BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Паломництво на край світу

 • Країни: Іспаниія, Португалія
 • Вартість: 730 € + 200 грн
 • Дати: з 12 по 20 жовтня
 • Тривалість: 9 днів / 8 ночей
 • Літаком зі Львова
 • Маршрут: Львів - Мадрид - Толедо - Лісабон - Сінтра - Фатіма - Порту - Сантьяго-де-Компостела - Мадрид - Львів

Перший день

Прямий переліт Львів – Мадрид. Переїзд на ночівлю в готель в околицях Мадриду.

Другий день - Толедо

Сніданок. Екскурсія містом Толедо. У минулому Толедо – це столиця Іспанії, тому тут знаходиться безліч пам’яток архітектури, чудові собори, виконані в стилях різних епох, вузькі вулички і безліч магазинчиків, парків і кафе. За довгий час свого існування, місто увібрало в себе і переплело кілька історій: християнську, іудейську та мусульманську, створивши, таким чином, унікальну і неповторну культуру всього народу. Зараз місто внесене до Світової спадщини ЮНЕСКО.
Переїзд до Лісабону. Ночівля.

Третій день - Лісабон

Сніданок. Переїзд до Лісабону. Екскурсія в Лісабоні (центр). Лісабон – одна з найкрасивіших та найтепліших столиць Європи. Місто перших географічних відкриттів та неймовірно смачних тістечок Паштел-де-ната.

Довідка: Наприкінці ХVIII ст. місто було повністю зруйноване землетрусом, і його довелося відбудовувати з самого початку. Але й зараз, прогулюючись заплутаними вуличками міста, можна побачити безліч нагадувань про те, що тут колись була одна з найбільших морських імперій світу. Тут навіть звичайні житлові будинки привести в захват не менше, ніж який-небудь історичний архітектурний пам’ятник.

Літургія. Вежа Белем.

Довідка: Вежа Белем – одна з найбільш значних пам’яток Лісабона. Розташована на правому березі річки Тежу, в місті Белем (Вифлеєм), де був колись пляж. Це ікона архітектури Мануела І. Згодом вежа втратила свою захисну функцію для берегів річки Тежу і від Філіппінської окупації старі комори поступилися в’язницям. У п’ятьох поверхах вежі, як і раніше, залишилися Кімната Губернатора (Сала ду Губирнадор), Зал Королів (Сала-душ-Рейш), Зал Суду (Сала ди Аудіенсіаш), Каплиця зі своїми особливостями склепіння XVI ст., і, нарешті, тераса на п’ятому поверсі.

Вільний час в Лісабоні або найбільший в Європі Океанаріум.

Довідка: Найцікавішою експозицією океанаріуму є велетенський резервуар-акваріум, площею у 1000 м2 та об’ємом у 5000 м3, із чотирма великими (49 м2) акриловими вітринами по боках, а також багатьма меншими вікнами, розташованими по всьому периметру акваріуму спеціально для того, аби привертати до нього якнайбільше уваги відвідувачів та зробити його постійною складовою виставкового простору. Його глибина становить 7 метрів, що дозволяє мешканцям пелагіалю плавати вище за тих, хто проживає й плаває ближче до дна, тим самим створюючи ілюзію відкритого океану. У цьому акваріумі зібрані морські тварини близько 100 видів з усього світу, зокрема — акули, скати, баракуди, групери та муренові.

Ввечері пропонуємо піднятись на оглядовий майданчик, з якого відкривається неймовірна панорама міста – ліфт Санта Жушта.

Довідка: Ліфт Санта Жушта ​​знаходиться в самому центрі Лісабона і пов’язує нижню вулицю Руа-ду-Кричу з площею Ларгу-ду-Карму нагорі. Офіційне відкриття Санта Жушта ​​відбулося в 1902 році, а в рік сторіччя підйомника в 2002 році ліфт Санта Жушта ​​був визнаний пам’яткою національного значення. Металева мереживна вежа ліфта в неоготичному стилі побудована за проектом Рауля Месньера дю Понсар, учня відомого вісм Ейфеля. Кабінки ліфта з дерева і латуні, з дзеркальними вставками, зберегли свій первісний вигляд. Кожна з двох кабін має 10 сидячих і 19 стоячих місць. Висота вежі 45 метрів, ліфт піднімається до оглядового майданчика на висоті 30 метрів, звідки можна вийти на площу Ларгу-ду-Карму по містку. На верхній майданчик ведуть гвинтові сходи. З цього майданчика відкривається панорама району Байша, з видом на площу Россиу, замок Св.Георгія, собор Се і річку Тежу.

Ночівля в готелі.

Четвертий день - Сінтра

Сніданок. Переїзд до міста Сінтра. Екскурсія містом.

Довідка: Сінтра – це одне з найкращих міст в Португалії, не дарма вона здавна була улюбленим місцем відпочинку португальських королів. У 1995 році місто оголосили спадщиною ЮНЕСКО, і щороку сюди приїжджають тисячі туристів. Сінтра входить в топ-3 найбільш людних місць в Португалії, нарівні з Лісабоном і Порту.

Літургія. Переїзд до Монастиря Капуцинів.

Довідка: Монастир капуцинів (порт. Convento dos Capuchos) – католицький монастир в околицях португальського міста Сінтри. Заснований Алвару ді Каштру, сином ідальго Жуана ді Каштру в 1560 році. Згідно з легендою, Жуан ді Каштру, заблукавши під час полювання на оленя, зупинився на нічліг біля скель, де йому з’явився сон про необхідність побудувати християнський храм в цьому місці. Пізніше його син за останньою волею батька наказав заснувати монастир. Перша громада складалася з 8 ченців-францисканців, найвідоміший – брат Оноріо – прожив згідно з легендою майже 100 років, останні 30 років років провівши в монастирі і займаючись самобичуванням.

Переїзд до найзахіднішої точки Євразії – Мису Рока.

Довідка: Мис Рока (Cabo da Roka) – це частина суші, яка сильно врізається в воду, наче вдивляючись у безмежнысть Атлантичного океану. У народі це місце називають Мис Долі. Маяк, який височить на вершині скелі, служить дороговказом для кораблів, що борознять океани. Маяк Кабо да Рока повідомляє про те, що тут закінчується земля і починається океан, що це не лише найзахідніша точка Португалії, а й усього європейського континенту. Тут – тільки сильний вітер, що збиває з ніг, високі скелі, об які розбиваються хвилі і безмежний простір океану. Кінець світу, далі одна вода.

Вільний час на Мисі. Переїзд до Фатіми на нічліг.

П'ятий день - Фатіма

Сніданок. Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі.

Довідка: 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Луції, Гіацинті і Франциску, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні найсолодша Діва наполягала на щоденній молитві на розарії.

Літургія. Екскурсія. Вільний час. Участь у процесії.
Переїзд на нічліг у Порту.

Шостий день - Порту

Сніданок. Екскурсія містом Порту.

Довідка: Порту — одне з найдавніших міст Європи, колишня столиця країни і нинішня столиця портвейну. Це жвавий промисловий центр, історична частина якого, постійно населена як мінімум з IV ст., отримала від ЮНЕСКО статус об’єкту Всесвітньої спадщини в 1996 р. Порту – це не лише вузькі вулички, що то піднімаються вгору, то стрімко опускаються донизу. Це місто стареньких трамваїв, що довозять прямісінько до океану. Місто червоних дахів, які складають враження, що це картина, а не реальне місто.

Факультативно старий трамвайчик до океану. Вільний час.
Переїзд на нічліг в Сантьяго-де-Компостела.

Сьомий день - Сантьяго-де-Компостела

Сніданок. Екскурсія містом. Літургія. Вільний час.
З часів раннього середньовіччя місто є третьою католицькою святинею після Рима та Єрусалима. Цінність і важливість цьому місту надають в першу чергу поховані тут останки святого Якова. Серед міських споруд особливий інтерес представляє Сантьягський собор та два монастирі: Сан Мартін та Сан Пелайо. Відоме Сантьяго-де-Компостела шляхом св. Якова. Тисячі паломників з усього світу, з різних континентів здійснюють пішки цю паломницьку дорогу.
Переїзд на ночівлю в околицях Мадриду.

Восьмий день - Мадрид

Сніданок. Переїзд до Мадриду. Екскурсія містом.

Довідка: Мадрид – столиця та одне з найгарніших міст Іспанії. В місті багато храмів: Торре-де-Сан-Ніколас, Францисканський монастир Дескальсас-Реалес. Довгий час серед пам’яток Мадрида не було кафедрального собору, поки, нарешті, в 1993 році папа римський Іванн Павло II не освятив собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена. Кафедральний собор Мадрида побудований на тому самому місці, де раніше стояла мавританська фортеця Маджіріт, від якої і пішла назва іспанської столиці.

Переїзд в аеропорт. Прямий переліт Мадрид – Львів.

Дев'ятий день

Повернення до Львова вночі.

 • ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду
 • *Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя РКЦ

У вартість входить

 • авіапереліт Львів-Мадрид-Львів
 • переїзд автобусом єврокласу по маршруту
 • медичне страхування
 • проживання в готелях зі сніданками (7 ночівель)
 • супровід керівника групи за маршрутом

У вартість не входить

 • витрати на міський транспорт та оглядові екскурсії 40 євро
 • вхідні квитки в океанаріум, монастир капуцинів, оглядовий майданчик ліфту Санта Жушта, трамвай в Порту
 • можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам