали це райське місце щоб споглядати із гори Олімп за синіми хвилями, зеленими долинами…
Катеріні – столиця Пієрії і розкішне курортне місто на березі моря розташоване на пагорбі між горами Пієрія та затокою Термаїкос на висоті до 45м над рівнем моря. Якщо мрієте втекти від сірої буденності, сповна насолодитись нічними дискотеками, прогулянками, романтикою, вам точно у сучасне європейське місто Паралія Катеріні. Назване на честь Катерини Александрійської, християнської мучениці, що жила у Греції в IV столітті.

*Рекомендуємо Грецький вечір (€25). Побувати в Греції і не взяти участь в одному з відомих грецьких вечорів — означає позбавити себе можливості познайомитися з кращими традиціями відпочинку місцевих жителів. Не втрачайте шанс дізнатися, що таке грецька гостинність, яка відома на весь світ! Пориньте в атмосферу незабутнього грецького вечора! У хороводі танців, під звуки національних музичних інструментів і пісень ви відчуєте знамениту грецьку здатність насолоджуватися кожним днем життя.
Під час вечора для вас виступатимуть танцюристи, які не тільки познайомлять з танцями різних районів Греції, але і навчать танцювати всіх бажаючих. Під звуки незвичайно мелодійного бузукі (грецького національного музичного інструменту) ви зможете скуштувати страви грецької кухні і станцюєте, можливо навіть, перший раз у житті запальний сіртакі.

Четвертий день - Афіни

Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію в Афіни (€70 + €12 вхідні квитки дорослі. / €50 + €12 вхідні квитки діти). Маршрут з екскурсією античним містом Афіни, похід до Акрополя. Відвідаємо Синтагму, Парламент, пам’ятник невідомому солдату, Національний сад, Арку Адріана, Храм Зевса Олімпійського, нумізматичний музей Шлімана, резиденцію президента Республіки. Пройдемось лабіринтами вуличок міста.

П'ятий день - Арідея, Едеса

Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію Лутра Арідея та Едеса (€23 + €3 вхідні квитки дорослі. / €20 + €3 вхідні квитки діти). Цілющі термальні джерела Лутра Позар, всього 12 км від Арідея, розташовані на висоті 128 метрів над рівнем моря. Шість гарячих джерел серед чудової гірської природи. Вода має унікальні властивості. Комплекс послуг із 50 індивідуальних купальнь, SPA центру, басейнів, турецької лазні, водоспаду.

Якщо ми вже опинились в цих місцях, не варто упускати можливість потрапити і в інше «місто на водах» – Едесу. Якщо в Лутрі відпочивають тілом, то повітря Едеси розслабляє вже дух. Це місто романтиків і закоханих, адже не потрапити під вплив його чар неможливо. Зачаровує своєю красою каскад з водоспадів прикрашає собою Едесу. З 70-метрової висоти блискучою стіною падає вода Караноса – водоспаду, що дозволяє милуватися собою не тільки з «фасаду», а й з внутрішньої сторони: адже крізь ущелину проведений невеликий місток.

Шостий день - Салоніки

Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію у м. Салоніки (€16). Салоніки – сучасний мегаполіс з історією у 2500 років! Тут ви дізнаєтесь все про Древню Македонію. Салоніки було столицею Македонського царства. Зрозумієте різницю між архітектурою Римської та Візантійської імперії. Майже все місто у спадщині ЮНЕСКО. Зануритесь в атмосферу мультикультурного міста. Можете покататись на двоповерховому автобусі і побачити місто з висоти, або піднятись на оглядовий майданчик телевізійної вежі щоби помилуватись панорамою Салонік, погуляти площею Арістотеля і, врешті, смачно поїсти в одному із затишних ресторанчиків справжньої грецької кухні.

Сьомий день - г.Олімп

Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію на гору Олімп (€14 дор. / €10 дит.). Священна гора Олімп – символ древньогрецької міфології. Згідно легенд, тут жили боги під покровом могутнього Зевса. Офіційно гора Олімп відноситься до регіону Фессалія, але слугує єдиним кордоном регіону з грецькою Македонією. Гора об’єднує масив із чотирьох вершин, понад 1700 каньйонів і плато. Тут, на висоті, розташувався древній монастир святого Діонісія. Спокій села святого Пантелеймона чарує середньовічними вуличками. У серці села причаїлася скромна церква святого Пантелеймона — християнського цілителя.

Восьмой день - Метеори

Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію в монастирі Метеори (€25 дор. / €20 дит.). Християнські Монастирі Метеори збудовані на гігантських обривистих скелях велично спрямованих в небо. Найбільший монастирський комплекс у Греції. Унікальне архітектурне досягнення, дивовижна та велична пам’ятка країни. Перші споруди з’явились у XV столітті. Намолене місце між небом і землею «ширяє у повітрі». Промовисті скелі ваблять людей єднатись з божественним, роздумувати про вічне, милуватись природнім, збагнути неосяжне.

Дев'ятий день - г.Афон - пояс Пресвятої Богородиці

Сніданок та вечеря в ресторані готелю. Відпочинок на пляжах Егейського моря.

*Рекомендуємо факультативну екскурсію до поясу Богородиці (€45 дор. / €33 дит.). Пояс Пресвятої Діви Марії, який у наші дні розділений на три частини – єдина збережена реліквія її земного життя Марії. На третій день після поховання Пресвята Діва явилася апостолам і втішила їх словами: «Радійте! – бо Я з вами на всі дні». Згідно з переказами, до цього вона явилася Фомі й з небес кинула йому свій пояс. Місцеві ченці роблять пояски, прикладають їх до Поясу Пресвятої Богородиці, моляться. Паломники везуть їх у свої домівки по всьому світу.

Десятий день - Софія (БОЛГАРІЯ)

Сніданок ресторані готелю, Збір групи, виїзд з Греції, переїзд в Болгарію.

*Пропонуємо оглядову екскурсію містом (€7). Нас запрошує одне з наймолодших міст Європи. Сьогоднішня Софія — динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох — від античності до сучасності.

Вільний час. Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

Одинадцятий день

Прибуття в Україну о другій половині дня. Точний час уточнюйте в турагента перед виїздом.

 • *ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду
 • * подорож відбувається під духовною опікою священослужителя

У вартість входить

 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
 • проживання в готелях 3*
 • харчування - сніданки

У вартість не входить

 • медичне страхування (програма Light – 200 грн, Standart – 300 грн, за бажанням, ви можете оформити страховий поліс самостійно)
 • факультативні програми (за бажанням)

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам