BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Грузія — магія Кавказу

 • Країна: Грузія
 • Вартість: 395 $
 • Дата: уточнюється
 • Керівник групи: уточнюється
 • Тривалість: 7 днів / 6 ночей
 • Літаком з Києва / Львову
 • Маршрут: Київ / Львів-Тбілісі-Мцхета-Казбегі-Кахетія-Тбілісі-Київ / Львів
 • ПЛР-тестування централізовано!

1 день: Тбілісі

Зустріч групи в аеропорту. Виліт за розкладом. Прибуття в Тбілісі. Зустріч з гідом в аеропорту.
Розміщення в готелі.
Вечеря.
Ночівля в готелі.

2 день: Тбілісі

Сніданок.
Початок знайомства з Тбілісі.
Авлабар, один з прадавніх районів міста;
Кафедральний собор Святої Трійці — Цмінда Самеба – символ сучасної Грузії і найвищий храм країни.
Церква Анчисхаті (VI ст.) — храм Різдва Богородиці — одна з прадавніх будівель і храмів, що збереглися в Тбілісі; собор Сіоні (XII ст.) — до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий на честь Успенського храму на горі Сіоні в Єрусалимі тут знаходиться хрест Святої Ніно; каплиця Ста тисяч тбіліських мучеників-в 1226 року шах хорезмських загарбників наказав тбілісцям відмовитися від своєї віри, 100 000 жителів міста відмовилися це зробити і були обезголовлені.
Проспект Шота Руставелі — головна артерія міста і його парадна вітрина, площа Свободи; історичний район Метехи, пам’ятник засновнику міста Вахтангу Горгасалу; храм Успіння Богородиці (XIII — XVI ст.), під зведеннями якого похована перша грузинська мучениця — цариця Шушаник Ранська, вбита чоловіком-вогнепоклонником в V ст.
Абанотубані — район сірчаних лазень.
Повернення до готелю.
Вільний час.
Вечеря.
Факультативно: прогулянка по вечірньому старому місту, парк Ріке, скляний міст, під”йом на канатці на Нарікалу, панорама Тбілісі (вартість 8$, квиток на канатну дорогу включено).
Ночівля в готелі.

3 день: Мцхета

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд до Імеретії. Екскурсія до давньої столиці Грузії — Мцхета. Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) – в храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімського, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе і ін. Собор Светіцховелі (XI ст.) — побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., яка була споруджена над могилою св. Сидоні. Сидонія померла з Хітоном Господнім в руках і була з ним похована. Над могилою Сидоні виріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали «Светіцховелі», що в перекладі з грузинської означає «Животворящий стовп». Джварі — монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII століття. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна, і випросила у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном в знак торжества Православ’я був споруджений дерев’янийх рест, шанований як чудотворний і дав назву цьому місцю. Факультативно: обід ( 15-20$ з особи). Уплісцихе — фортеця Бога, один з рідкісних пам’ятників в світі — найдавніше місто-фортеця, висічений у вулканічних скелях. Вперше він згадується в літописі I ст. до н. е., свого розквіту досягає в IX-X ст. Пам’ятник занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Переїзд в Кутаїсі. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

4 день: Кутаїсі

Сніданок.
Відвідування святих місць Кутаїсі.
Монастир Гелаті (XII — XIII ст.) — видатний пам’ятник грузинської архітектури, центр духовного та наукового життя Середньовіччя, усипальниця грузинських царів, пам’ятник всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Церква Успіння Пресвятої Богородиці, мозаїки і фрески XII-XVIII ст., Церква Святого Миколи Чудотворця і храм Георгія Побідоносця (XIII в.). Монастир Моцамета (XI ст.) — монастир Святих Давида і Костянтина, побудований на місці, де мусульманські загарбники стратили грузинських князів Давида і Костянтина Мхеїдзе, які відмовилися прийняти іслам. Ковчег з мощами святих знаходиться в головному храмі монастиря. Храм Баграті (Х — ХІ ст.) — храм Успіння Богородиці — один з найбільших храмів в Грузії і один з найважливіших по своїй історичній ролі; Благовіщенський собор (XIX ст), Нижній і Верхній Храми Святого Георгія.
Вільний час на обід.
Факультативно: відвідування печери Прометея — печера з підземною рікою, підземним озером і підземним водоспадом (25 $ з особи).
Вечеря. Ночівля.

5 день: Самцхе-Джванеті

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд в Самцхе-Джванеті. Місто-курорт Боржомі, одна з перлин Грузії. Курорт прославився своєю мінеральною водою і чистим гірським повітрям. Прогулянка по місту, відвідування джерела всесвітньо відомої мінеральної води.
Зелений монастир (IX — XVI ст.) — монастир Святого Георгія, тут в XVI ст. за наказом персидського шаха Тамаза були замучені 300 ченців, кров яких ввібрали камені річки Чітахеві. Монастир Убіса (XI — XII ст.) — храм Святого Георгія, розпису XIV ст. Один з найулюбленіших храмів цариці Тамари, культурний центр західної Грузії. Переїзд до Тбілісі. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

6 день: Кахетія

Сніданок.
Виїзд в Алазаньску долину, переїзд до Кахетії. Ікалто (VI — XII ст.) – монастирський комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.). Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття — Шота Руставелі.
Монастир Алаверді (VI — XI ст.) — чоловічий монастир було засновано в VI ст., Йосипом Алавердським, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був споруджений на місці маленької однойменної церкви в XI ст.
Гремі — архітектурна пам’ятка XVI століття, стародавня столиця Кахетинського царства, церква Архангелів Михаїла та Гавриїла.
Дегустація на заводі грузинських вин та чачі  із можливістю покупки.
Повернення в Тбілісі.
Вечеря.
Ночівля в Тбілісі.

7 день: Тбілісі

Сніданок.
Вільний час. Можливість придбання сувенірів.
Трансфер в аеропорт.
Виліт в Україну.

 • *Після прибуття до Грузії необхідною умовою є здача ПЛР-тесту на Covid-19 на 3-й день після прильоту. Вартість тестів 25-30 $, сплачується на місці. Після повернення в Україну тести повторно здавати не потрібно!
 • *При оформлені страхового медичного полісу самостійно, всі процедурні питання при захворюванні турист вирішує особисто.
 • *Програма може змінюватися в залежності від авіаперельоту, і буде уточнена за 5-7 днів до початку.
 • *У разі несприятливих погодних умов або сильних дощів екскурсії до Казбегі можуть бути замінені на рівноцінні на розсуд гіда та за узгодженням.
 • *При поїздці в Вардзія обов’язково мати зручне взуття і одяг відповідне відвідуванням монастиря.
 • *Екскурсійна програма по Сванетії може бути відкоригована в залежності від часу приїзду та погодних умов. Для Сванетії також необхідно обов’язково мати зручне взуття і відповідний одяг, враховуючи клімат в гірській місцевості.
 • *Проведення вечірніх заходів буде залежати від вимог і умов країни на період карантину.

У вартість входить

 • проживання в готелі 3* у 2-х, 3-х місних номерах зі сніданками та вечерями;
 • трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • екскурсії згідно програми;
 • підйом на джипах в Гергеті;
 • маршрутні переїзди згідно програми туру;
 • послуги дипломованого гіда та супроводжуючого;
 • супровід священника.

У вартість не входить

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

33.10 UAH

USD

31.90 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам