BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Галілейське море

Галілейське море — прісноводне озеро на північному сході Ізраїлю. Галілейське море має декілька назв — Генісаретське озеро, по Біблії воно нам знайоме також під іменем Тиверіадського озера, а на сучасних картах позначається як озеро Кінерет.
Узбережжя озера є одним з найнижчих ділянок суші на Землі — 213 метрів нижче рівня моря. Максимальна глибина озера — 45 метрів. Генісаретське озеро є джерелом третьої частини всієї прісної води, яку споживають в Ізраїлі. В озері живе 22 різновиди риб і серед них тіляпія (Tilapia), більш відома під назвою риба св. Петра.
На берегах Кінерета проходив Морський Шлях («Віа Маріс») — частина Великого шовкового шляху, який сприяв добробуту прибережних міст. 2000 років тому район озера Кінерет був місцем, де Ісус читав свої проповіді, зціляв, воскрешав, ходив по воді, а пізніше ця область стала центром діяльності його учнів і послідовників. На озері часто траплялися раптові шторми через вітри в Йорданській долині; про одну таку раптову бурю розповідає євангеліст Марк (4: 35-41). У 1976 р. після сильної бурі був виявлений човен, який за висновком вчених налічує 2000 років. На відзначення цієї події був створений музей човна. Був зроблений ескіз, за яким створили копію 2000-літнього човна і тепер паломникам пропонують 40-хвилинну прогулянку по Галілейському морю для огляду прибережної частини Північної Галілеї.
(Мф. 14: 25-27: «А о четвертій сторожі ночі пішов до них Ісус, ідучи по морю. Як побачили ж учні, що йде Він по морю, то злякалися та й казали: Мара! І від страху вони закричали. Але Ісус до них зараз озвався і сказав: Заспокойтесь, це Я, не бійтеся»)

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам