BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Прага-Ченстохова-Краків

 • Країни: Польща, Чехія
 • Вартість: 90 € + 200 грн
 • Дати: з 18 по 21 жовтня
 • Тривалість: 4 дні / 3 ночі
 • Автобусом зі Львова
 • Маршрут: Львів - Прага - Ченстохова - Краків - Львів

Перший день

Виїзд зі Львова о 19:00.
Переїзд в Прагу.

Другий день - Прага

Прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія містом (5 євро).
У Праги існує безліч назв: «стовежевою» звуть її через багато десятків високих веж і церков, «зеленою» — тому що міські сади і парки ваблять своєю незвичайною красою і вишуканістю, «золотою» — через те, що місто завжди славилось особливою пристрастю до золота. У жодній іншій європейській столиці Ви не зустрінете такої кількості позолочених дахів, куполів і веж, що виблискують в променях заходу сонця.
Пропонуємо оглядову екскурсію «Старе місто» (5 євро). Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський астрономічний годинник, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Дух міста заворожує, а його краса закарбується в пам’яті назавжди.
Факультатисно прогулянка на кораблику (орієнтовно 10-12 євро)
Поселення та ночівля в готелі.

Третій день - Ченстохова, Краків

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Ченстохови, екскурсія Ясною Горою — духовною столицею Польщі. Літургія. Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію. На Ясну Гору чудотворна ікона Діви Марії була перенесена з міста Белз (суч.Україна) Владиславом Опольським. Інформація про цю подію міститься в старовинному манускрипті «Translatio Tabulae», екземпляр якого, датований 1474 роком, зберігається в монастирському архіві. Паломництва до ікони почалися вже в XV столітті. В 1717 році після отримання згоди від папи Климента XI ікона була коронована в присутності 200 000 паломників.
Апостольською Столицею 2017 рік було проголошено Ювілейним, який пов’язаний з 300-річчя коронації Ченстоховської ікони.
Переїзд у Краків.
Пропонуємо оглядову екскурсію Краковом (5 євро). Краків – культурний осередок Польщі і її колишня офіційна столиця. Саме тут коронували польських королів та заснували Ягеллонський університет – найстаріший у країні. Це місто-побратим Києва і місто-партнер Львова. Справжня перлина Кракова — замковий комплекс Вавель – серце середньовічної Польщі. Тут розташований собор святих Станіслава і Вацлава – місце поховання польських монархів, святих і інших видатних осіб (у тому числі Костюшко та Міцкевича). Також ми відвідаємо краківську площу Ринок з оригінальною будівлею Ратуші, величний Маріацький костел, з вищої вежі якого щогодини грає сурмач.
Факультативно пропонуємо:
Замок Вавеля (10 євро + вхідний квиток). Ми відвідаємо Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів та епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів — меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі — собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а в наш час тут зберігаються цінні пам’ятники Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Четвертий день

Повернення до Львова.

У вартість входить

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту
 • супровід священика і керівника групи
 • проживання в готелі/пансіоні 3*
 • сніданок, згідно програми
 • медичне страхування

У вартість не входить

 • харчування, не передбачене готелями
 • факультативні екскурсії
 • приватні витрати

Важлива інформація

 • оплата здійснюється в гривні по комерційному курсу на день оплати
 • туроператор залишає за собою право змінювати порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
 • автобусні послуги у вільний час не передбачені
 • за затори на дорогах й можливі затримки на кордоні туроператор відповідальності не несе
 • за затримку рейсів та несвоєчасну видачу та втрату багажа туроператор відповідальності не несе

Курс валют:

EUR

37.60 UAH

USD

35.30 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам