BelarusianEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian

Сюди Бог кличе кожного

Меню

Назарет

Назарет – невелике арабське містечко на півночі Ізраїля, знамените біблійною подією – Благовіщення Марії Ангелом про народження Спасителя світу.
Згідно апокрифічної традиції вважається, що Пречиста Діва вперше побачила Ангела біля джерела, з якого набирала воду, а потім вже саме Благовіщення (тобто бесіда з Архангелом Гаврилом), відбулося в будинку. У наш час джерело знаходиться в межах міста Назарета, над ним стоїть грецький православний храм. В цьому невеликому храмі, освяченому в ім’я святого Архангела Гавриїла, і є невелика печерка, де можна напитися святої води, і набрати її з собою. Над будинком Йосипа Обручника стоїть значних розмірів католицький собор – Базиліка Благовіщення. Собор, подібно до великого ковпака, накрив залишки будинку, де сталося Благовіщення Пресвятої Богородиці. Тут, де печера, був дім Йосипа, і все сказане відбувалося в цьому будинку Йосипа, чоловіка Марії. Собор оточений широким двором; по периметру двору в галереї розміщені мозаїчні ікони Божої Матері, пожертвувані католицькими громадами різних країн світу. Деякі зображення дуже незвичні і навіть екзотичні. Цікаво спостерігати, як кожен народ по-своєму трансформує іконографію, прагнучи досягти не історичної достовірності, а близькості свого національного релігійного почуття.
(Лук.1: 26-38: «…і посланий був Ангел Гавриїл від Бога в місто Галілейське, зване Назарет, до діви, що заручена з мужем, на ім’я Йосиф, з дому Давидового, а ім’я діві Марія. Ангел, увійшовши до Неї, сказав: Радій, Благодатна! Господь з Тобою; Ти благословенна між жонами»)

Курс валют:

EUR

42.00 UAH

USD

41.70 UAH

Оплата на сайті:

Сторінка в Facebook

надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ми зберігаємо ваші дані в безпеці і не передаємо третім особам