BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Р.Йордан. Каср-ель-Яхуд

Каср ель-Яхуд («Місце молитви») — розташований в 10 км на схід від Єрихону, в Йорданській долині, недалеко від місця впадання Йордану в Мертве море. Десь тут, в цих місцях, згідно з Новим Заповітом, Ісус Христос прийняв хрещення від Івана Хрестителя (Мф.3:13-17). Річка Йордан за більш, ніж 2000 років, багато разів змінювало своє русло, і зараз місце Хрещення розташоване на суші на відстані 350 м від сучасного берега Йордану в Йорданії. Сучасний кордон між Ізраїлем і Йорданією проходить по річці, тому на обох берегах ви можете бачити прикордонників. В цьому місці з боку Йорданії було обладнано місце для хрещення, побудована церква і паломницький комплекс. Вода в річці чиста, але каламутна через піску і глини, які складають дно. За традицією паломники проходять ритуал омовіння в священних водах Йордану. Для цього необхідно одягнути спеціальну білу сорочку. Її можна придбати безпосередньо на місці у магазині за скромну суму (орієнтовно 10 доларів США, але ціна може незначно варіюватися). Під сорочку обов’язково необхідно одягати купальник.
Це місце також згадується як Віфавара (тобто «переправа»), адже саме тут після стояння на горі, де помер і похований пророк Мойсей, ізраїльський народ переправився через Йордан і увійшов в Землю обітовану.
(Мф.3:13-17: «І охристившись Ісус, зараз вийшов із води. І ось небо розкрилось, і побачив Іван Духа Божого, що спускався, як голуб, і сходив на Нього. І ось голос почувся із неба: Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав!»)

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам