BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Мелодії півночі – Швеція та Норвегія

 • Країни: Швеція, Норвегія, Латвія, Польща
 • Вартість: 645 € + 200 грн
 • Дата проведення туру уточнюється!
 • Тривалість: 11 днів / 10 ночей
 • Автобусом з Тернополя
 • Маршрут: Тернопіль/Львів – Рига – Стокгольм – Олесунн – Дорога Тролів – Дорога Орлів – Гейрангерфіорд – Льодовик Боябрін – Флом – Сьогнефіорд – Гудванген – Сталхейм – Твіндефоссен – Язик Троля – Хардангерфіорд – Верінгфоссен – Варшава – Львів/Тернопіль

Перший день

06:00 – виїзд із Тернополя від Катедрального собору, 09:00 – посадка у Львові Автовокзал на вул. Стрийській, виїзд на кордон, переїзд територією Польщі та Литви. Ночівля у готелі в Каунасі.

Другий день - Рига

Сніданок. Переїзд в Ригу. Орієнтовно о 12:00 – прибуття до Риги. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Рига – Маленький Париж Півночі». Так, так, саме так у 30-ті роки XX ст. називали Ригу за її бурхливе нічне життя, що зберігає в собі безліч таємниць і загадок. З плином часу Рига стає все більш привабливою. Рига – місто хорошої кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе.
Після екскурсії – час на обід. Посадка на пором (розміщення в каютах на 4 особи без вікна). 17:30 – відплиття на поромі до Стокгольму. На Вас чекає незабутня ніч на величезному кораблі – тут Ви знайдете магазини, кафе, обмінник, розважальні програми, нічний клуб…

Третій день - Стокгольм (Швеція)

Сніданок. Прибуття до Стокгольму о 10:30. Оглядова автобусна екскурсія «Місто на воді – Стокгольм». Стокгольм – столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом Скандинавії. Ми хотіли в казку… і ось ми тут. «Королівський Стокгольм» – архітектура національного романтизму та її найвідоміший силует – ратуша Стокгольма. У Золотому і Синьому залах проходить банкет на честь вручення Нобелівської премії. Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи, казкові будиночки, крихітні башточки, бруковані вулички, багато сувенірних мaгaзинчиків…
Вільний час до вечора. 23:00 – нічний переїзд в Олесунн.

Четвертий день - Олесунн (Норвегія)

Сьогодні на нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! Це земля норвезьких казок!
Переїзд по дивовижній території Норвегії. По дорозі ми побачимо національні парки дикої природи Доврефьєль і Рондане, а також зробимо декілька фотопауз, зокрема біля підніжжя відомої і загадкової Дороги Тролів (одинадцять запаморочливих петель серпантину, великі і маленькі повороти на 180 градусів) і могутньої Стіни Тролів.
Переїзд в Олесунн, який справедливо визнано найкрасивішим містом Норвегії. Місто розкинулося між горами і Атлантичним океаном і приваблює щорічно сотні тисяч туристів завдяки своєму архітектурному стилю.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Норвегії.

П'ятий день - Олесунн, Гейрангерфіорд

Сніданок. Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія – це найкрасивіша країна у світі! Норвегія – це гори, фіорди, вікінги і тролі, а також найсмачніший у світі лосось….
Екскурсія «Чудо-місто на трьох островах – Олесунн». Місто в стилі модерн, яке було знищене пожежею, відродилося з попелу в новому вигляді. Місто на березі фіорда заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою. Запрошуємо Вас піднятися на оглядовий майданчик Фьєлстуа, звідки відкривається неймовірна панорама! Майданчик знаходиться на вершині гори і нависає прямо над містом. З висоти 160 метрів видно всі острови міста і їх яскраві будиночки. Оглядовий майданчик сміливо можна назвати візитною карткою Олесунна. Далі переїзд ще одним неймовірним відрізком національної туристичної дороги, щоб подивитись на вражаючу панораму Дороги тролів зверху.
Переїзд до Гейрангерфіорда через знамениту Дорогу орлів із зупинкою на фантастичну фотопаузу.
Далі на нас чекає шикарний круїз по Гейрангерфіорду, що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з його відомими водоспадами «Сім сестер», «Наречений», «Фата нареченої» (оплачується всіма обов’язково – € 55).
Переїзд в готель.

Шостий день - Флом, Гудванген

Сніданок. Нас чекають гучні водоспади і льодовики, озера і глибокі фіорди… Переїзд в царство льодовиків! Відвідування льодовика Боябрін – відгалуженння гігантського льодовика Йостедалсбрін, найбільшого в Європі. Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів в зелену долину.
Переїзд у Флом через поромну переправу і найдовший у світі автомобільний Лаердальський тунель. Запрошуємо Вас на дивовижний двогодинний круїз на кораблі по найбільшому в Європі Сьогнефіорді, якого називають «Королем фіордів» (за бажанням – € 60). Два мальовничих рукава Сьогнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) і широкий і величний Аурландфіорд. Туристи, які не підуть на факультатив, матимуть вільний час у Фломі.
Потім ми відвідаємо один із найстаріших готелів країни, з оглядового майданчика якого, з висоти «пташиного польоту», відкриваються запаморочливі види на ущелину Сталхейм. Ми вип’ємо кави або чаю на терасі готелю та отримаємо справжнє задоволення. Готель Сталхейм, з його приголомшливими видами на долину Нерей, ось уже 200 років займає високе місце в списку кращих пам’яток Західної Норвегії (за бажанням – € 20). Туристи, які не поїдуть, матимуть вільний час у Гудвангені.
Переїзд у готель, по дорозі побачимо найбільший у Норвегії водоспад Твіндефоссен і скуштуємо та наберемо воду з цього водоспаду, яка дає чоловікам неабияку силу на довгі роки.

Сьомий день - Язик Троля

Сніданок. Сьогодні на нас чекає кульмінація всієї подорожі – епічний похід на Язик троля – головний символ Норвегії (орієнтовна тривалість – 12-14 годин, за бажанням – € 50). Вам варто запастись силами і необхідним спецодягом і взуттям, оскільки шлях буде довгим і виснажливим, однак винагородою стануть фантастичні види з висоти гірського плато, неймовірні світлини і море адреналіну!
Виїзд з готелю о 5:00! Зав’яжемо шнурівки міцніше і підготуємо фотоапарат – ми вирушаємо в захоплюючу подорож, враження від якої не покинуть нас ще довгі роки! Язик Троля знаходиться на висоті 1100 м, з нього відкривається запаморочливий пейзаж на озеро Рінгедальсватнет і унікальну норвезьку природу. Довжина маршруту 14 км, шлях прокладено через круті лісові рельєфи, рівнину, що нагадує поверхню Місяця, болотисту місцевість, снігове поле і скелястий гірський ландшафт – Норвегія розкриється перед Вами у всій своїй красі!
Ще декілька підйомів і спусків, останній ривок і … ось він! Тепер можна собою пишатися! Ви самі стоїте на «Язику Троля» і дивитесь на прекрасні пейзажі… Невеликий пікнік і вирушаємо назад (важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг і перебувати у чудовій фізичній формі).
Ввечері повернення в готель.

Восьмий день - Хардангерфіорда

Сніданок. Вільний день. Відпочинок у містечку на березі казкового Хардангерфіорда. Регіон Хардангерфіорд – особливий регіон в Норвегії, навесні він потопає в квітучих деревах, а влітку на кожній вулиці з гілок звисають яблука і груші!
Хто має бажання, може відправитись у пішохідний маршрут по мальовничій долині Хуседален до двох водоспадів Твейтафоссен і Нястельсфоссен.
21:00 – нічний переїзд в Стокгольм.

Дев'ятий день - Швеція

Переїзд по території Швеції. Орієнтовно о 16:00 – посадка на пором. Відпочинок. Шалена ніч на поромі.

Десятий день - Рига

Сніданок. 11:00 – прибуття в Ригу. Переїзд до Варшави. Дорогою згадуємо наші пригоди і ділимось емоціями та враженнями. Ночівля в готелі.

Одинадцятий день - Варшава

Сніданок. Екскурсія по Варшаві – місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту, в якому панує неповторна і унікальна атмосфера. Варшава – місто королів – чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Вся краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена.
Переїзд в Україну. Прибуття до Львова орієнтовно о 22:00, прибуття до Тернополя орієнтовно о 23:59. Місце прибуття у Тернополі – біля Катедри.

 • ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду
 • *Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ

У вартість входить

 • проїзд комфортабельним автобусом
 • проживання в готелях 3*
 • ночівля на поромах Рига - Стокгольм та Стокгольм - Рига (розміщення в каютах на 4 особи економ-класу, в каютах: душ та туалет)
 • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях та на паромах)
 • медичне страхування

У вартість не входить

 • турпакет (оглядові екскурсії (Рига, Стокгольм, Олесунн, Варшава), стоянки, внутрішні пороми по Норвегії, платні мости) – загалом € 35 (обов’язкова оплата)
 • проїзд в громадському транспорті
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти
 • факультативні екскурсії (за бажанням)

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам