BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Гора Фавор

Гора Фавор – місце Преображення Господнього. На вершині гори розташовані два діючих монастирі, православний і католицький. І в грецькому православному монастирі, і в католицькій базиліці стіни церкви Преображення покриті розписами по золотому фону, що символізує Преображення Ісуса Христа на цій горі.
Однією з найбільш відомих святинь грецького храму є чудотворна ікона Божої Матері «Акафістна», виконана на газетному аркуші (через що її також називають Паперовою).
У 1950-х роках житель Криту Георгій Назіракіс тяжко захворів. У надії на зцілення він купив паперову ікону Божої Матері, вклав її в пляшку разом з листом, в якому розповів свою історію, і кинув у море. У записці він написав, що хотів би, щоб ікона з’явилася на Святій Землі, і просив молитися за нього. Через три місяці пляшку знайшли в Яффо араби, які віддали її вміст священику, а священик передав єпископу. Єпископ благословив помістити ікону в монастирі Преображення Господнього на Фаворі, де від неї стали відбуватися численні чудеса. Поруч з іконою вміщено лист Георгія Назіракіса, знайдене в пляшці. Сам він зцілився від тяжкої хвороби, прийняв чернецтво і прожив довге життя. Навколо ікони розвішані численні фотографії та символи (руки, ноги, серця і т.д.) — символи молитви і подяки за зцілення. Широко відомі розповіді про чудесне знамення, яке буває тут у свято Преображення Господнього: вершину гори покриває хмара, що нагадує про чудесне Фаворське світло. З гори Фавор відкривається вид на долину Ізреель. У цій долині повинна відбутись остання битва Добра зі Злом, що зветься Армагеддон.
(Мар. 9:1-9: «А через шість днів забирає Ісус Петра, Якова та Івана, та й веде на гору високу відокремлено від них, і преобразився перед ними. І стала одежа Його осяйна, біліша від снігу. І з’явивсь їм Ілля та Мойсей, і розмовляли з Ісусом. При цьому Петро сказав до Ісуса: Учителю добре нам тут бути; зробимо три намети: Тобі один, Мойсеєві один, і один Іллі»)

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам